| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Terminator WWE 2K16`da Yer Alacak Terminator WWE 2K16`da Yer Alacak İzle! Oyunun dağıtımcılığını üstlenen 2K firması, WWE 2K16`nın ön sipariş içeriğinin Terminator serisindeki rolüyle Arnoid Schwarzenegger olacağını duyurdu.
Splatoon`a Üç Yeni Silah Daha Splatoon`a Üç Yeni Silah Daha İzle! Nintendo tarafından geliştirilen Splatoon için yeni silahlar içeren bir güncelleme daha geliyor. Güncelleme için yayınlanan tanıtım videosu sizlerle.
Cyberline Racing Tanıtım Videosu Cyberline Racing Tanıtım Videosu İzle! Siber zamanda geçen bir yarışa hazır mısınız? iOS ve Android platformları için geliştirilen Cyberline Racing`in tanıtım videosu sizlerle.
Sniper Ghost Warrior 3`ün Yeni Oynanış Videosu Sniper Ghost Warrior 3`ün Yeni Oynanış Videosu İzle! City Interactive Games tarafından geliştirilen Sniper Ghost Warrior`un yeni serisi Sniper Ghost Warrior 3 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Yıldızların Yüzleri FIFA 16`ya Böyle Taşındı Yıldızların Yüzleri FIFA 16`ya Böyle Taşındı İzle! Yapımcı EA Sports, FIFA 16`nın reklam faaliyetlerine ufaktan giriş yapmış gibi görünüyor. Real Madrid yıldızlarının suratları oyuna işte böyle taşındı..
God of War III Remastered`ın Çıkış Videosu God of War III Remastered`ın Çıkış Videosu İzle! San Diego Studios tarafından geliştirilen God of War serisinin yeni oyunu God of War III Remastered nihayet çıkış yaptı ve videosu da yayınlandı.
The Division`ın Yeni Hikaye Videosu The Division`ın Yeni Hikaye Videosu İzle! Yapımcı Ubisoft, The Division için yeni bir hikaye videosu yayınladı. Videoda The Division`da acımasız bir dünyanın nasıl oluştuğuna dikkat çekiliyor.
Trials Fusion`ın Yeni DLC`sinden İlk Video Trials Fusion`ın Yeni DLC`sinden İlk Video İzle! Yarış oyunu Trials Fusion`ın E3 2015 etkinliğinde duyurulmuş olan yeni DLC`si Awesome Level Max için ilk oynanış videosu yayınlandı.
Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu İzle! Karakter tasarımlarıyla büyük bir ilgi toplayan yeni MOBA oyunu Gigantic için ilk E3 tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.
Twin Souls`dan Yeni Bir Oynanış Videosu Twin Souls`dan Yeni Bir Oynanış Videosu İzle! Konusu Mistik Japonya`da geçen yeni Twin Souls`dan bir oynanış videosu daha geldi. Yayınlanan videoyla birlikte birkaç oyun içi sahneye tanık olabilirsiniz.
CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu İzle! Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda oyun içi sahneleri görebiliyoruz.
Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu İzle! İlk Gears of War serinin geliştirilmiş sürümü olan Gears of War Ultimate Edition için yeni bir video geldi. Videoda oyundan ara sahneler görebilirsiniz.
Mad Max`in Yeni Oynanış Videosu Mad Max`in Yeni Oynanış Videosu İzle! Just Cause ile birlikte tanıdığımız Avalanche Studios`un imzasını taşıyan Mad Max oyununa ait uzun bir oynanış görüntüsü yayınlandı.
Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu İzle! Wolfenstein: The Old Blood bizleri ana oyunun öncesine, II. Dünya Savaşı’na götürüyor. B.J. Blazkowicz’in kontrolünü elimize alarak nazilere mermi yağdırmaya devam ediyoruz.
Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu İzle! Oynayanlarına gerçekçi bir ortaçağ deneyimi sunmaya hazırlanan yeni savaş oyunu Kingdom Come: Deliverance için E3 festivalinde yeni bir video yayınlandı.
Uncharted 4`ün Oynanış Videosu Uncharted 4`ün Oynanış Videosu İzle! 2016 yılının başlarında çıkışını gerçekleştirmesi beklenen yeni Uncharted oyunu, yeni oynanış videosuyla birlikte kendini gösterdi.
Fallout 4`ün İlk Oynanış Videosu Fallout 4`ün İlk Oynanış Videosu İzle! Bethesda, E3 etkinliğindeki sunumunda Fallout 4 için yeni detaylar sundu. Yayınlanan Fallout 4 oynanış videosunda karakterimizin seslendirildiğini görebiliyoruz.
Battlecry`ın E3 2015 Videosu Battlecry`ın E3 2015 Videosu İzle! Cryengine oyun motoru ile hazırlanan ve bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Battlecry`ın E3 2015 videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Superstar Skaters Tanıtım Videosu Superstar Skaters Tanıtım Videosu İzle! Efsane oyun kahramanlarından biri olan Hugo ve yeşil sahaların yıldız ismi Cristiano Ronaldo`nun yer aldığı yeni Superstar Skaters`in tanıtım videosu..
Hellblade`ten Etkileyici Oynanış Videosu Hellblade`ten Etkileyici Oynanış Videosu İzle! Ninja Theory firması, uzun bir süredir bağımsız olarak yeni oyunu Hellblade üzerinde mesai hacıyor. Oyun için yayınlanna ilk oynanış videosu sizlerle.
PES 2016`nın İlk Videosu Yayınlandı PES 2016`nın İlk Videosu Yayınlandı İzle! PES tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği PES 2016`dan ilk atak geldi. İlk tanıtım videosu yayınlanan oyunun kapak yıldızı da belli oldu.
Adr1ft`in E3 Videosu Sızdırıldı Adr1ft`in E3 Videosu Sızdırıldı İzle! Geçtiğimiz yıl duyurusu gerçekleştirilen FPS oyunu Adr1ft`in E3 videosu, festival öncesi internet ortamına sızdırıldı. Oyunun ilk videosu sizlerle.
NBA Live 16`nın İlk Tanıtım Videosu NBA Live 16`nın İlk Tanıtım Videosu İzle! E3 dönemi hergeçen gün yaklaşırken Electronic Arts, NBA Live serisinin yeni oyunu NBA Live 16`nın ilk tanıtımını gerçekleştirdi.
Resident Evil 0 HD Remastered`in Duyuru Videosu Resident Evil 0 HD Remastered`in Duyuru Videosu İzle! Geçtiğimiz ay sonunda duyurulan Resident Evil serisinin yeni oyunu Resident Evil 0 HD Remastered için ilk duyuru videosu yayınlandı.
Battleborn`un E3 Videosu Battleborn`un E3 Videosu İzle! Geçtiğimiz Eylül ayında duyurusu gerçekleşen ve Gearbox tarafından geliştirilen Battleborn için ilk E3 videosu yayınlandı.