| | İletişim

PS4`ün Yeni Bir Tanıtım Videosu Daha!

Yayınlanma: 24 Ekim 2013   /      İzlenme: 4535 kez izlendi.   /      Yorum: 0   /      Video süresi:   /      Türü: TRAİLER - AKSİYON

Yeni nesil oyun konsollarının çıkışına ayları geride bırakıp artık sadece haftalar saymaya başladığımız şu dönemler de oyun konsol üreticileri de tanıtımlarını arttırmaya başladılar.


Playstation oyun konsolunun yapımcı firması Sony, Playstation 4 için "Oynamak için en iyi yer" adında yeni bir tanıtım videosunu Playstation tutkunları için yayınladı. Yayınlanan yeni Playstation 4 tanıtım videosunda, yeni nesil oyun konsolunun almış olduğu övgülere yer verilmiş. Ayrıca Playstation 4 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek olan yeni oyunlara da teker teker açıklamalar getirildiğini görebiliyoruz.

Playstation 4 ile birlikte çıkacak olan bazı oyunlar şöyle;

- NBA 2K14
- Call of Duty: Ghosts
- Skylanders: Swap Force
- Need for Speed: Rivals
- Battlefield 4
- Madden NFL 25
- FIFA 14
- NBA Live 14
- Killzone: Shadow Fall
- DriveClub
- Knack
- Assassin’s Creed IV: Black Flag
- Watch Dogs
- Just Dance 2014
- Lego Marvel Super Heroes

Yeni nesil oyun konsolu Playstation 4`ün çıkışını artık sadece haftalar kaldı. Oyunların da tanıtıldığı yeni bir video bizlerle..

Yorum Yap

2 ziyaretçiden ortalama 4 puan
Yorum Yaz
Yorumlar Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Trailer : AKSİYON | STRATEJİ | MMO-RPG | SPOR | YARIŞ |

Halo Online İçin Uzun Bir Video Sızdırıldı

halo-online-icin-uzun-bir-video-sizdirildi Rusya`ya özel olarak çıkışını gerçekleştirecek olan Halo oyununun online modu Halo Online`a özel yeni oynanış görüntüleri sızdırıldı.İyi seyirler.

Killer Instinct`in Yeni Karakteri Hisako

killer-instinctin-yeni-karakteri-hisako Yalnızca Xbox One platformu için geliştirilen yeni nesil dövüş oyunu Killer Instinct Season 2 için yeni bir karakter geldi. Hisako ile tanışmaya hazır olun!

Xenoblade Chronicles 3D`nin Çıkış Videosu

xenoblade-chronicles-3dnin-cikis-videosu Yalnızca 3DS için geliştirilen RPG oyunu Xenoblade Chonicles için Nintendo bir çıkış videosu yayınladı. Videoda spoiler ve bazı sinematikleri görebiliyoruz.

The Evil Within DLC`sine ait Teaser

the-evil-within-dlcsine-ait-teaser The Evil Within için geliştirilen yeni hikaye tabanlı DLC`si The Sequence`a ait teaser videosu sizlerle. Kısada olsa DLC içeriklerine yer verilmiş.

Borderlands The Handsome Collection`ın Çıkış Videosu

borderlands-the-handsome-collectionin-cikis-videosu Borderlands serisinin son iki oyununu içerisinde barındıracak olan Borderlands The Handsome Collection`a özel bir çıkış videosu yayınlandı.

Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video

halo-5-guardians-icin-gizemli-bir-video Tutkunlarının merakla beklediği Halo 5: Guardians için yeni bir video yayınlandı. Fakat izleyenler, bu videonun sırrını çözemiyor..

LEGO Jurassic World`ün İlk Videosu

lego-jurassic-worldun-ilk-videosu Warner Bros ve Traveller`s Tales işbirliği ile oyunculara sunulacak olan yeni LEGO oyunu LEGO: Jurassic World`ün ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Battlefield Hardline`dan Yeni Live Action Videosu

battlefield-hardlinedan-yeni-live-action-videosu Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield Hardline bugün çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışının şerefine bir de Live Action videosu yayınlandı.

Terraria Otherworld`ün Yeni Oynanış Videosu

terraria-otherworldun-yeni-oynanis-videosu Terraria serisinin yeni oyunu Terraria: Otherworld için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Video sayesinde oyun hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Battlefield Hardline`ın Çıkış Videosu

battlefield-hardlinein-cikis-videosu Battlefield serisinin son oyunu Battlefield Hardline`ın çıkışına artık sayılı günler kaldı. Hal böyle olunca yapımcı firma oyun için bir çıkış videosu yayınladı.

Bleszinski`nin Yeni Oyunundan İlk Video

bleszinskinin-yeni-oyunundan-ilk-video Gears of War ile kendisini kanıtlayan Cliff Bleszinski, Epic Games ile yollarını ayırıp, kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu yeni oyununu bizlere tanıttı.

RollerCoaster Tycoon World`ün İlk Videosu

rollercoaster-tycoon-worldun-ilk-videosu Pipeworks tarafından geliştirilen simülasyon oyunu RollerCoaster Tycoon World için ilk video yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi video detayda..

İşte Unreal Engine 4`ün Gücü

iste-unreal-engine-4un-gucu Yeni nesil oyun konsollarıyla birlikte hayatımıza giren yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 4`ün tüm güzelliklerini bu videoda görebilirsiniz.

White Night`ın Çıkış Videosu

white-nightin-cikis-videosu OSame Games tarafından geliştirilen White Night nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Çıkış yapan oyun için bir de çıkış videosu yayınlandı.

Mad Max İçin Yeni Bir Video

mad-max-icin-yeni-bir-video Avalanche Studios tarafından geliştirilen Mad Max için yeni bir video yayınlandı. Oyunla ilgili ilk detaylara bu video sayesinde erişebilirsiniz.

Shelter 2`den Yeni Bir Tanıtım Videosu

shelter-2den-yeni-bir-tanitim-videosu Serinin ilk oyunuyla birlikte tüm ilgileri üzerine çekmeyi başaran Shelter, yeni oyunu Shelter 2 ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Republique Remastered Çıkış Videosu

republique-remastered-cikis-videosu İlk olarak mobil platformlar için çıkışını gerçekleştiren Republique Remastered, şimdi de PC oyuncularıyla buluştu. Oyunun çıkış videosu sizlerle.

Mortal Kombat X`dan Vahşet Dolu Video

mortal-kombat-xdan-vahset-dolu-video Mortal Kombat X için yayınlanan yeni videoda Mortal Kombat tutkunlarının hatırlayacağı vahşet dolu Brutality hareketleriyle karşılaşıyoruz.

Dying Light`tan Yeni Bir Kısa Film

dying-lighttan-yeni-bir-kisa-film Oyunun geliştiricisi Tech Land tarafından oyuna özel yeni bir kısa film yayınlandı. Bakalım karakterlerimiz yardım paketine erişebilecekler mi?

Homeworld Remastered`in Yeni Sinematik Videosu

homeworld-remasteredin-yeni-sinematik-videosu PC için geliştirilen Homeworld`ün Remastered sürümüne özel yeni bir sinematik video yayınlandı. Video tamamen oyun içerisindeki görüntülerden oluşuyor.

Total War Attila`nın Çıkış Videosu

total-war-attilanin-cikis-videosu Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisinin son oyunu Total War: Attila`nın çıkış video yayınlandı. İyi seyirler..

Homeworld Remastered`in Yeni Videosu

homeworld-remasteredin-yeni-videosu Homeworld`ün yenilenmiş sürümü olan Homeworld Remastered için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun hikayesinin ön planda olduğunu görüyoruz.

Hellblade`in Yeni Detayları

hellbladein-yeni-detaylari PC ve Playstation 4 için Ninja Theory tarafından bağımsız olarak geliştirilen Hellblade için Playstation Access tarafından özel bir röportaj videosu.

Evolve`un Live Action Videosu

evolveun-live-action-videosu CryEngine grafik motoru ile geliştirilen yeni korku oyunu Evolve için Live Action videosu yayınlandı. Oyun, 10 Şubat`ta çıkışını gerçekleştiriyor.

DmC Definitive Edition`ın Yeni Kombo Videosu

dmc-definitive-editionin-yeni-kombo-videosu Yeni nesil oyun konsolları için tekrar geliştirilen DMC`nin Definitive Edition sürümüne özel yeni bir kombo videosu daha yayınlandı.