| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

FIFA Gerçek Hayatta Nasıl Olurdu FIFA Gerçek Hayatta Nasıl Olurdu İzle! Futbol oyunu FIFA serisi son dönemlerde atmış olduğu adımlarla birlikte gerçekçilik konusunda çok önemli sonuçlara imza attı.
Lara Croft and the Temple of Osiris`in Co-Op Videosu! Lara Croft and the Temple of Osiris`in Co-Op Videosu! İzle! Lara Croft and the Guardian of Light`ın devam oyunu niteliğinde olan Lara Croft and the Temple of Osiris için yeni bir video..
Yeni MMORPG Oyunu Yulgang 2 Yeni MMORPG Oyunu Yulgang 2 İzle! Knight Online yapımcıları tarafından geliştirilmekte olan MMORPG oyunu Yulgang 2`nin trailer`ı sizlerle. İyi seyirler..
Arena of Fate Duyuru Videosu! Arena of Fate Duyuru Videosu! İzle! Crytek tarafından geliştirilen Arena of Fate`in duyuru videosu yayınlandı. 5`e 5 multiplayer mücadelelerini içerecek olan oyun merakla bekleniyor.
League of Legends İçin Yeni Bir Sinematik Video! League of Legends İçin Yeni Bir Sinematik Video! İzle! En iyi MOBA oyunları arasında yer alan League of Legends için yapımcı firma Riot Games tarafından yeni bir video yayınlandı.
Destiny`den Konsol Karşılaştırma Videosu! Destiny`den Konsol Karşılaştırma Videosu! İzle! Henüz çıkışını gerçekleştirmeden beta sürümüyle de oyuncuların büyük ilgisini toplayan Destiny için Playstation karşılaştırma videosu yayınlandı.
Oddworld: New `n` Tasty`nin Çıkış Videosu! Oddworld: New `n` Tasty`nin Çıkış Videosu! İzle! Oddworld: New`n` Tasty`nin çıkış videosu yayınlandı. Oyun hakkında birçok yeniliğin müjdesini veren yapımcı, videoyla da bunu kanıtlıyor..
FIFA 15`te Duygu Sistemi Böyle Olacak! FIFA 15`te Duygu Sistemi Böyle Olacak! İzle! Futbolseverlerin çıkış gününü iple çektiği FIFA 15 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda futbolcuların duygu sistemi anlatılıyor.
The Sims 4`ten 20 Dakikalık Oynanış Videosu! The Sims 4`ten 20 Dakikalık Oynanış Videosu! İzle! Sims tutkunları tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklenen yeni oyun The Sims 4 için yaklaşık 20 dakikadan oluşan bir video yayınlandı.
Middle Earth: Shadow of Morder, Hobbit`den Esinlecek! Middle Earth: Shadow of Morder, Hobbit`den Esinlecek! İzle! Senaryo olarak The Hobbit ve The Lord of the Rings esinlenen Middle Earth: Shadow of Morder`n tanıtım videosu sizlerle..
Hunt Horrors of the Glided Age Trailer! Hunt Horrors of the Glided Age Trailer! İzle! Crytek`den yepyeni bir yapım daha.. İlk bakışta bize Left 4 Dead`i hatırlatan Hunt: Horrors of the Glided, çok farklı özellikler içeriyor.
Fable Legends Teaser Fable Legends Teaser İzle! Yeni nesil oyun konsolu Xbox One için özel olarak geliştirilen Fable Legends`in teaser videosu sizlerle. Oyunun çıkış tarihi henüz kesinleşmedi.
Dragon Age: Inquisition Tanıtım Videosu! Dragon Age: Inquisition Tanıtım Videosu! İzle! E3 2014 oyun fuarında en iyi RPG oyunları arasında gösterilen Dragon Age: Inquisition`ın tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler.
NHL 15`in Yeni Pak Fiziği Özelliği! NHL 15`in Yeni Pak Fiziği Özelliği! İzle! Buz hokeyi tutkunlarının büyük bir hayranlıkla oynadıkları NHL serisinin yeni oyunu NHL 15 için yeni bir video yayınlandı..
Neverwinter`ın Yeni Oyun Karakteri! Neverwinter`ın Yeni Oyun Karakteri! İzle! Neverwinter`ın yeni oyun karakteri Bela Warlock ile tanışmaya hazır mısınız? Bela Warlock için özel olarak yayınlanan video sizlerle..
WWE 2K15 İçin İlginç Bir Video! WWE 2K15 İçin İlginç Bir Video! İzle! 2K Games çatısı altına giren WWE serisinin yeni oyunu WWE 2K15 için gün geçtikçe yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İyi seyirler..
Train Simulator 2014 Tanıtım Videosu! Train Simulator 2014 Tanıtım Videosu! İzle! Simulator oyun tutkunları tarafından büyük bir ilgi gören Train Simulator 2014`ün tanıtım videosu sizlerle..
Tekken 7`nin İlk Videosu! Tekken 7`nin İlk Videosu! İzle! Unreal Engine 4 ile geliştirilen dövüş oyunu Tekken 7 için ilk video yayınlandı. Oyun, PS4 ve Xbox One platformları için geliştiriliyor.
Assassin`s Creed Unity Sinematik Video! Assassin`s Creed Unity Sinematik Video! İzle! Assassin`s Creed serisinin yeni oyunu Assassin`s Creed Unity için yeni bir sinematik odaklı video yayınlandı. İyi seyirler dileriz..
Battlefield 4`ün Dragon`s Teeth DLC Videosu! Battlefield 4`ün Dragon`s Teeth DLC Videosu! İzle! Battlefield 4 için özel olarak hazırlanan Dragon`s Teeth içeriğine özel bir teaser videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Alien: Isolation`a Özel Yeni Bir Video! Alien: Isolation`a Özel Yeni Bir Video! İzle! Bir hayatta kalma oyunu olan Alien: Isolation için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan video, filmden uyarlanan karakterleri görebilirsiniz.
Unturned Zirveye Oynuyor! Unturned Zirveye Oynuyor! İzle! Geliştiricisi, henüz 16 yaşındaki bir oyun tutkunu olan Unturned, Steam platformunda her geçen gün zirveye yükseliyor..
The Forest İlk Tanıtım Videosu! The Forest İlk Tanıtım Videosu! İzle! Yaşanan bir kaza sonucu kendimizi bulduğumuz ıssız bir adada tek bir amacımız var, o da hayatta kalmak.. The Forest karşınızda..
Firefall Tanıtım Videosu! Firefall Tanıtım Videosu! İzle! Uzun zamandır beta sürecinde olan shooter oyunu Firefall, tam sürüme geçmek için artık gün sayıyor. Oyunun tanıtım videosu sizlerle..
Abyss Odyssey`in Yeni Oynanış Videosu! Abyss Odyssey`in Yeni Oynanış Videosu! İzle! Ace Team tarafından geliştirilen iki boyutlu aksiyon oyunu Abyss Odyssey için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..