| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

PES 2015`in Yeni Oynanış Videosu! PES 2015`in Yeni Oynanış Videosu! İzle! Geçtiğimiz yıl hüsrana uğrayan PES tutkunlarının büyük bir merakla bekledikleri PES 2015 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
FIFA 15`in Kapağını Arda Turan Süsleyecek! FIFA 15`in Kapağını Arda Turan Süsleyecek! İzle! Spor Toto Süper Liginde yer alacağı FIFA 15`in Türk kapak yıldızı belli oldu. FIFA 15`in kapağında milli oyuncumuz Arda Turan olacak.
Metro Redux`un Çıkış Videosu! Metro Redux`un Çıkış Videosu! İzle! Metro 2033 ve Last Light serileri için yeni nesil grafik kalitesini getirecek olan Redux eklentisine özel çıkış videosu yayınlandı.
FIFA 15`in Türk Kapak Yıldızı Belli Oluyor! FIFA 15`in Türk Kapak Yıldızı Belli Oluyor! İzle! FIFA`nın bu yıl özel olarak düzenlemiş olduğu ülkelere özel kapak etkinliğinde ülkemizin kapak yıldızı da yavaş yavaş belli oluyor..
NBA 2K15`in İlk Oynanış Videosu! NBA 2K15`in İlk Oynanış Videosu! İzle! En çok sevilen basketbol oyunları arasında yer alan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K15 için ilk oynanış videosu yayınlandı.
Assassin`s Creed Unity`nin Yeni Oynanış Videosu! Assassin`s Creed Unity`nin Yeni Oynanış Videosu! İzle! Assassin`s Creed tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni oyun Assassin`s Creed Unity`nin oynanış videosu yayınlandı.
The Sims 4`ün Çıkış Videosu! The Sims 4`ün Çıkış Videosu! İzle! Maxis tarafından geliştirilmekte olan The Sims serisinin son oyunu The Sims 4`e özel çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
PES 2015`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! PES 2015`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! İzle! PES 2014 hüsranından sonra büyük bir merakla beklenen serinin yeni oyunu PES 2015 için 24 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.
AC: Unity`nin 11 Dakikalık Oynanış Videosu! AC: Unity`nin 11 Dakikalık Oynanış Videosu! İzle! Assassin`s Creed serisinin son oyunu olan Assassin`s Creed: Unity için Gamescom 2014 etkinliğinde yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
The Sims 4`ün Gamescom 2014 Videosu! The Sims 4`ün Gamescom 2014 Videosu! İzle! EA`nın dağıtımını üstlendiği The Sims serisinin yeni oyunu The Sims 4 için Gamescom 2014 videosu yayınlandı. Tüm detayları bu videoda bulabilirsiniz.
MGS: Phantom Pain İçin Yeni Oynanış Videosu! MGS: Phantom Pain İçin Yeni Oynanış Videosu! İzle! Merakla beklenen aksiyon oyunları arasında yer alan Metal Gear Solid: Phantom Pain için Gamescom etkinliğinde yeni oynanış videosu yayınlandı.
FIFA 15`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! FIFA 15`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! İzle! Birkaç gün önce stadyumlarının tanıtıldığı FIFA 15 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda kaleci refleksleri dikkat çekiyor.
Until Dawn`un İlk Oynanış Videosu! Until Dawn`un İlk Oynanış Videosu! İzle! Geçtiğimiz saatlerde Gamescom etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen yeni nesil korku oyunu Until Dawn`ın ilk oynanış videosu..
Project Cars`ın Büyük Değişimi! Project Cars`ın Büyük Değişimi! İzle! Project Cars için gelen 500`den fazla güncelleme sizce neler getirmiş olabilir? Hep beraber izleyip görelim..
Call of Duty: Advanced Warfare`ın Multiplayer Videosu! Call of Duty: Advanced Warfare`ın Multiplayer Videosu! İzle! Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Advanced Warfare için yaklaşık 10 dakikalık bir multiplayer videosu yayınlandı.
Freedom Wars`ın Oynanış Videosu! Freedom Wars`ın Oynanış Videosu! İzle! Playstation Vita kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği JRPG oyunu Freedom Wars için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Assassin`s Creed Unity`nin Parkur Videosu! Assassin`s Creed Unity`nin Parkur Videosu! İzle! Kuzey Amerika`da çekilmiş olan bu görüntüler, Assassin`s Creed Unity için parkur işleyişini hem gerçek hem de yaşamdan oyun içi olarak sunuyor.
The Last of Us`dan Fotoğraf Modu Videosu! The Last of Us`dan Fotoğraf Modu Videosu! İzle! Tüm zamanların en iyi aksiyon oyunları arasına adını yazdırmayı başaran The Last of Us için fotoğraf mod videosu yayınlandı.
NBA 2K15 İçin Kısa Bir Video! NBA 2K15 İçin Kısa Bir Video! İzle! Basketbol tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K15 için yeni bir kısa video yayınlandı.
BioWare`ın Gizemli Projesinden Yeni Bir Video Daha! BioWare`ın Gizemli Projesinden Yeni Bir Video Daha! İzle! Yapımcı BioWare`ın Gamescom fuarında duyurması beklenen gizemli projesi için yeni bir teaser videosu yayınlandı. İyi seyirler..
FIFA 15 Stadyumları ve Oyuncu Yüzleri! FIFA 15 Stadyumları ve Oyuncu Yüzleri! İzle! Futbolseverlerin büyük bir merakla beklediği FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 15`ten gün geçtikçe yeni detaylar gelmeye devam ediyor..
Dragon Age: Inquisition`ın Yeni Tanıtım Videosu! Dragon Age: Inquisition`ın Yeni Tanıtım Videosu! İzle! Bioware tarafından geliştirilen Dragon Age: Inquisition için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Oyun hakkında yeni detaylar sizlerle..
Mortal Kombat X`in Raiden Videosu! Mortal Kombat X`in Raiden Videosu! İzle! Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat X için yeni bir video yayınlandı. Raiden karakterinin ön plana çıktığı video sizlerle..
Diablo III: Ultimate Evil Edition`ın Yeni Oynanış Videosu! Diablo III: Ultimate Evil Edition`ın Yeni Oynanış Videosu! İzle! Blizzard tarafından geliştirilen RPG aksiyon oyunu Diablo III: Ultimate Evil Edition için Playstation 4 üzerinden bir oynanış videosu yayınlandı.
Wasteland 2 Oynanış Videosu! Wasteland 2 Oynanış Videosu! İzle! PC için özel olarak geliştirilen yeni RPG oyunu Wasteland 2 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı ve çıkış tarihi açıklandı.