| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

PES 2015`te İlk Barcelona - Real Madrid Karşılaşması! PES 2015`te İlk Barcelona - Real Madrid Karşılaşması! İzle! PES tutkunlarının büyük beklentilerle beklediği yeni PES 2015`te ilk Barcelona - Real Madrid müsabakası gerçekleştirildi.
FIFA 15 Üçüncü Hafta Golleri! FIFA 15 Üçüncü Hafta Golleri! İzle! FIFA 15`te muazzam goller atılmaya devam ediyor. EA Sports tarafından geleneksel hale gelen etkinlik, bu hafta da bizlerle..
Far Cry 4`ün Co-op Oynanış Videosu! Far Cry 4`ün Co-op Oynanış Videosu! İzle! Bu yılın en iddialı aksiyon oyunlarından biri olan Far Cry 4, yeni yayınlanmış olduğu co-op videosuyla bunu oldukça ispatlamış oldu.
Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu! Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu! İzle! Android oyunu Rivals at War: 2084 ile birlikte aksiyon ve gerilim dolu sahnelere tanıklık etmeye hazır mısınız? İyi seyirler..
Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu! Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu! İzle! Merakla beklenen Assassin`s Creed Unity`nin seslendirme kadrosu ve oyundaki karakterlerin iç dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız?
The Crew`in Yeni Tanıtım Videosu! The Crew`in Yeni Tanıtım Videosu! İzle! Ubisoft`un büyük bir sabırsızlıkla beklenen yarış oyunu The Crew için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Büyüleyici sahneler hazır mısınız?
Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu! Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu! İzle! Aksiyon RPG oyunu Hyrule Warriors için çıkışını gerçekleştirecek olan Master Quest DLC`sine özel yeni video yayınlandı.
F1 2014`ün Çıkış Videosu Yayınlandı! F1 2014`ün Çıkış Videosu Yayınlandı! İzle! F1 serisinin yeni oyunu F1 2014 için çıkış videosu yayınlandı. 17 Ekim`de bizlerle birlikte olacak olan oyunun grafikleri harika görünüyor.
Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu! Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu! İzle! Sony`nin mikro konsol olarak adlandırdığı Playstation TV`nin çıkışına yakın yeni bir video yayınlandı. Tüm özellikler bu videoda.
PES 2015`in Yeni Nesil Videosu! PES 2015`in Yeni Nesil Videosu! İzle! Çıkışına oldukça az bir süre kalan yeni nesil futbol oyunu PES 2015`in yeni bir videosu yayınlandı. Bu kez gol jenerikleri ön plana alınmış.
In Space We Brawl`un Çıkış Videosu! In Space We Brawl`un Çıkış Videosu! İzle! Gamescom etkinliğinde duyurulan, Playstation 3 ve Playstation 4 için geliştirilen yeni In Space We Brawl için çıkış videosu yayınlandı.
FIFA 15`de Haftanın En İyi Golleri! FIFA 15`de Haftanın En İyi Golleri! İzle! Geçtiğimiz haftalarda çıkışını gerçekleştiren FIFA 15`te muhteşem goller atılmaya başlandı bile. İşte haftanın en iyi golleri..
Evolve`un Alpha Videosu! Evolve`un Alpha Videosu! İzle! CryEngine ile PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Evolve`un Kapalı Alphasına özel yeni bir video yayınlandı.
Dark Souls II`nin DLC`sine Özel Çıkış Videosu! Dark Souls II`nin DLC`sine Özel Çıkış Videosu! İzle! Dark Souls II için geliştirilen yeni DLC Crown of the Ivory King için yedi gün sonra bir çıkış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Football Manager 2015`in Tüm Yenilikleri! Football Manager 2015`in Tüm Yenilikleri! İzle! Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan yeni menejerlik oyunu Football Manager 2015`in tüm detayları bu videoda.
NBA 2K15`in Çıkış Videosu! NBA 2K15`in Çıkış Videosu! İzle! Yeni nesil için sabırsızlıkla beklenen NBA 2K15 çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışına özel bir video da sizler için yayınlandı.
Sleeping Dogs: Definitive Edition`ın Yeni Videosu! Sleeping Dogs: Definitive Edition`ın Yeni Videosu! İzle! Yeni nesil oyun konsolları ve PC için geliştirilen açık dünya oyunu Sleeping Dogs: Definitive Edition için yeni bir oynanış videosu.
South Park: The Stick of Truth Tanıtım Videosu! South Park: The Stick of Truth Tanıtım Videosu! İzle! Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen South Park: The Stick of Truth`ın tanıtım videosu sizlerle.. İyi seyirler..
Far Cry 4`ün Silah Odaklı Yeni Videosu! Far Cry 4`ün Silah Odaklı Yeni Videosu! İzle! Far Cry 3`ten sonra büyük beklentilerle beklenen serinin yeni oyunu Far Cry 4 için silah odaklı yeni bir video yayınlandı. İyi seyirler..
Dying Light`ın Zombi Oynanış Sahneleri! Dying Light`ın Zombi Oynanış Sahneleri! İzle! Dead Island yapımcısı Tech Land tarafından geliştirilmekte olan yeni zombi oyunu Dying Light için yeni bir video yayınlandı.
Assassin`s Creed Unity`nin Oyun İçi Sinematik Videosu! Assassin`s Creed Unity`nin Oyun İçi Sinematik Videosu! İzle! Fransız İhtilali`ni konu alacak olan Assassin`s Creed Unity için oyun içi sinematik videosu yayınlandı. Tüm hikaye hapishanede başlıyor.
Alien: Isolation`un Crowd Control Videosu! Alien: Isolation`un Crowd Control Videosu! İzle! Bu yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alan yeni nesil korku oyunu Alien: Isolation için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
F1 2014 için Yeni Bir Oynanış Videosu! F1 2014 için Yeni Bir Oynanış Videosu! İzle! F1 2014`ün piyasadaki yerini almasına artık sayılı günler kaldı. Çıkışına sayılı günler kalan oyun için bir de oynanış videosu yayınlandı.
CoD: Advanced Warfare Multiplayer Tanıtım Videosu! CoD: Advanced Warfare Multiplayer Tanıtım Videosu! İzle! Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Advanced Warfare`ın Multiplayer moduna özel yeni bir video daha yayınlandı..
Yakuza Zero`nun Uzun Bir Senaryo Videosu! Yakuza Zero`nun Uzun Bir Senaryo Videosu! İzle! Bu yıl merakla beklenen aksiyon oyunları arasında Yakuza serisinin yeni oyunu Yakuza Zero: The Oath`s Place da yer alıyor..