| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

İptal Edilen Justice League`in Videosu İptal Edilen Justice League`in Videosu İzle! Xbox 360 platformu için geliştirilen fakat daha sonrasında iptal edilen Justice League`in ilk oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
ESO Tamriel Unlimited Tanıtım Videosu ESO Tamriel Unlimited Tanıtım Videosu İzle! The Elder Scroll Online: Tamriel Unlimited adıyla çıkışını gerçekleştirecek olan yeni paket, aylık ücretlendirmeye artık son getirecek.
Ubisoft`un Yeni Oyunu Grow Home Ubisoft`un Yeni Oyunu Grow Home İzle! Ubisoft tarafından geliştirilen yeni survival türü Grow Home için ilk tanıtım videosu yayınlandı. Bu oyunda her türlü sürprize hazırlıklı olun.
Final Fantasy Type-0 HD`nin Yeni Tanıtım Videosu Final Fantasy Type-0 HD`nin Yeni Tanıtım Videosu İzle! Final Fantasy serisinin merakla beklenen yeni oyunu Final Fantasy Type-0 HD için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Karakterlerin tüm özellekleri burada.
DmC Definitive Edition`ın Oynanış Videosu DmC Definitive Edition`ın Oynanış Videosu İzle! Devil may Cry`ın remaster sürümü olan DmC: Definitive Edition`ın oynanış videosu yayınlandı. Oyun 10 Mart`ta PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.
CoD Advanced Warfare`ın Exo Zombies Modu CoD Advanced Warfare`ın Exo Zombies Modu İzle! Call of Duty Advanced Warfare için geliştirilen yeni DLC`de The Walking Dead`in başrol isimlerini görüyoruz. Yeni zombi moduna ait tanıtım videosu sizlerle.
Skyrim ve Fallout Evrenleri Birbirine Karşı Skyrim ve Fallout Evrenleri Birbirine Karşı İzle! Skyrim ve Fallout evrenleri birbirine girdikten sonra Skyrim`in Dovahkiin`i ile Fallout`un Vault Boy`u arasındaki kıyasıya mücadeleye tanıklık edin.
Project Cars İçin Yeni Tanıtım Videosu Project Cars İçin Yeni Tanıtım Videosu İzle! Yarış tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği yeni nesil yarış oyunu Project Cars için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun grafikleri muazzam.
Dragon Ball Xenoverse`ın Yeni Oynanış Videosu Dragon Ball Xenoverse`ın Yeni Oynanış Videosu İzle! Bandai Namco tarafından geliştirilen Dragon Ball Xenoverse için yeni oynanış videosu yayınlandı. Piccolo ve Nappa gibi karakterleri dövüşürken görebiliyoruz.
DriveClub`ın Yeni Japonya Pisti DriveClub`ın Yeni Japonya Pisti İzle! Evolution Studios tarafından geliştirilen DriveClub için yeni güncelleme geliyor. Güncelleme içeriğinden biri olan Japonya pisti sizlerle..
Drakensang Online Trailer - 2 Drakensang Online Trailer - 2 İzle! En iyi online savaş oyunları arasında yer alan ve milyonların tutkuyla oynadığı Drakensang Online için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
DriveClub`a Enzo Ferrari Geliyor DriveClub`a Enzo Ferrari Geliyor İzle! Yalnızca Playstation 4 için geliştirilen yeni nesil yarış oyunu DriveClub`a yeni bir güncelleme geliyor. Güncellemeye ait tanıtım videosu sizlerle.
Sniper Elite 3 Ultimate Edition`ın Tanıtım Videosu Sniper Elite 3 Ultimate Edition`ın Tanıtım Videosu İzle! Sniper Elite serisinin yeni oyunu Sniper Elite 3 için özel olarak hazırlanan Ultimate Edition paketinin tanıtım videosu sizlerle..
The Witcher 3`ün Hikaye Tanıtım Videosu The Witcher 3`ün Hikaye Tanıtım Videosu İzle! The Witcher serisinin hayranları tarafından merakla beklenen yeni The Witcher 3 için resmi hikaye tanıtım videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Türk Oyunu No 70`in Tanıtım Videosu Türk Oyunu No 70`in Tanıtım Videosu İzle! Old Moustache adındaki bir Türk oyun firması tarafından geliştirilen yeni korku oyunu No:70 için Türkçe tanıtım videosu yayınlandı. İyi seyirler..
The Order 1886`nın Yeni Tanıtım Videosu The Order 1886`nın Yeni Tanıtım Videosu İzle! Playstation 4 oyuncularına farklı bir aksiyon deneyimi yaşatmaya hazırlanan The Order 1886 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
Dynasty Warriors 8 Empires`ın Açılış Videosu Dynasty Warriors 8 Empires`ın Açılış Videosu İzle! Omega Force tarafından geliştirilen Dynasty Warriors serisinin yeni oyunu Dynasty Warriors 8 Empires için yeni bir açılış sinematiği yayınlandı.
Forza Motorsport 6 Tanıtım Videosu Forza Motorsport 6 Tanıtım Videosu İzle! Microsoft, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil fuarında gerçekleştirilen organizasyonda yeni Forza Motorsport 6`yı tanıttı.
Dying Light`ın Be The Zombi Modu Dying Light`ın Be The Zombi Modu İzle! 2015`in en çok beklenen oyunlarından biri olan Dying Light`ın multiplayer moduna özel ilk video yayınlandı. Bu mod oyuncuları çok eğlendirecek gibi.
Samurai Warriors 4-2`nin Tanıtım Videosu Samurai Warriors 4-2`nin Tanıtım Videosu İzle! Omega Force tarafından geliştirilen Samurai Warriors serisinin yeni oyunu Samurai Warriors 4-2 için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.
Ve Gerrard Formayı Giydi! Ve Gerrard Formayı Giydi! İzle! Önümüzdeki sezon La Galaxy forması giyecek olacak olan Steven Gerrard, oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan FIFA 15`te taraftar önüne çıkarıldı.
Dying Light`ın Yeni Oynanış Videosu! Dying Light`ın Yeni Oynanış Videosu! İzle! Left 4 Dead yapımcısı tarafından geliştirilen yeni nesil zombi oyunu Dying Light için IGN tarafından yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
AC Unity DLC Tanıtım Videosu! AC Unity DLC Tanıtım Videosu! İzle! Assassin`s Creed Unity ile birlikte oyuncularını büyük bir hüsrana uğratan Ubisoft, oyun için yayınlayacağı bu DLC ile gönülleri kazanacak gibi.
Wargame 1942 Tanıtım Videosu! Wargame 1942 Tanıtım Videosu! İzle! Looki Games tarafından geliştirilen online stratejik savaş oyunu Wargame 1942 ile II. Dünya Savaşı`nın kaderini yeniden belirlemeye hazır mısın?
Need for Speed No Limits`in İlk Oynanış Videosu! Need for Speed No Limits`in İlk Oynanış Videosu! İzle! Need for Speed serisinin yeni mobil oyunu Need for Speed: No Limits için ilk oynanış videosu yayınlandı. Oynanış dinamiği ve grafikler muazzam.