EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

The Hong Kong Massacre İçin İlk Video! The Hong Kong Massacre İçin İlk Video! İzle! Hotline Miami`den esinlenerek geliştirilen The Hong Kong Massacre için yeni bir video yayınlandı. Oyunda resmen kan gövdeyi götürüyor..
Daylight`ın Yeni Videosu Yayınlandı! Daylight`ın Yeni Videosu Yayınlandı! İzle! Playstation 4 ve PC için geliştirilen yeni nesil korku oyunu Daylight`ın çıkışına artık sadece günler kaldı.. Yayınlanan yeni video sizlerle.
Trials Fusion İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! Trials Fusion İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! İzle! Motor tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni yarış oyunu Trials Fusion için multiplayer oynanış videosu yayınlandı..
The Crew`den Oyun İçi Sahne Videosu! The Crew`den Oyun İçi Sahne Videosu! İzle! Yarış tutkunlarının sabırsızlıkla bekledikleri The Crew için yeni bir video yayınlandı. Video tamamen oyun içi sahnelerden oluşuyor.
FIFA World Cup 2014 İçin Yeni Bir Video! FIFA World Cup 2014 İçin Yeni Bir Video! İzle! 17 Nisan`da piyasaya çıkacak olan yeni FIFA World Cup Brazil 2014`ün gol sevinçleri ve oyuncu yeteneklerine dair yeni videosu.
EA Sports UFC`nin Yeni Videosu Sizlerle! EA Sports UFC`nin Yeni Videosu Sizlerle! İzle! 7 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan EA Sports UFC için yeni bir oyun videosu yayınlandı. Grafikler oldukça muhteşem..
Bound By Flame İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! Bound By Flame İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! İzle! PS3, PS4, Xbox 360 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan yeni Bound By Flame tarafından yeni bir video yayınlandı. İyi seyirler..
Portal 2 - Oyun İncelemesi Portal 2 - Oyun İncelemesi İzle! FPS türünde bulmaca ve zeka oyunu olan Portal`ın yeni serisi Portal 2`ye özel hazırladığımız oyun inceleme videosu sizlerle..
Limbo Oyun İnceleme Videosu - Part 2 Limbo Oyun İnceleme Videosu - Part 2 İzle! Önceki anlatım videomuz ile giriş yaptığımız bağımsız oyun Limbo`nun ikinci videosu ile karşınızdayız. Macera asıl şimdi başlıyor!
Call of Duty: Ghosts`un Yeni DLC`sine Özel Video! Call of Duty: Ghosts`un Yeni DLC`sine Özel Video! İzle! Call of Duty`nin son serisi Call of Duty: Ghosts için geliştirilen Devastation`a özel bir tanıtım videosu yayınlandı.
BioShock: Infinite`in Son DLC`sine Özel Çıkış Videosu! BioShock: Infinite`in Son DLC`sine Özel Çıkış Videosu! İzle! Irrational Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu BioShock Infinite`ın son eklentisine özel bir çıkış videosu yayınlandı.
Outlast Oyun İncelemesi - Part 6 Outlast Oyun İncelemesi - Part 6 İzle! Outlast oyun incelememiz tüm hızıyla sürüyor. 6. serimizde yine korku ve gerilim dolu sahneler sizleri bekliyor. İyi seyirler..
Outlast Oyun İncelemesi - Part 5 Outlast Oyun İncelemesi - Part 5 İzle! Yeni nesil korku oyunlarından biri olan Outlast`ın yeni bölümünde aksiyon ve gerilim yine üst safhada. İyi seyirler diliyoruz.
Sleeping Dogs Oyun İncelemesi Sleeping Dogs Oyun İncelemesi İzle! Bir aksiyon ve açık dünya türü oyunu olan Sleeping Dogs`u sizler için inceledik. Hazırladığımız videoda aksiyon dolu sahneler sizi bekliyor.
Outlast Oyun İncelemesi - Part 4 Outlast Oyun İncelemesi - Part 4 İzle! Outlast incelememizin yepyeni bir bölümüyle daha sizlerleyiz. Yine aksiyon ve gerilimin doruğuna tırmanmaya hazır mısınız?
Sacred 3`ün İlk Oynanış Videosu! Sacred 3`ün İlk Oynanış Videosu! İzle! Oyun dünyasından uzun bir süre uzak kalan Sacred serisi, yeni Sacred 3 oyunuyla birlikte muhteşem bir geri dönüşe hazırlanıyor..
Dead Rising 3: The Last Agent Eklentisi Yayınlandı! Dead Rising 3: The Last Agent Eklentisi Yayınlandı! İzle! Dead Rising serisinin yeni oyunu olan Dead Rising 3 için The Last Agent eklentisi yayınlandı. Eklentiye özel bir de video yayınlandı.
MGS: Ground Zeroes`un Çıkış Videosu! MGS: Ground Zeroes`un Çıkış Videosu! İzle! Oyuncular tarafından merakla beklenen Metal Gears Solid: Ground Zeroes çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun çıkış videosu sizlerle..
F1 2013 İçin Özel Oyun İncelemesi! F1 2013 İçin Özel Oyun İncelemesi! İzle! F1 serisinin son çıkan oyunu F1 2013 için sizlere özel oyun içi özellikleri, oyun inceleme videomuzda anlatmaya çalıştık. İyi seyirler..
Battlefield 4: Naval Strike`ın Teaser Videosu ! Battlefield 4: Naval Strike`ın Teaser Videosu ! İzle! Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 4 için yayınlanacak olan Naval Strike eklentisine özel teaser videosu..
Outlast Oyun İncelemesi - Part 3 Outlast Oyun İncelemesi - Part 3 İzle! Outlast oyun incelememize hız kesmeden devam ediyoruz. İkinci bölümden sonra şimdi de üçüncü kısmı sizler için hazırladık. İyi seyirler..
Street Fighter: Assassin’s Fist`un İlk Videosu! Street Fighter: Assassin’s Fist`un İlk Videosu! İzle! Machimina ve Capcam işbirliği ile geliştirilmekte olan Street Fighter: Assassin`s Fist live-action serisinin ilk tanıtım videosu..
Car Mechanic Simulator 2014 İnceleme Car Mechanic Simulator 2014 İnceleme İzle! Ocak 2014`te PC platformu için çıkışını gerçekleştiren yeni Car Mechanic Simulator 2014 oyunu ile kendi tamirci dükkanınızı kurun.
Need for Speed: Rivals`a Dev Eklenti Paketi! Need for Speed: Rivals`a Dev Eklenti Paketi! İzle! Need for Speed: Rivals`a çok özel bir güncelleme yolda! Need for Speed filmindeki yarış arabaları, Rivals`a dahil ediliyor..
Outlast Oyun İncelemesi - Part 2 Outlast Oyun İncelemesi - Part 2 İzle! Daha önce giriş bölümünü anlattığımız Outlast oyununun yeni bir videosuyla daha karşınızdayız. Korku ve aksiyon dolu sahneleri sizi bekliyor..