| | İletişim

Hemen Poker Oyna

Oyuncu.com'da Poker oyna! Poker ustaları burada Poker oynuyor. Poker masaları hem çaylakları hem de ustaları ağırlıyor. Türkçe Poker oynamak isteyenler artık Oyuncu.com Poker'de takılıyor.Ücretsiz Poker oyna çünkü burada sadece bedava Poker var! Poker Turnuvası arıyorsan doğru yerdesin çünkü Poker Turnuvaları bu oyunun vazgeçilmezidir. Poker hakkında merak ettiklerin, Poker kuralları, Poker rehberi ve Ödüllü Poker burada! Yeni Poker Odaları tam sana göre. En iyi Poker elleri sana gelsin, Poker stratejileri sana yol göstersin... Unutma poker şampiyonları Oyuncu.comPoker'den çıkar!

Poker’de Kazanmak için İpuçları

• Pokeri iyi oynamak için öncelikle poker kurallarını, pokerin nasıl oynandığını ve pokerin hilelerini iyi bilmek gerekir. Pokeri detaylı öğrenmek için öncelikle bu linkteki yazıya bir göz atmanızı öneririz. Poker Kuralları

• Poker yüzyıllardan beri dünyada oynanan en popüler oyunlardan biri olmuştur. Pokerin birçok farklı çeşidi vardır, bunlardan en popülerleri Türk Pokeri, Texas Holdem Poker, Omaha Poker ve Stud Poker. Oyuncu.com size Texas Holdem Poker oynamak için bir fırsat sunuyor.

• Texas Holdem Poker oyna

Oyuncu.com Poker’i diğer pokerlerden ayıran en önemli özelliği %100 Türkçe Poker olması, yükleme gerektirmeyen poker olması ve ücretsiz poker olmasıdır. Oyuncular oyuna 1000 adet sanal çiple başlarlar, giriş miktarının altına düşerlerse saatte bir kez bakiyelerini giriş miktarına tamamlayabilirler (Oyun lobisindeki “Bakiyeyi Yeniden Doldur”a tıklayarak).

• Ödüllü Poker Oyna, Oyuncu.com Poker’in bir diğer özelliği ise her hafta ve ay başında birbirinden cazip ödüller dağıtması. Her hafta başında pokerde haftanın birincisi, her ay başında ise pokerde ay birincisi ödüller kazanır.

Poker Nasıl Oynanır?

Texas Hold’em Poker’de, her oyuncuda iki özel kart bulunur (“kapalı kartlar” olarak bilinir). Beş ortak kart masada açık olarak yer alır. Oyundaki tüm oyuncular, mümkün olan en iyi beş-kartlı poker elini yapmak için, paylaşılan ortak kartları kendi kapalı kartlarıyla kullanırlar. “Hold’em”de, beş-kartlı poker eli yapmak için oyuncu özel kapalı kartlarının hiçbirini kullanmayarak, birini ya da ikisini kullanarak, mevcut yedi kartla istediği tüm kombinasyonları yapabilir.

Poker El Sıralaması ve Elin Gelme Oranları

Royal Floş: En değerli el; aynı türden As, Papaz, Kız, Vale ve 10'lu. (649,739-1)
Straight Flush (Floş): Aynı türden numara sıralı kartlar, örneğin aynı takım karttan rakamları artarak ilerleyen beş kart. (64,973-1, royal floş dahil)
Four of a kind: (Kare): Aynı rakamlı farklı türlerdeki dört kart. (4,164-1)
Full House (Ful): Aynı rakamlı 3 kart ve aynı rakamlı 2 kart. (693-1)
Flush (Renk): Aynı türden beş kart. (508-1)
Straight (Kent/Sıralı): Farklı türlerde, sıralı beş kart. (254-1)
Three of a kind (üçlü): Aynı rakamlı farklı türden üç kart. (46-1)
Two Pair (Döper): İki tane çift. Aynı rakamdan iki kart ve bir başka rakamdan iki kart. (20-1)
One Pair (Per): Bir çift. Aynı rakamlı farklı türden iki kart. (2.36-1)

Oyuncu Poker Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş