| | İletişim

PS4`ün Yeni Bir Tanıtım Videosu Daha!

Yayınlanma: 24 Ekim 2013   /      İzlenme: 5202 kez izlendi.   /      Yorum: 0   /      Video süresi:   /      Türü: TRAİLER - AKSİYON

Yeni nesil oyun konsollarının çıkışına ayları geride bırakıp artık sadece haftalar saymaya başladığımız şu dönemler de oyun konsol üreticileri de tanıtımlarını arttırmaya başladılar.


Playstation oyun konsolunun yapımcı firması Sony, Playstation 4 için "Oynamak için en iyi yer" adında yeni bir tanıtım videosunu Playstation tutkunları için yayınladı. Yayınlanan yeni Playstation 4 tanıtım videosunda, yeni nesil oyun konsolunun almış olduğu övgülere yer verilmiş. Ayrıca Playstation 4 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek olan yeni oyunlara da teker teker açıklamalar getirildiğini görebiliyoruz.

Playstation 4 ile birlikte çıkacak olan bazı oyunlar şöyle;

- NBA 2K14
- Call of Duty: Ghosts
- Skylanders: Swap Force
- Need for Speed: Rivals
- Battlefield 4
- Madden NFL 25
- FIFA 14
- NBA Live 14
- Killzone: Shadow Fall
- DriveClub
- Knack
- Assassin’s Creed IV: Black Flag
- Watch Dogs
- Just Dance 2014
- Lego Marvel Super Heroes

Yeni nesil oyun konsolu Playstation 4`ün çıkışını artık sadece haftalar kaldı. Oyunların da tanıtıldığı yeni bir video bizlerle..

Yorum Yap

2 ziyaretçiden ortalama 4 puan
Yorum Yaz
Yorumlar Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Trailer : AKSİYON | STRATEJİ | MMO-RPG | SPOR | YARIŞ |

Until Dawn İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

until-dawn-icin-yeni-bir-tanitim-videosu Yeni PS4 oyunlarından olan ve camia tarafından sabırsızlıkla beklenen korku oyunları arasında yer alan Until Dawn`ın yeni tanıtım videosu yayınlandı.

Anno 2205`in Yeni Videosu Yayınlandı

anno-2205in-yeni-videosu-yayinlandi Oyun dünyasının sevilen yönetim simülasyon serilerinden biri olan Anno, Anno 2070`in ardından gelecek temasını bir üst noktaya taşıyor.

Star Wars Battlefront`tan Kısa Bir Oynanış Videosu

star-wars-battlefronttan-kisa-bir-oynanis-videosu Yaklaşan Gamescom etkinliği öncesi yeni oyunlardan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Star Wars Battlefront için yayınlanan kısa bir video sizlerle.

Splatoon`a Üç Yeni Silah Daha

splatoona-uc-yeni-silah-daha Nintendo tarafından geliştirilen Splatoon için yeni silahlar içeren bir güncelleme daha geliyor. Güncelleme için yayınlanan tanıtım videosu sizlerle.

God of War III Remastered`ın Çıkış Videosu

god-of-war-iii-remasteredin-cikis-videosu San Diego Studios tarafından geliştirilen God of War serisinin yeni oyunu God of War III Remastered nihayet çıkış yaptı ve videosu da yayınlandı.

The Division`ın Yeni Hikaye Videosu

the-divisionin-yeni-hikaye-videosu Yapımcı Ubisoft, The Division için yeni bir hikaye videosu yayınladı. Videoda The Division`da acımasız bir dünyanın nasıl oluştuğuna dikkat çekiliyor.

Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu

giganticin-e3-tanitim-videosu Karakter tasarımlarıyla büyük bir ilgi toplayan yeni MOBA oyunu Gigantic için ilk E3 tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.

CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu

cod-black-ops-3un-yeni-videosu Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda oyun içi sahneleri görebiliyoruz.

Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu

gears-of-war-ultimate-editionin-yeni-videosu İlk Gears of War serinin geliştirilmiş sürümü olan Gears of War Ultimate Edition için yeni bir video geldi. Videoda oyundan ara sahneler görebilirsiniz.

Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu

wolfenstein-the-old-blood-tanitim-videosu Wolfenstein: The Old Blood bizleri ana oyunun öncesine, II. Dünya Savaşı’na götürüyor. B.J. Blazkowicz’in kontrolünü elimize alarak nazilere mermi yağdırmaya devam ediyoruz.

Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu

kingdom-come-deliverancein-e3-videosu Oynayanlarına gerçekçi bir ortaçağ deneyimi sunmaya hazırlanan yeni savaş oyunu Kingdom Come: Deliverance için E3 festivalinde yeni bir video yayınlandı.

Battlecry`ın E3 2015 Videosu

battlecryin-e3-2015-videosu Cryengine oyun motoru ile hazırlanan ve bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Battlecry`ın E3 2015 videosu yayınlandı. İyi seyirler..

Fallout 4`ün İlk Oynanış Videosu

fallout-4un-ilk-oynanis-videosu Bethesda, E3 etkinliğindeki sunumunda Fallout 4 için yeni detaylar sundu. Yayınlanan Fallout 4 oynanış videosunda karakterimizin seslendirildiğini görebiliyoruz.

Superstar Skaters Tanıtım Videosu

superstar-skaters-tanitim-videosu Efsane oyun kahramanlarından biri olan Hugo ve yeşil sahaların yıldız ismi Cristiano Ronaldo`nun yer aldığı yeni Superstar Skaters`in tanıtım videosu..

Hellblade`ten Etkileyici Oynanış Videosu

hellbladeten-etkileyici-oynanis-videosu Ninja Theory firması, uzun bir süredir bağımsız olarak yeni oyunu Hellblade üzerinde mesai hacıyor. Oyun için yayınlanna ilk oynanış videosu sizlerle.

Adr1ft`in E3 Videosu Sızdırıldı

adr1ftin-e3-videosu-sizdirildi Geçtiğimiz yıl duyurusu gerçekleştirilen FPS oyunu Adr1ft`in E3 videosu, festival öncesi internet ortamına sızdırıldı. Oyunun ilk videosu sizlerle.

Resident Evil 0 HD Remastered`in Duyuru Videosu

resident-evil-0-hd-remasteredin-duyuru-videosu Geçtiğimiz ay sonunda duyurulan Resident Evil serisinin yeni oyunu Resident Evil 0 HD Remastered için ilk duyuru videosu yayınlandı.

Battleborn`un E3 Videosu

battlebornun-e3-videosu Geçtiğimiz Eylül ayında duyurusu gerçekleşen ve Gearbox tarafından geliştirilen Battleborn için ilk E3 videosu yayınlandı.

Steam Kontrolcüsünün Yeni Tanıtım Videosu

steam-kontrolcusunun-yeni-tanitim-videosu Vazgeçemediğiniz oyunlarınız için yeni düzeydeki kontrol hassasiyetini tecrübe edebileceğiniz Steam Kontrolcüsünün yeni tanıtım videosu yayınlandı.

Air Combat Online Tanıtım Videosu

air-combat-online-tanitim-videosu iOS ve Android platformlarının sevilen simülasyon uçak savaş oyunu Air Combat Online`ın tanıtım videosu sizlerle. Oyunun incelemesini detay sayfasında bulabilirsiniz.

Hearthstone`un TV Reklamı Yayınlandı

hearthstoneun-tv-reklami-yayinlandi Blizzard tarafından geliştirilen Hearthstone, mobil platformlar için de çıkışını gerçekleştirdikten sonra yapımcı firmadan bir TV reklamı geldi.

XCOM 2`nin İlk Videosu Sizlerle

xcom-2nin-ilk-videosu-sizlerle Firaxis tarafından geliştirilen ve 2K Games`in dağıtıcılığını üstlendiği XCOM serisinin yeni oyunu XCOM 2`nin ilk videosu yayınlandı.

Lara Croft and The Temple of Osiris Duyuru Videosu

lara-croft-and-the-temple-of-osiris-duyuru-videosu Lara Croft Maya uygarlığından sonra şimdi de Mısır tapınaklarında… Serinin yeni oyunu için yayınlanan duyuru videosunda oyun dinamiklerine tanık olabilirsiniz.

Overwatch`ın Tracer Karakterine Özel Bir Video

overwatchin-tracer-karakterine-ozel-bir-video Tracer`ın yeteneklerini keşfetmeye hazır mısınız? Blizzard tarafından geliştirilen Overwatch için özel bir video yayınlandı.

Until Dawn`ın Yeni Videosu Yayınlandı

until-dawnin-yeni-videosu-yayinlandi Yalnızca PS4 için geliştirilen Until Dawn`dan haber gelmeyeli uzun bir süre olmuştu. Oyun için yayınlanan videoyla birlikte çıkış tarihi de belli oldu.