| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Until Dawn İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu Until Dawn İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu İzle! Yeni PS4 oyunlarından olan ve camia tarafından sabırsızlıkla beklenen korku oyunları arasında yer alan Until Dawn`ın yeni tanıtım videosu yayınlandı.
The Crew Wild Run`ın Yeni DLC`sine Özel Video The Crew Wild Run`ın Yeni DLC`sine Özel Video İzle! The Crew için özel olarak hazırlanan yeni DLC`ye özel tanıtım videosu yayınlandı. Videoda, oyuna gelecek olan yepyeni özellikleri görebilirsiniz.
PES 2016`nın Yeni Oynanış Videosu Sizlerle PES 2016`nın Yeni Oynanış Videosu Sizlerle İzle! Bu sene yine çok iddialı bir şekilde çıkış yapmaya hazırlanan PES 2016 için Neymar`lı, Morata`lı, Totti`li yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Anno 2205`in Yeni Videosu Yayınlandı Anno 2205`in Yeni Videosu Yayınlandı İzle! Oyun dünyasının sevilen yönetim simülasyon serilerinden biri olan Anno, Anno 2070`in ardından gelecek temasını bir üst noktaya taşıyor.
Forza Motorsport 6`dan Yeni Bir Oynanış Videosu Forza Motorsport 6`dan Yeni Bir Oynanış Videosu İzle! Xbox One oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Forza Motorsport serisinin yeni oyunu Forza Motorsport 6 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
Rise of the Tomb Raider`ın Yeni Oynanış Videosu Rise of the Tomb Raider`ın Yeni Oynanış Videosu İzle! Tomb Raider serisinin yeni oyunu Rise of the Tomb Raider için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda oyuna ait yepyeni özellikleri görebiliyoruz.
Rocket League Tanıtım Videosu Rocket League Tanıtım Videosu İzle! Yarış oyunlarında gördüğümüz arabalar futbol sahalarına çıkarsa ne olur? Tabi ki futbolun keyfi eğlenceye dönüşür…
Star Wars Battlefront`tan Kısa Bir Oynanış Videosu Star Wars Battlefront`tan Kısa Bir Oynanış Videosu İzle! Yaklaşan Gamescom etkinliği öncesi yeni oyunlardan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Star Wars Battlefront için yayınlanan kısa bir video sizlerle.
GTA V`e Iron Man Modu Geliyor GTA V`e Iron Man Modu Geliyor İzle! Daha önce GTA IV`te karşılaştığımız Iron Man modu şimdi de serinin yeni oyunu GTA V için hazırlanıyor. Mod`a ait ilk görüntüler bu videoda.
Terminator WWE 2K16`da Yer Alacak Terminator WWE 2K16`da Yer Alacak İzle! Oyunun dağıtımcılığını üstlenen 2K firması, WWE 2K16`nın ön sipariş içeriğinin Terminator serisindeki rolüyle Arnoid Schwarzenegger olacağını duyurdu.
Splatoon`a Üç Yeni Silah Daha Splatoon`a Üç Yeni Silah Daha İzle! Nintendo tarafından geliştirilen Splatoon için yeni silahlar içeren bir güncelleme daha geliyor. Güncelleme için yayınlanan tanıtım videosu sizlerle.
Cyberline Racing Tanıtım Videosu Cyberline Racing Tanıtım Videosu İzle! Siber zamanda geçen bir yarışa hazır mısınız? iOS ve Android platformları için geliştirilen Cyberline Racing`in tanıtım videosu sizlerle.
Sniper Ghost Warrior 3`ün Yeni Oynanış Videosu Sniper Ghost Warrior 3`ün Yeni Oynanış Videosu İzle! City Interactive Games tarafından geliştirilen Sniper Ghost Warrior`un yeni serisi Sniper Ghost Warrior 3 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Yıldızların Yüzleri FIFA 16`ya Böyle Taşındı Yıldızların Yüzleri FIFA 16`ya Böyle Taşındı İzle! Yapımcı EA Sports, FIFA 16`nın reklam faaliyetlerine ufaktan giriş yapmış gibi görünüyor. Real Madrid yıldızlarının suratları oyuna işte böyle taşındı..
God of War III Remastered`ın Çıkış Videosu God of War III Remastered`ın Çıkış Videosu İzle! San Diego Studios tarafından geliştirilen God of War serisinin yeni oyunu God of War III Remastered nihayet çıkış yaptı ve videosu da yayınlandı.
The Division`ın Yeni Hikaye Videosu The Division`ın Yeni Hikaye Videosu İzle! Yapımcı Ubisoft, The Division için yeni bir hikaye videosu yayınladı. Videoda The Division`da acımasız bir dünyanın nasıl oluştuğuna dikkat çekiliyor.
Trials Fusion`ın Yeni DLC`sinden İlk Video Trials Fusion`ın Yeni DLC`sinden İlk Video İzle! Yarış oyunu Trials Fusion`ın E3 2015 etkinliğinde duyurulmuş olan yeni DLC`si Awesome Level Max için ilk oynanış videosu yayınlandı.
Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu İzle! Karakter tasarımlarıyla büyük bir ilgi toplayan yeni MOBA oyunu Gigantic için ilk E3 tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.
Twin Souls`dan Yeni Bir Oynanış Videosu Twin Souls`dan Yeni Bir Oynanış Videosu İzle! Konusu Mistik Japonya`da geçen yeni Twin Souls`dan bir oynanış videosu daha geldi. Yayınlanan videoyla birlikte birkaç oyun içi sahneye tanık olabilirsiniz.
CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu İzle! Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda oyun içi sahneleri görebiliyoruz.
Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu İzle! İlk Gears of War serinin geliştirilmiş sürümü olan Gears of War Ultimate Edition için yeni bir video geldi. Videoda oyundan ara sahneler görebilirsiniz.
Mad Max`in Yeni Oynanış Videosu Mad Max`in Yeni Oynanış Videosu İzle! Just Cause ile birlikte tanıdığımız Avalanche Studios`un imzasını taşıyan Mad Max oyununa ait uzun bir oynanış görüntüsü yayınlandı.
Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu İzle! Wolfenstein: The Old Blood bizleri ana oyunun öncesine, II. Dünya Savaşı’na götürüyor. B.J. Blazkowicz’in kontrolünü elimize alarak nazilere mermi yağdırmaya devam ediyoruz.
Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu İzle! Oynayanlarına gerçekçi bir ortaçağ deneyimi sunmaya hazırlanan yeni savaş oyunu Kingdom Come: Deliverance için E3 festivalinde yeni bir video yayınlandı.
Uncharted 4`ün Oynanış Videosu Uncharted 4`ün Oynanış Videosu İzle! 2016 yılının başlarında çıkışını gerçekleştirmesi beklenen yeni Uncharted oyunu, yeni oynanış videosuyla birlikte kendini gösterdi.