| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Lords of Football Tanıtım Videosu! Lords of Football Tanıtım Videosu! İzle! Bildiğiniz tüm futbol oyunlarını bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Lords of Fotball ile tanıştığınızda bunun ne demek olduğunu anlayacaksınız.
Resident Evil HD Remastered`dan İlk Oynanış Videosu! Resident Evil HD Remastered`dan İlk Oynanış Videosu! İzle! Yeni nesil oyun konsolu Playstation 4`e HD kalitesiyle gelmeye hazırlanan Resident Evil`in yeni serisi Remastered için ilk oynanış videosu..
Earth Defense Force 2025 Duyuru Videosu! Earth Defense Force 2025 Duyuru Videosu! İzle! Bir TPS oyunu olan Earth Defense Force 4.1: The Shadow Of New Despair, Japonya`da 2015 yılında çıkışını gerçekleştirecek.
Civilization: Beyond Earth`un Oynanış Videosu! Civilization: Beyond Earth`un Oynanış Videosu! İzle! En çok sevilen strateji oyunları arasında yer alan Civilization serisi Civilization: Beyond Earth ile yoluna devam ediyor.
Alone in the Dark: Illumination Tanıtım Videosu! Alone in the Dark: Illumination Tanıtım Videosu! İzle! Merakla beklenen yeni korku oyunlarından biri olan Alone in the Dark: Illimunation için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
World of Speed`ten Yeni Bir Yarış Sahnesi! World of Speed`ten Yeni Bir Yarış Sahnesi! İzle! Yarış tutkunlarının sabırsızlıkla bekledikleri MMO yarış oyunu World of Speed için yeni bir yarış sahnesi yayınlandı. İyi seylrler..
Angry Birds: Stella`nın Tanıtım Videosu! Angry Birds: Stella`nın Tanıtım Videosu! İzle! Angry Birds`in yeni serisi Angry Birds: Stella için geri sayım sürüyor.. Oyunun çıkışını az bir süre kala, oyun karakterine özel video yayınlandı.
Madden Mobile`ın Çıkış Videosu! Madden Mobile`ın Çıkış Videosu! İzle! Sevilen amerikan futbol oyunları arasında yer alan Madden NFL serisinin yeni oyunu Madden NFL 15`in mobil versiyonuna özel çıkış videosu.
FIFA 15`in Kapağını Arda Turan Süsleyecek! FIFA 15`in Kapağını Arda Turan Süsleyecek! İzle! Spor Toto Süper Liginde yer alacağı FIFA 15`in Türk kapak yıldızı belli oldu. FIFA 15`in kapağında milli oyuncumuz Arda Turan olacak.
PES 2015`in Yeni Oynanış Videosu! PES 2015`in Yeni Oynanış Videosu! İzle! Geçtiğimiz yıl hüsrana uğrayan PES tutkunlarının büyük bir merakla bekledikleri PES 2015 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Metro Redux`un Çıkış Videosu! Metro Redux`un Çıkış Videosu! İzle! Metro 2033 ve Last Light serileri için yeni nesil grafik kalitesini getirecek olan Redux eklentisine özel çıkış videosu yayınlandı.
FIFA 15`in Türk Kapak Yıldızı Belli Oluyor! FIFA 15`in Türk Kapak Yıldızı Belli Oluyor! İzle! FIFA`nın bu yıl özel olarak düzenlemiş olduğu ülkelere özel kapak etkinliğinde ülkemizin kapak yıldızı da yavaş yavaş belli oluyor..
NBA 2K15`in İlk Oynanış Videosu! NBA 2K15`in İlk Oynanış Videosu! İzle! En çok sevilen basketbol oyunları arasında yer alan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K15 için ilk oynanış videosu yayınlandı.
Assassin`s Creed Unity`nin Yeni Oynanış Videosu! Assassin`s Creed Unity`nin Yeni Oynanış Videosu! İzle! Assassin`s Creed tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni oyun Assassin`s Creed Unity`nin oynanış videosu yayınlandı.
The Sims 4`ün Çıkış Videosu! The Sims 4`ün Çıkış Videosu! İzle! Maxis tarafından geliştirilmekte olan The Sims serisinin son oyunu The Sims 4`e özel çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
AC: Unity`nin 11 Dakikalık Oynanış Videosu! AC: Unity`nin 11 Dakikalık Oynanış Videosu! İzle! Assassin`s Creed serisinin son oyunu olan Assassin`s Creed: Unity için Gamescom 2014 etkinliğinde yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
PES 2015`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! PES 2015`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! İzle! PES 2014 hüsranından sonra büyük bir merakla beklenen serinin yeni oyunu PES 2015 için 24 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.
MGS: Phantom Pain İçin Yeni Oynanış Videosu! MGS: Phantom Pain İçin Yeni Oynanış Videosu! İzle! Merakla beklenen aksiyon oyunları arasında yer alan Metal Gear Solid: Phantom Pain için Gamescom etkinliğinde yeni oynanış videosu yayınlandı.
The Sims 4`ün Gamescom 2014 Videosu! The Sims 4`ün Gamescom 2014 Videosu! İzle! EA`nın dağıtımını üstlendiği The Sims serisinin yeni oyunu The Sims 4 için Gamescom 2014 videosu yayınlandı. Tüm detayları bu videoda bulabilirsiniz.
Until Dawn`un İlk Oynanış Videosu! Until Dawn`un İlk Oynanış Videosu! İzle! Geçtiğimiz saatlerde Gamescom etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen yeni nesil korku oyunu Until Dawn`ın ilk oynanış videosu..
FIFA 15`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! FIFA 15`in Yeni Nesil Oynanış Videosu! İzle! Birkaç gün önce stadyumlarının tanıtıldığı FIFA 15 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda kaleci refleksleri dikkat çekiyor.
Freedom Wars`ın Oynanış Videosu! Freedom Wars`ın Oynanış Videosu! İzle! Playstation Vita kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği JRPG oyunu Freedom Wars için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Call of Duty: Advanced Warfare`ın Multiplayer Videosu! Call of Duty: Advanced Warfare`ın Multiplayer Videosu! İzle! Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Advanced Warfare için yaklaşık 10 dakikalık bir multiplayer videosu yayınlandı.
Project Cars`ın Büyük Değişimi! Project Cars`ın Büyük Değişimi! İzle! Project Cars için gelen 500`den fazla güncelleme sizce neler getirmiş olabilir? Hep beraber izleyip görelim..
The Last of Us`dan Fotoğraf Modu Videosu! The Last of Us`dan Fotoğraf Modu Videosu! İzle! Tüm zamanların en iyi aksiyon oyunları arasına adını yazdırmayı başaran The Last of Us için fotoğraf mod videosu yayınlandı.