| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Quantum Break İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! Quantum Break İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! İzle! Xbox One için özel olarak geliştirilen yeni nesil aksiyon oyunu Quantum Break için IGN`de yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Far Cry 4`ün Yeni Co-op Videosu! Far Cry 4`ün Yeni Co-op Videosu! İzle! 20 Kasım`da çıkış yapacak olan Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 4 için co-op moduna özel yeni bir video daha yayınlandı.
Samurai Warriors 4`ün Çıkış Videosu! Samurai Warriors 4`ün Çıkış Videosu! İzle! Daha önce Japonya`da çıkışını gerçekleştiren Samurai Warriors 4, şimdi de Batı ülkelerinde çıkış yaptı. Oyunun çıkış videosu sizlerle.
Ori and the Blind Forest`ın Oynanış Videosu! Ori and the Blind Forest`ın Oynanış Videosu! İzle! PC ve Xbox One oyun platformları için geliştirilen bağımsız oyun Ori and The Blind Forest`a özel yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Assassin`s Creed: Rogue`dan Yeni Oynanış Videosu! Assassin`s Creed: Rogue`dan Yeni Oynanış Videosu! İzle! Assassin`s Creed serisinin yeni oyunu Assassin`s Creed: Rogue için 6 dakikadan oluşan yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
WWE 2K15 İçin Yeni Bir TV Reklamı! WWE 2K15 İçin Yeni Bir TV Reklamı! İzle! Güreş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği WWE 2K15 için geri sayım başladı. 2K Sports oyun için yeni bir TV reklamı yayınladı.
PES 2015`te İlk Barcelona - Real Madrid Karşılaşması! PES 2015`te İlk Barcelona - Real Madrid Karşılaşması! İzle! PES tutkunlarının büyük beklentilerle beklediği yeni PES 2015`te ilk Barcelona - Real Madrid müsabakası gerçekleştirildi.
FIFA 15 Üçüncü Hafta Golleri! FIFA 15 Üçüncü Hafta Golleri! İzle! FIFA 15`te muazzam goller atılmaya devam ediyor. EA Sports tarafından geleneksel hale gelen etkinlik, bu hafta da bizlerle..
Far Cry 4`ün Co-op Oynanış Videosu! Far Cry 4`ün Co-op Oynanış Videosu! İzle! Bu yılın en iddialı aksiyon oyunlarından biri olan Far Cry 4, yeni yayınlanmış olduğu co-op videosuyla bunu oldukça ispatlamış oldu.
Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu! Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu! İzle! Android oyunu Rivals at War: 2084 ile birlikte aksiyon ve gerilim dolu sahnelere tanıklık etmeye hazır mısınız? İyi seyirler..
Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu! Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu! İzle! Merakla beklenen Assassin`s Creed Unity`nin seslendirme kadrosu ve oyundaki karakterlerin iç dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız?
The Crew`in Yeni Tanıtım Videosu! The Crew`in Yeni Tanıtım Videosu! İzle! Ubisoft`un büyük bir sabırsızlıkla beklenen yarış oyunu The Crew için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Büyüleyici sahneler hazır mısınız?
Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu! Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu! İzle! Aksiyon RPG oyunu Hyrule Warriors için çıkışını gerçekleştirecek olan Master Quest DLC`sine özel yeni video yayınlandı.
F1 2014`ün Çıkış Videosu Yayınlandı! F1 2014`ün Çıkış Videosu Yayınlandı! İzle! F1 serisinin yeni oyunu F1 2014 için çıkış videosu yayınlandı. 17 Ekim`de bizlerle birlikte olacak olan oyunun grafikleri harika görünüyor.
Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu! Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu! İzle! Sony`nin mikro konsol olarak adlandırdığı Playstation TV`nin çıkışına yakın yeni bir video yayınlandı. Tüm özellikler bu videoda.
PES 2015`in Yeni Nesil Videosu! PES 2015`in Yeni Nesil Videosu! İzle! Çıkışına oldukça az bir süre kalan yeni nesil futbol oyunu PES 2015`in yeni bir videosu yayınlandı. Bu kez gol jenerikleri ön plana alınmış.
In Space We Brawl`un Çıkış Videosu! In Space We Brawl`un Çıkış Videosu! İzle! Gamescom etkinliğinde duyurulan, Playstation 3 ve Playstation 4 için geliştirilen yeni In Space We Brawl için çıkış videosu yayınlandı.
FIFA 15`de Haftanın En İyi Golleri! FIFA 15`de Haftanın En İyi Golleri! İzle! Geçtiğimiz haftalarda çıkışını gerçekleştiren FIFA 15`te muhteşem goller atılmaya başlandı bile. İşte haftanın en iyi golleri..
Evolve`un Alpha Videosu! Evolve`un Alpha Videosu! İzle! CryEngine ile PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Evolve`un Kapalı Alphasına özel yeni bir video yayınlandı.
Dark Souls II`nin DLC`sine Özel Çıkış Videosu! Dark Souls II`nin DLC`sine Özel Çıkış Videosu! İzle! Dark Souls II için geliştirilen yeni DLC Crown of the Ivory King için yedi gün sonra bir çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Sleeping Dogs: Definitive Edition`ın Yeni Videosu! Sleeping Dogs: Definitive Edition`ın Yeni Videosu! İzle! Yeni nesil oyun konsolları ve PC için geliştirilen açık dünya oyunu Sleeping Dogs: Definitive Edition için yeni bir oynanış videosu.
NBA 2K15`in Çıkış Videosu! NBA 2K15`in Çıkış Videosu! İzle! Yeni nesil için sabırsızlıkla beklenen NBA 2K15 çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışına özel bir video da sizler için yayınlandı.
Football Manager 2015`in Tüm Yenilikleri! Football Manager 2015`in Tüm Yenilikleri! İzle! Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan yeni menejerlik oyunu Football Manager 2015`in tüm detayları bu videoda.
South Park: The Stick of Truth Tanıtım Videosu! South Park: The Stick of Truth Tanıtım Videosu! İzle! Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen South Park: The Stick of Truth`ın tanıtım videosu sizlerle.. İyi seyirler..
Far Cry 4`ün Silah Odaklı Yeni Videosu! Far Cry 4`ün Silah Odaklı Yeni Videosu! İzle! Far Cry 3`ten sonra büyük beklentilerle beklenen serinin yeni oyunu Far Cry 4 için silah odaklı yeni bir video yayınlandı. İyi seyirler..