| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

This War of Mine Güncellemesine Özel Video! This War of Mine Güncellemesine Özel Video! İzle! Çıkan savaşlarda herkesin asker olmadığı ve o sırada en çok zorluk çeken kişilerin siviller olduğu anlatılmaya çalışılan oyunun yeni güncellemesi yayınlandı.
Tales from the Borderlands`ın Çıkış Videosu! Tales from the Borderlands`ın Çıkış Videosu! İzle! Bir yandan Game of Thrones oyununu geliştiren Telltale Games, bir diğer oyunu Tales from the Borderlands için çıkış videosu yayınladı.
Destiny`nin İlk DLC`si İçin Yeni Video! Destiny`nin İlk DLC`si İçin Yeni Video! İzle! Destiny için geliştirilen The Dark Below adındaki genişleme paketine özel, içerik tanıtım amaçlı yeni bir oyun tanıtım videosu yayınlandı.
Sunset Overdrive`ın İlk Genişleme Paketi! Sunset Overdrive`ın İlk Genişleme Paketi! İzle! Xbox One için özel olarak geliştirilen aksiyon oyunu Sunset Overdrive için yeni bir genişleme paketi yayınlandı. İçeriğini videodan görebilirsiniz.
Dark Souls 2: Scholar of the First Sin Geliyor! Dark Souls 2: Scholar of the First Sin Geliyor! İzle! Daha öncesinde PS3 ve Xbox 360 için çıkış yapan Dark Souls 2, yeni nesil oyun konsolları için de duyurusunu gerçekleştirdi. İyi seyirler..
Batman: Arkham Knight`ın Oyun İçi Videosu! Batman: Arkham Knight`ın Oyun İçi Videosu! İzle! Rocksteady`nin dönüş oyunu olan Batman: Arkham Knight için bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Oyun içi sahnelerden oluşturulan video sizlerle.
GTA V`te Yeni Bir Hile! GTA V`te Yeni Bir Hile! İzle! GTA V`te hile yapabilmek için tuşlara sırasıyla basmanız gerekiyordu ama artık GTA IV`te olduğu gibi telefon üzerinde rakam tuşlayarak yapabileceksiniz.
DriveClub`ın DLC`sine Özel Tanıtım Videosu! DriveClub`ın DLC`sine Özel Tanıtım Videosu! İzle! PS4 platformu için geliştirilen yarış oyunu DriveClub için yeni bir DLC geliyor. Videoda DLC içerisinde yer alacak olan arabalara göz atabilirsiniz..
Soccer Hero Tanıtım Videosu! Soccer Hero Tanıtım Videosu! İzle! Soccer Hero ile kendi futbol kariyerini yarat, antremanlarına gereken özeni ver, kendini geliştir ve bir dünya yıldızı ol!
Game of Thrones Oyununun İlk Videosu! Game of Thrones Oyununun İlk Videosu! İzle! Game of Thrones oyun oluyor. Çıkış tarihi henüz daha kesinleşmemiş olsa da Game of Thrones için ilk teaser videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Need For Speed No Limits Geliyor! Need For Speed No Limits Geliyor! İzle! Need for Speed yeni bir mobil serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Need for Speed No Limits`in ilk tanıtım videosu sizlerle.
Far Cry 4`ün Çıkış Videosu! Far Cry 4`ün Çıkış Videosu! İzle! Avrupa çıkışını da gerçekleştiren Far Cry 4 için bir çıkış videosu yayınlandı. Videoda Pagan Min bizleri Kyrat`a davet ediyor. İyi seyirler..
Far Cry 4 Gerçek Olursa Far Cry 4 Gerçek Olursa İzle! Dün (18.11) itibariyle çıkış yapan Far Cry 4 için hayranları tarafından muhteşem bir video yayınlandı. Far Cry 4 gerçek hayatta olsa bakın nasıl olurdu.
Battlefield 4: Final Stand için Oynanış Videosu! Battlefield 4: Final Stand için Oynanış Videosu! İzle! Battlefield 4`e kış teması ve dört yeni harita getirecek olan Final Stand DLC`sine özel oynanış videosu yayınlandı. Videoda haritaları görebiliyoruz..
Dragon Age: Inquisition`ın Çıkış Videosu! Dragon Age: Inquisition`ın Çıkış Videosu! İzle! Bugün (18.11) itibariyle çıkış yapan Dragon Age: Insquisition için bir çıkış videosu yayınlandı. Yayınlanan çıkış videosu oldukça etkileyici.
Barcelona`lı Futbolcuların FIFA 15 Turnuvası! Barcelona`lı Futbolcuların FIFA 15 Turnuvası! İzle! Barcelona`lı yıldızlar bu kez sahada değil, FIFA 15 başında ter döktüler. 4`er kişiden oluşan 2 takımın mücadelesinde bakın kimin takımı galip geldi.
Never Alone`un Çıkış Videosu Yayınlandı! Never Alone`un Çıkış Videosu Yayınlandı! İzle! Alaska yerlilerini konu alacak olan yeni platform oyunu Never Alone için çıkış videosu yayınlandı. Never Alone şimdiden ödülleri toplamaya başladı bile.
Tekken 7 İçin Yeni Bİr Tanıtım Videosu! Tekken 7 İçin Yeni Bİr Tanıtım Videosu! İzle! Yalnızca PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 7 için yeni bir sinematik video yayınlandı.
Far Cry 4`ün 8 Dakikalık Çıkış Videosu! Far Cry 4`ün 8 Dakikalık Çıkış Videosu! İzle! Haftaya çıkış yapacak olan Far Cry 4 için muhteşem bir sinematik çıkış videosu yayınlandı. Oyunu oynamadan önce bizce bu videoyu bir izleyin.
Just Cause 3 Tanıtım Videosu! Just Cause 3 Tanıtım Videosu! İzle! Square Enix tarafından geliştirilen yeni aksiyon oyunu Just Cause 3 için GameInformer dergisinde yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
Trine 2`nin Fantastik Dünyası! Trine 2`nin Fantastik Dünyası! İzle! Puzzle platform oyunlarının arasında başarılı bir noktaya erişen Trine serisinin yeni oyunu Trine 2`ye ait tanıtım videosu sizlerle..
PES 2015`in Çıkış Videosu Yayınlandı! PES 2015`in Çıkış Videosu Yayınlandı! İzle! Yarın (13.11) çıkış yapacak olan PES serisinin yeni oyunu PES 2015, Mario Götze`li çıkış videosunu futbol tutkunlarına sundu. İyi seyirler..
Super Smash Bros. için Yeni Bir Reklam Videosu! Super Smash Bros. için Yeni Bir Reklam Videosu! İzle! 28 Kasım tarihinde Wii U platformu için çıkışını gerçekleştirecek olan yeni oyun Super Smash Bros. için reklam videosu yayınlandı.
GTA V`in Yeni Nesil Çıkış Videosu! GTA V`in Yeni Nesil Çıkış Videosu! İzle! Yeni nesil ve PC kullanıcıları tarafından merakla beklenen GTA V için yeni nesil sürüme özel bir çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Overwatch Oynanış Videosu! Overwatch Oynanış Videosu! İzle! Blizzard`ın bomba etkisi yaratmaya kesin gözüyle bakılan yeni FPS oyunu Overwatch için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..