| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

AC: Unity`de İkinci Dünya Savaşı! AC: Unity`de İkinci Dünya Savaşı! İzle! Assassin`s Creed Unity için yayınlanmış olan yeni video, bizleri bu kez İkinci Dünya Savaşı dönemine götürüyor. İyi seyirler..
Call of Duty: Advanced Warfare`ın Zombi Modu! Call of Duty: Advanced Warfare`ın Zombi Modu! İzle! Çıkışına sayılı günler kalan Call of Duty: Advanced Warfare`ın zombi modu internet ortamına bir oyuncu tarafından sızdırıldı. İyi seyirler..
Assassin`s Creed Unity`nin NVIDIA Videosu! Assassin`s Creed Unity`nin NVIDIA Videosu! İzle! Ubisoft`un geçtiğimiz yıl NVIDIA ile yapmış olduğu anlaşma halen daha sürüyor. Assassin`s Creed Unity`e ait yeni grafik teknoloji videosu sizlerle.
Halo 2 Anniversary`nin Çıkış Videosu! Halo 2 Anniversary`nin Çıkış Videosu! İzle! Halo: Master Chief Collection ile beraber tekrar bizlerle olacak olan Halo 2 Anniversary için derinden etkileyici bir çıkış videosu yayınlandı.
FIFA 15 - PES 2015 Yüz Karşılaştırması! FIFA 15 - PES 2015 Yüz Karşılaştırması! İzle! Bu yıl yeni nesil oyun motoruyla geliştirilen her iki futbol oyunu FIFA 15 ve PES 2015`in oyuncu yüz karşılaştırma videosu sizlerle..
God Eater 2: Rage Burst`a Yeni Bir Reklam Videosu! God Eater 2: Rage Burst`a Yeni Bir Reklam Videosu! İzle! Bandai Namco tarafından geliştirilen yeni JRPG oyunu God Eater 2: Rage Burst için bir reklam videosu yayınlandı. Videoda oynanış sahnelerine şahitlik ediyoruz.
Quantum Break İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! Quantum Break İçin Yeni Bir Oynanış Videosu! İzle! Xbox One için özel olarak geliştirilen yeni nesil aksiyon oyunu Quantum Break için IGN`de yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Far Cry 4`ün Yeni Co-op Videosu! Far Cry 4`ün Yeni Co-op Videosu! İzle! 20 Kasım`da çıkış yapacak olan Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 4 için co-op moduna özel yeni bir video daha yayınlandı.
Samurai Warriors 4`ün Çıkış Videosu! Samurai Warriors 4`ün Çıkış Videosu! İzle! Daha önce Japonya`da çıkışını gerçekleştiren Samurai Warriors 4, şimdi de Batı ülkelerinde çıkış yaptı. Oyunun çıkış videosu sizlerle.
Ori and the Blind Forest`ın Oynanış Videosu! Ori and the Blind Forest`ın Oynanış Videosu! İzle! PC ve Xbox One oyun platformları için geliştirilen bağımsız oyun Ori and The Blind Forest`a özel yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
WWE 2K15 İçin Yeni Bir TV Reklamı! WWE 2K15 İçin Yeni Bir TV Reklamı! İzle! Güreş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği WWE 2K15 için geri sayım başladı. 2K Sports oyun için yeni bir TV reklamı yayınladı.
Assassin`s Creed: Rogue`dan Yeni Oynanış Videosu! Assassin`s Creed: Rogue`dan Yeni Oynanış Videosu! İzle! Assassin`s Creed serisinin yeni oyunu Assassin`s Creed: Rogue için 6 dakikadan oluşan yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İyi seyirler..
PES 2015`te İlk Barcelona - Real Madrid Karşılaşması! PES 2015`te İlk Barcelona - Real Madrid Karşılaşması! İzle! PES tutkunlarının büyük beklentilerle beklediği yeni PES 2015`te ilk Barcelona - Real Madrid müsabakası gerçekleştirildi.
FIFA 15 Üçüncü Hafta Golleri! FIFA 15 Üçüncü Hafta Golleri! İzle! FIFA 15`te muazzam goller atılmaya devam ediyor. EA Sports tarafından geleneksel hale gelen etkinlik, bu hafta da bizlerle..
Far Cry 4`ün Co-op Oynanış Videosu! Far Cry 4`ün Co-op Oynanış Videosu! İzle! Bu yılın en iddialı aksiyon oyunlarından biri olan Far Cry 4, yeni yayınlanmış olduğu co-op videosuyla bunu oldukça ispatlamış oldu.
Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu! Assassin`s Creed Unity`nin Seslendirme Kadrosu! İzle! Merakla beklenen Assassin`s Creed Unity`nin seslendirme kadrosu ve oyundaki karakterlerin iç dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız?
Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu! Rivals at War: 2084 Tanıtım Videosu! İzle! Android oyunu Rivals at War: 2084 ile birlikte aksiyon ve gerilim dolu sahnelere tanıklık etmeye hazır mısınız? İyi seyirler..
Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu! Hyrule Warriors`ın DLC`si İçin Tanıtım Videosu! İzle! Aksiyon RPG oyunu Hyrule Warriors için çıkışını gerçekleştirecek olan Master Quest DLC`sine özel yeni video yayınlandı.
The Crew`in Yeni Tanıtım Videosu! The Crew`in Yeni Tanıtım Videosu! İzle! Ubisoft`un büyük bir sabırsızlıkla beklenen yarış oyunu The Crew için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Büyüleyici sahneler hazır mısınız?
Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu! Mikro Konsol PlayStation TV`nin Çıkış Videosu! İzle! Sony`nin mikro konsol olarak adlandırdığı Playstation TV`nin çıkışına yakın yeni bir video yayınlandı. Tüm özellikler bu videoda.
F1 2014`ün Çıkış Videosu Yayınlandı! F1 2014`ün Çıkış Videosu Yayınlandı! İzle! F1 serisinin yeni oyunu F1 2014 için çıkış videosu yayınlandı. 17 Ekim`de bizlerle birlikte olacak olan oyunun grafikleri harika görünüyor.
In Space We Brawl`un Çıkış Videosu! In Space We Brawl`un Çıkış Videosu! İzle! Gamescom etkinliğinde duyurulan, Playstation 3 ve Playstation 4 için geliştirilen yeni In Space We Brawl için çıkış videosu yayınlandı.
PES 2015`in Yeni Nesil Videosu! PES 2015`in Yeni Nesil Videosu! İzle! Çıkışına oldukça az bir süre kalan yeni nesil futbol oyunu PES 2015`in yeni bir videosu yayınlandı. Bu kez gol jenerikleri ön plana alınmış.
Evolve`un Alpha Videosu! Evolve`un Alpha Videosu! İzle! CryEngine ile PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Evolve`un Kapalı Alphasına özel yeni bir video yayınlandı.
FIFA 15`de Haftanın En İyi Golleri! FIFA 15`de Haftanın En İyi Golleri! İzle! Geçtiğimiz haftalarda çıkışını gerçekleştiren FIFA 15`te muhteşem goller atılmaya başlandı bile. İşte haftanın en iyi golleri..