| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Rainbow Six Siege`in Yeni Oynanış Videosu Rainbow Six Siege`in Yeni Oynanış Videosu İzle! Yeni nesil oyun konsolları için geliştirilen Rainbow Six Siege için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda oyunun teması bizlere aktarılıyor.
Halo Online İçin Uzun Bir Video Sızdırıldı Halo Online İçin Uzun Bir Video Sızdırıldı İzle! Rusya`ya özel olarak çıkışını gerçekleştirecek olan Halo oyununun online modu Halo Online`a özel yeni oynanış görüntüleri sızdırıldı.İyi seyirler.
DriveClub`ta Off-Road Zamanı DriveClub`ta Off-Road Zamanı İzle! Off-Road`a hazır mısınız? Playstation 4 için geliştirilen yeni nesil yarış oyunu DriveClub`a özel yeni Off-Road araçları geliyor. İyi seyirler..
Killer Instinct`in Yeni Karakteri Hisako Killer Instinct`in Yeni Karakteri Hisako İzle! Yalnızca Xbox One platformu için geliştirilen yeni nesil dövüş oyunu Killer Instinct Season 2 için yeni bir karakter geldi. Hisako ile tanışmaya hazır olun!
Xenoblade Chronicles 3D`nin Çıkış Videosu Xenoblade Chronicles 3D`nin Çıkış Videosu İzle! Yalnızca 3DS için geliştirilen RPG oyunu Xenoblade Chonicles için Nintendo bir çıkış videosu yayınladı. Videoda spoiler ve bazı sinematikleri görebiliyoruz.
The Evil Within DLC`sine ait Teaser The Evil Within DLC`sine ait Teaser İzle! The Evil Within için geliştirilen yeni hikaye tabanlı DLC`si The Sequence`a ait teaser videosu sizlerle. Kısada olsa DLC içeriklerine yer verilmiş.
DarkOrbit`in Yeni Türk Savaş Gemisi `Pusat` DarkOrbit`in Yeni Türk Savaş Gemisi `Pusat` İzle! 26 Mart 23:59’a kadar DarkOrbit`e giriş yap, GM’e son vuruşu yapan kişi ol, Pusat’ı kap! İşte Türk filosu Pusat`ın tanıtım videosu.
Borderlands The Handsome Collection`ın Çıkış Videosu Borderlands The Handsome Collection`ın Çıkış Videosu İzle! Borderlands serisinin son iki oyununu içerisinde barındıracak olan Borderlands The Handsome Collection`a özel bir çıkış videosu yayınlandı.
Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video İzle! Tutkunlarının merakla beklediği Halo 5: Guardians için yeni bir video yayınlandı. Fakat izleyenler, bu videonun sırrını çözemiyor..
Driver Speedboat Paradise`in Duyuru Videosu Driver Speedboat Paradise`in Duyuru Videosu İzle! Driver serisi şu ana kadar hep araba yarışı türünde bizlerle olmuştu. Yapımcının duyurduğu yeni Driver oyununda bu durum tamamen değişiyor.
Carmageddon Reincarnation`ın Çıkış Videosu Carmageddon Reincarnation`ın Çıkış Videosu İzle! Yılların eskitemediği yarış oyunlarından biri olan Carmageddon`un geliştirilen yeni oyunu Carmageddon Reincarnation için bir çıkış videosu yayınlandı.
Total War Attila`nın Yeni Eklenti Paketi Yayınlandı Total War Attila`nın Yeni Eklenti Paketi Yayınlandı İzle! Geride bıraktığımız Şubat ayında çıkışını gerçekleştiren PC stratejik savaş oyunu Total War Attila için yeni bir eklenti paketi yayınlandı.
LEGO Jurassic World`ün İlk Videosu LEGO Jurassic World`ün İlk Videosu İzle! Warner Bros ve Traveller`s Tales işbirliği ile oyunculara sunulacak olan yeni LEGO oyunu LEGO: Jurassic World`ün ilk tanıtım videosu yayınlandı.
Battlefield Hardline`dan Yeni Live Action Videosu Battlefield Hardline`dan Yeni Live Action Videosu İzle! Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield Hardline bugün çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışının şerefine bir de Live Action videosu yayınlandı.
Guild Wars 2`nin Eklenti Paketine Özel Video Guild Wars 2`nin Eklenti Paketine Özel Video İzle! Guild Wars 2 için geliştirilen Heart of Thorns isimli yeni eklenti paketine özel bir video yayınlandı. Video ile paket içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Forza Horizon 2`nin Yeni Araçları Karşınızda Forza Horizon 2`nin Yeni Araçları Karşınızda İzle! Forza Horizon serisinin yeni oyunu Forza Horizon 2 için geliştirici ekip Turn 10 Studios, yeni bir ek paket duyurdu. Pakette yer alan araçlar bu videoda.
Terraria Otherworld`ün Yeni Oynanış Videosu Terraria Otherworld`ün Yeni Oynanış Videosu İzle! Terraria serisinin yeni oyunu Terraria: Otherworld için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Video sayesinde oyun hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz.
Far Cry 4`ün Yeni DLC`sine Ait Video Far Cry 4`ün Yeni DLC`sine Ait Video İzle! Far Cry 4 için geliştirilen yeni Valley of the Yetis adındaki DLC için bir oynanış videosu yayınlandı. Savaşacağımız Yeti ile videoda tanışma şansı yakalıyoruz.
Battlefield Hardline`ın Çıkış Videosu Battlefield Hardline`ın Çıkış Videosu İzle! Battlefield serisinin son oyunu Battlefield Hardline`ın çıkışına artık sayılı günler kaldı. Hal böyle olunca yapımcı firma oyun için bir çıkış videosu yayınladı.
Wild Hunt`ın Yepyeni Bir Oynanış Videosu Wild Hunt`ın Yepyeni Bir Oynanış Videosu İzle! Yapımcı CD Projekt, devam etmekte olan PAX etkinliğinde The Witcher serisinin yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt için yeni bir video yayınladı.
Bleszinski`nin Yeni Oyunundan İlk Video Bleszinski`nin Yeni Oyunundan İlk Video İzle! Gears of War ile kendisini kanıtlayan Cliff Bleszinski, Epic Games ile yollarını ayırıp, kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu yeni oyununu bizlere tanıttı.
This War of Mine Tanıtım Videosu This War of Mine Tanıtım Videosu İzle! Savaşın sivil hayat yönünden tüm zorluklarını bizlere aktarmaya çalışan başarılı yapım This War of Mine`ın tanıtım videosu sizlerle..
RollerCoaster Tycoon World`ün İlk Videosu RollerCoaster Tycoon World`ün İlk Videosu İzle! Pipeworks tarafından geliştirilen simülasyon oyunu RollerCoaster Tycoon World için ilk video yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi video detayda..
İşte Unreal Engine 4`ün Gücü İşte Unreal Engine 4`ün Gücü İzle! Yeni nesil oyun konsollarıyla birlikte hayatımıza giren yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 4`ün tüm güzelliklerini bu videoda görebilirsiniz.
White Night`ın Çıkış Videosu White Night`ın Çıkış Videosu İzle! OSame Games tarafından geliştirilen White Night nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Çıkış yapan oyun için bir de çıkış videosu yayınlandı.