| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

Republique Remastered Çıkış Videosu Republique Remastered Çıkış Videosu İzle! İlk olarak mobil platformlar için çıkışını gerçekleştiren Republique Remastered, şimdi de PC oyuncularıyla buluştu. Oyunun çıkış videosu sizlerle.
Mortal Kombat X`dan Vahşet Dolu Video Mortal Kombat X`dan Vahşet Dolu Video İzle! Mortal Kombat X için yayınlanan yeni videoda Mortal Kombat tutkunlarının hatırlayacağı vahşet dolu Brutality hareketleriyle karşılaşıyoruz.
OlliOlli 2 Tanıtım Videosu OlliOlli 2 Tanıtım Videosu İzle! Playstation 4 ve PS Vita için geliştirilen yeni kaykay platform oyunu OlliOlli 2 için tanıtım videosu yayınlandı. OlliOlli 2`nin tüm detayları burada.
Nash Karakterine Özel Bir Video Nash Karakterine Özel Bir Video İzle! Street Fighter`ın efsane karakterlerinden biri olan Nash için Street Fighter V`e özel video yeni bir video hazırlandı. Nash`in tüm yetenekleri bu videoda.
Dying Light`tan Yeni Bir Kısa Film Dying Light`tan Yeni Bir Kısa Film İzle! Oyunun geliştiricisi Tech Land tarafından oyuna özel yeni bir kısa film yayınlandı. Bakalım karakterlerimiz yardım paketine erişebilecekler mi?
Homeworld Remastered`in Yeni Sinematik Videosu Homeworld Remastered`in Yeni Sinematik Videosu İzle! PC için geliştirilen Homeworld`ün Remastered sürümüne özel yeni bir sinematik video yayınlandı. Video tamamen oyun içerisindeki görüntülerden oluşuyor.
The Sims 4`ün Yeni Paketine Özel Video The Sims 4`ün Yeni Paketine Özel Video İzle! Karakterimizi artık iş yerindeyken de kontrol edebileceğiz. The Sims 4 için geliştirilen Get to Work genişleme paketine özel tanıtım videosu sizlerle..
Dragons Dogma`nın İkinci Tanıtım Videosu Dragons Dogma`nın İkinci Tanıtım Videosu İzle! PC, PS3 ve PS4 için geliştirilen Dragons Dogma Online için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Sinematiklerden oluşan videoda düşmanlarınızla tanışabileceksiniz.
Total War Attila`nın Çıkış Videosu Total War Attila`nın Çıkış Videosu İzle! Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisinin son oyunu Total War: Attila`nın çıkış video yayınlandı. İyi seyirler..
Night Cry`dan Uzun Bir Oynanış Videosu Night Cry`dan Uzun Bir Oynanış Videosu İzle! Hifumi Kouno tarafından geliştirilen yeni korku oyunu Night Cry için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Korku dolu dakikalara hazır olun!
DriveClub`ın Yeni Aracı 390 Basıyor DriveClub`ın Yeni Aracı 390 Basıyor İzle! DriveClub için yeni eklenen bu araç, ulaştığı hızla izleyenlerin dudaklarını uçuklatıyor. 390`ın üzerinde hıza ulaştığı da söylentiler arasında.
Homeworld Remastered`in Yeni Videosu Homeworld Remastered`in Yeni Videosu İzle! Homeworld`ün yenilenmiş sürümü olan Homeworld Remastered için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun hikayesinin ön planda olduğunu görüyoruz.
Hellblade`in Yeni Detayları Hellblade`in Yeni Detayları İzle! PC ve Playstation 4 için Ninja Theory tarafından bağımsız olarak geliştirilen Hellblade için Playstation Access tarafından özel bir röportaj videosu.
Cities: Skylines Tanıtım Videosu Cities: Skylines Tanıtım Videosu İzle! PC, Mac ve Linux platformları için 10 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Cities: Skylines`ın tanıtım videosu sizlerle.
Tekken 7 Açılış Sinematiği! Tekken 7 Açılış Sinematiği! İzle! Namco Bandai tarafından geliştirilen Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 7 için muhteşem bir açılış sinematiği yayınlandı. İyi seyirler..
Dark Souls II`nin PS4 Oynanış Videosu Dark Souls II`nin PS4 Oynanış Videosu İzle! İlk olarak önceki nesil oyun konsolları için çıkış yapan Dark Souls 2, şimdi ise yeni nesil sürüm olarak gelmeye hazırlanıyor. İşte yeni nesil videosu.
Final Fantasy XV`in Demo Tanıtım Videosu Final Fantasy XV`in Demo Tanıtım Videosu İzle! Square Enix tarafından geliştirilen Final Fantasy serisinin yeni oyunu Final Fantasy XV demosuna özel uzun bir oynanış videosu yayınlandı.
Battlefield Hardline`ın Gizli Animasyonları Battlefield Hardline`ın Gizli Animasyonları İzle! Bu kez alışık olmadığımız farklı bir senaryo işleyerek Polisiye temasıyla karşımıza çıkacak olan Battlefield Hardline`ın yeni videosu sizlerle.
Evolve`un Live Action Videosu Evolve`un Live Action Videosu İzle! CryEngine grafik motoru ile geliştirilen yeni korku oyunu Evolve için Live Action videosu yayınlandı. Oyun, 10 Şubat`ta çıkışını gerçekleştiriyor.
DmC Definitive Edition`ın Yeni Kombo Videosu DmC Definitive Edition`ın Yeni Kombo Videosu İzle! Yeni nesil oyun konsolları için tekrar geliştirilen DMC`nin Definitive Edition sürümüne özel yeni bir kombo videosu daha yayınlandı.
Night Cry`ın İlk Oynanış Videosu Night Cry`ın İlk Oynanış Videosu İzle! Yapımcı Hifumi Kouno`nun Project Scissors olarak isimlendirdiği, daha sonrasında Night Cry olarak değiştirdiği yeni oyunun ilk oynanış videosu.
Bloodborne`un İlk 18 Dakikası Sizlerle Bloodborne`un İlk 18 Dakikası Sizlerle İzle! Playstation 4 için özel olarak geliştirilen yeni RPG aksiyon oyunu Bloodborne için oyunun ilk 18 dakikasına özel bir video yayınlandı.
Apotheon`un Çıkış Videosu Apotheon`un Çıkış Videosu İzle! Alien Trap Games tarafından geliştirilen ve bağımsız olarak PS4 için çıkışını gerçekleştirecek olan Apotheoun`ın çıkış videosu yayınlandı.
Metal Gear Rising 2 Geliyor Metal Gear Rising 2 Geliyor İzle! Bugünlerde düzenlenen Taipei Game Show etkinliğinde katılımcılar için yayınlanan bir videoda ki bir görsel, akıllara Metal Gear Rising`i getirdi.
Hatred`dan Yeni Oynanış Videosu Hatred`dan Yeni Oynanış Videosu İzle! İçerdiği argo ve aşırı şiddetten dolayı "Sadece yetişkinler için" derecelendirmesi alan Hatred kendi resmi sitesi üzerinden ön sipariş almaya başladı.