| | İletişim

PS4`ün Yeni Bir Tanıtım Videosu Daha!

Yayınlanma: 24 Ekim 2013   /      İzlenme: 3753 kez izlendi.   /      Yorum: 0   /      Video süresi:   /      Türü: TRAİLER - AKSİYON

Yeni nesil oyun konsollarının çıkışına ayları geride bırakıp artık sadece haftalar saymaya başladığımız şu dönemler de oyun konsol üreticileri de tanıtımlarını arttırmaya başladılar.


Playstation oyun konsolunun yapımcı firması Sony, Playstation 4 için "Oynamak için en iyi yer" adında yeni bir tanıtım videosunu Playstation tutkunları için yayınladı. Yayınlanan yeni Playstation 4 tanıtım videosunda, yeni nesil oyun konsolunun almış olduğu övgülere yer verilmiş. Ayrıca Playstation 4 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek olan yeni oyunlara da teker teker açıklamalar getirildiğini görebiliyoruz.

Playstation 4 ile birlikte çıkacak olan bazı oyunlar şöyle;

- NBA 2K14
- Call of Duty: Ghosts
- Skylanders: Swap Force
- Need for Speed: Rivals
- Battlefield 4
- Madden NFL 25
- FIFA 14
- NBA Live 14
- Killzone: Shadow Fall
- DriveClub
- Knack
- Assassin’s Creed IV: Black Flag
- Watch Dogs
- Just Dance 2014
- Lego Marvel Super Heroes

Yeni nesil oyun konsolu Playstation 4`ün çıkışını artık sadece haftalar kaldı. Oyunların da tanıtıldığı yeni bir video bizlerle..

Yorum Yap

2 ziyaretçiden ortalama 4 puan
Yorum Yaz
Yorumlar Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Trailer : AKSİYON | STRATEJİ | MMO-RPG | SPOR | YARIŞ |

Game of Thrones Oyununun İlk Videosu!

game-of-thrones-oyununun-ilk-videosu! Game of Thrones oyun oluyor. Çıkış tarihi henüz daha kesinleşmemiş olsa da Game of Thrones için ilk teaser videosu yayınlandı. İyi seyirler..

Far Cry 4`ün Çıkış Videosu!

far-cry-4un-cikis-videosu! Avrupa çıkışını da gerçekleştiren Far Cry 4 için bir çıkış videosu yayınlandı. Videoda Pagan Min bizleri Kyrat`a davet ediyor. İyi seyirler..

Dragon Age: Inquisition`ın Çıkış Videosu!

dragon-age--inquisitionin-cikis-videosu! Bugün (18.11) itibariyle çıkış yapan Dragon Age: Insquisition için bir çıkış videosu yayınlandı. Yayınlanan çıkış videosu oldukça etkileyici.

Never Alone`un Çıkış Videosu Yayınlandı!

never-aloneun-cikis-videosu-yayinlandi! Alaska yerlilerini konu alacak olan yeni platform oyunu Never Alone için çıkış videosu yayınlandı. Never Alone şimdiden ödülleri toplamaya başladı bile.

Far Cry 4`ün 8 Dakikalık Çıkış Videosu!

far-cry-4un-8-dakikalik-cikis-videosu! Haftaya çıkış yapacak olan Far Cry 4 için muhteşem bir sinematik çıkış videosu yayınlandı. Oyunu oynamadan önce bizce bu videoyu bir izleyin.

Just Cause 3 Tanıtım Videosu!

just-cause-3-tanitim-videosu! Square Enix tarafından geliştirilen yeni aksiyon oyunu Just Cause 3 için GameInformer dergisinde yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Trine 2`nin Fantastik Dünyası!

trine-2nin-fantastik-dunyasi! Puzzle platform oyunlarının arasında başarılı bir noktaya erişen Trine serisinin yeni oyunu Trine 2`ye ait tanıtım videosu sizlerle..

GTA V`in Yeni Nesil Çıkış Videosu!

gta-vin-yeni-nesil-cikis-videosu! Yeni nesil ve PC kullanıcıları tarafından merakla beklenen GTA V için yeni nesil sürüme özel bir çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..

Far Cry 4`ün Season Pass Videosu!

far-cry-4un-season-pass-videosu! Çıkışına artık sayılı günler kalan Far Cry 4`ün Season Pass içeriğine özel yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. İyi seyirler..

Far Cry 4`ün Hikaye Videosu Yayınlandı!

far-cry-4un-hikaye-videosu-yayinlandi! Ubisoft tarafından bu ay çıkışını gerçekleştirecek olan Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 4 için bir hikaye tanıtım videosu yayınlandı.

Far Cry 4`ün TV Reklamı Yayınlandı!

far-cry-4un-tv-reklami-yayinlandi! Çıkışına oldukça kısa bir süre kalan Far Cry 4`ün tanıtımları tüm hızıyla devam ediyor. Yapımcı Ubisoft oyun için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Dragon Age: Inquisition İçin Kısa Bir Video!

dragon-age--inquisition-icin-kisa-bir-video! BioWare tarafından geliştirilen Dragon Age: Insquisition için çıkış tarihine yakın yeni bir kısa video daha yayınlandı. İyi seyirler..

AC: Unity`de İkinci Dünya Savaşı!

ac--unityde-ikinci-dunya-savasi! Assassin`s Creed Unity için yayınlanmış olan yeni video, bizleri bu kez İkinci Dünya Savaşı dönemine götürüyor. İyi seyirler..

Halo 2 Anniversary`nin Çıkış Videosu!

halo-2-anniversarynin-cikis-videosu! Halo: Master Chief Collection ile beraber tekrar bizlerle olacak olan Halo 2 Anniversary için derinden etkileyici bir çıkış videosu yayınlandı.

Assassin`s Creed Unity`nin NVIDIA Videosu!

assassins-creed-unitynin-nvidia-videosu! Ubisoft`un geçtiğimiz yıl NVIDIA ile yapmış olduğu anlaşma halen daha sürüyor. Assassin`s Creed Unity`e ait yeni grafik teknoloji videosu sizlerle.

Far Cry 4`ün Yeni Co-op Videosu!

far-cry-4un-yeni-co-op-videosu! 20 Kasım`da çıkış yapacak olan Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 4 için co-op moduna özel yeni bir video daha yayınlandı.

Samurai Warriors 4`ün Çıkış Videosu!

samurai-warriors-4un-cikis-videosu! Daha önce Japonya`da çıkışını gerçekleştiren Samurai Warriors 4, şimdi de Batı ülkelerinde çıkış yaptı. Oyunun çıkış videosu sizlerle.

Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu!

assassins-creed-unitynin-seslendirme-kadrosu! Merakla beklenen Assassin`s Creed Unity`nin seslendirme kadrosu ve oyundaki karakterlerin iç dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız?

Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu!

rivals-at-war--2084-tanitim-videosu! Android oyunu Rivals at War: 2084 ile birlikte aksiyon ve gerilim dolu sahnelere tanıklık etmeye hazır mısınız? İyi seyirler..

Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu!

hyrule-warriorsin-dlcsi-icin-tanitim-videosu! Aksiyon RPG oyunu Hyrule Warriors için çıkışını gerçekleştirecek olan Master Quest DLC`sine özel yeni video yayınlandı.

Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu!

mikro-konsol-playstation-tvnin-cikis-videosu! Sony`nin mikro konsol olarak adlandırdığı Playstation TV`nin çıkışına yakın yeni bir video yayınlandı. Tüm özellikler bu videoda.

In Space We Brawl`un Çıkış Videosu!

in-space-we-brawlun-cikis-videosu! Gamescom etkinliğinde duyurulan, Playstation 3 ve Playstation 4 için geliştirilen yeni In Space We Brawl için çıkış videosu yayınlandı.

Evolve`un Alpha Videosu!

evolveun-alpha-videosu! CryEngine ile PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Evolve`un Kapalı Alphasına özel yeni bir video yayınlandı.

Dark Souls II`nin DLC`sine Özel Çıkış Videosu!

dark-souls-iinin-dlcsine-ozel-cikis-videosu! Dark Souls II için geliştirilen yeni DLC Crown of the Ivory King için yedi gün sonra bir çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..

Sleeping Dogs: Definitive Edition`ın Yeni Videosu!

sleeping-dogs--definitive-editionin-yeni-videosu! Yeni nesil oyun konsolları ve PC için geliştirilen açık dünya oyunu Sleeping Dogs: Definitive Edition için yeni bir oynanış videosu.