| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Dino Hunter: Deadly Shores Tanıtım Videosu! Dino Hunter: Deadly Shores Tanıtım Videosu! İzle! iOS ve Android için özel olarak geliştirilen Dino Hunter: Deadly Shores`un tanıtım videosu sizlerle. Avcılık hünerlerinizi ortaya koyma hazır mısınız?
Empire Universe 3 Tanıtım Videosu! Empire Universe 3 Tanıtım Videosu! İzle! Donanmanı kur, komutanlarını eğit, silahlarını geliştir ve Empire Universe 3 ile gezegenlerin efendisi ol! Oyunun tanıtım videosu sizlerle..
Final Fantasy Type-0 HD için Yeni Bir Video! Final Fantasy Type-0 HD için Yeni Bir Video! İzle! Yeni nesil oyun konsolları Playstation 4 ve Xbox One için geliştirilen Final Fantasy Type-0 HD`ye özel yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
Gran Turismo 6`ya Yeni Araçlar Geldi! Gran Turismo 6`ya Yeni Araçlar Geldi! İzle! Geçtiğimiz yıl çıkış yapan ve yarış tutkunları tarafından büyük bir ilgi gören Gran Turismo 6 için yeni bir güncelleme yayınlandı. İyi seyirler..
Resident Evil Revelations 2`nin Açılış Sinematiği! Resident Evil Revelations 2`nin Açılış Sinematiği! İzle! Resident Evil Revelations serisinin merakla beklenen yeni oyunu Resident Evil Revelations 2 için bir açılış sinematiği yayınlandı.
İşte GTA Online`ın Soygun Görevleri! İşte GTA Online`ın Soygun Görevleri! İzle! GTA V oyuncularının merakla beklediği GTA Online soygun görevleri, nihayet yeni bir DLC ile birlikte oyuna dahil ediliyor. İşte görevlerden ilk görüntüler..
Shadow of Mordor DLC`sinin Tanıtım Videosu! Shadow of Mordor DLC`sinin Tanıtım Videosu! İzle! 30 Eylül`de PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkış yapan Shadow of Mordor`a özel yeni bir DLC geliştirildi.
The Order: 1886`nın Yeni Tanıtım Videosu! The Order: 1886`nın Yeni Tanıtım Videosu! İzle! Sony tarafından Playstation 4 için özel olarak geliştirilen savaş oyunu The Order: 1886 için yeni bir sinematik içerikli video yayunlandı.
Subaeria`nın İlk Oynanış Videosu! Subaeria`nın İlk Oynanış Videosu! İzle! Yeni bulmaca oyunu Subaeria için ilk oynanış videosu yayınlandı. Bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanan oyunun ilk görüntüleri sizlerle..
Game of War Reklamında Kate Upton Rol Aldı! Game of War Reklamında Kate Upton Rol Aldı! İzle! iOS ve Android savaş oyunlarından biri olan Game of War: Fire Age için yeni bir reklam yayınlandı. Kate Upton bu kez podyumda değil savaş ortasında!
Fortnite`ın Canavar Tasarımları Bu Videoda! Fortnite`ın Canavar Tasarımları Bu Videoda! İzle! Epic Games, kule savunma oynanışını daha özgür elementlerle bir araya getirerek keyifli bir oynanış sunmayı kendisine hedef olarak görüyor.
Elite Dangerous`ın Çıkış Videosu! Elite Dangerous`ın Çıkış Videosu! İzle! Uzay meraklılarının sabırsızlıkla beklediği Elite Dangerous sayılı günler sonra çıkışını gerçekleştiriyor. Oyun için bir de çıkış videosu yayınlandı.
Dying Light`ın Açılış Sinematiği Yayınlandı! Dying Light`ın Açılış Sinematiği Yayınlandı! İzle! Bu yılın en çok beklenen zombi oyunlarından biri olan Dying Light, önümüzdeki Ocak ayında çıkış yapacak. Oyun için ilk açılış sinematiği yayınlandı.
DriveClub`a Kış Güncellemesi Geldi! DriveClub`a Kış Güncellemesi Geldi! İzle! Adını en iyi yarış oyunları arasına yazdırmayı başaran DriveClub için 1.08 güncellemesi yayınlandı. Güncellemenin tanıtım videosu sizlerle..
Tekken 7`nin Yeni Oynanış Videosu! Tekken 7`nin Yeni Oynanış Videosu! İzle! Dövüş oyunu denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 7`ye özel oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Destiny`nin Yeni DLC`sine Özel Çıkış Videosu! Destiny`nin Yeni DLC`sine Özel Çıkış Videosu! İzle! Destiny için özel olarak geliştirilen The Dark Below adlı DLC, oyuna birçok yenilik kazandıracak. DLC`nin çıkış videosu da sizler için yayınlandı.
Ride`ın Duyuru Videosu Sizlerle! Ride`ın Duyuru Videosu Sizlerle! İzle! Bandai Namco yeni motosiklet oyununu duyurdu. Ride ismiyle çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun 2015 ilkbahar mevsiminde satışa çıkması bekleniyor.
Secret Ponchos`un Çıkış Videosu! Secret Ponchos`un Çıkış Videosu! İzle! Playstation 4 için özel olarak geliştirilen ve bağımsız oyun tutkunlarının hastası olacağı Secret Ponchos nihayet çıkışını gerçekleştirdi.
The Crew`ın Çıkış Videosu! The Crew`ın Çıkış Videosu! İzle! Merakla beklenen yeni nesil yarış oyunlarından biri olan The Crew nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Çıkış yapan oyun için bir de video yayınlandı.
Batman: Arkham Knight`ın Yeni Oynanış Videosu! Batman: Arkham Knight`ın Yeni Oynanış Videosu! İzle! Batman serisinin sabırsızlıkla beklenen yeni oyunu Batman: Arkham Knight için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
GTA V`ten Ağır Çekim Sahneler! GTA V`ten Ağır Çekim Sahneler! İzle! Yeni nesil için çıkışını gerçekşleştiren GTA V, büyük ilgi görmeye devam ediyor. GTA V sahnelerinden alınan ağır çekimler izleyenleri bir hayli güldürüyor.
Super Smash Bros`un Çıkış Videosu! Super Smash Bros`un Çıkış Videosu! İzle! İlk olarak Nintendo 3DS için çıkışını gerçekleştirilen oyun, şimdi de Wii U platformu için geliştirildi. Super Smash Bros. çıkış videosu sizlerle..
GTA V TV Reklamı! GTA V TV Reklamı! İzle! Playstation 4 ve Xbox One için gerçekleştiren GTA V`e, Sony ve Rockstar ortaklığıyla bir TV reklamı yayınlandı. İyi seyirler..
Tales from the Borderlands`ın Çıkış Videosu! Tales from the Borderlands`ın Çıkış Videosu! İzle! Bir yandan Game of Thrones oyununu geliştiren Telltale Games, bir diğer oyunu Tales from the Borderlands için çıkış videosu yayınladı.
This War of Mine Güncellemesine Özel Video! This War of Mine Güncellemesine Özel Video! İzle! Çıkan savaşlarda herkesin asker olmadığı ve o sırada en çok zorluk çeken kişilerin siviller olduğu anlatılmaya çalışılan oyunun yeni güncellemesi yayınlandı.