| | İletişim

EN YENİ OYUN VİDEOLARI

TÜM VİDEOLAR

The Division`ın Yeni Hikaye Videosu The Division`ın Yeni Hikaye Videosu İzle! Yapımcı Ubisoft, The Division için yeni bir hikaye videosu yayınladı. Videoda The Division`da acımasız bir dünyanın nasıl oluştuğuna dikkat çekiliyor.
Trials Fusion`ın Yeni DLC`sinden İlk Video Trials Fusion`ın Yeni DLC`sinden İlk Video İzle! Yarış oyunu Trials Fusion`ın E3 2015 etkinliğinde duyurulmuş olan yeni DLC`si Awesome Level Max için ilk oynanış videosu yayınlandı.
Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu Gigantic`in E3 Tanıtım Videosu İzle! Karakter tasarımlarıyla büyük bir ilgi toplayan yeni MOBA oyunu Gigantic için ilk E3 tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.
Twin Souls`dan Yeni Bir Oynanış Videosu Twin Souls`dan Yeni Bir Oynanış Videosu İzle! Konusu Mistik Japonya`da geçen yeni Twin Souls`dan bir oynanış videosu daha geldi. Yayınlanan videoyla birlikte birkaç oyun içi sahneye tanık olabilirsiniz.
CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu CoD Black Ops 3`ün Yeni Videosu İzle! Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3 için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda oyun içi sahneleri görebiliyoruz.
Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu Gears of War Ultimate Edition`ın Yeni Videosu İzle! İlk Gears of War serinin geliştirilmiş sürümü olan Gears of War Ultimate Edition için yeni bir video geldi. Videoda oyundan ara sahneler görebilirsiniz.
Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu Wolfenstein The Old Blood Tanıtım Videosu İzle! Wolfenstein: The Old Blood bizleri ana oyunun öncesine, II. Dünya Savaşı’na götürüyor. B.J. Blazkowicz’in kontrolünü elimize alarak nazilere mermi yağdırmaya devam ediyoruz.
Mad Max`in Yeni Oynanış Videosu Mad Max`in Yeni Oynanış Videosu İzle! Just Cause ile birlikte tanıdığımız Avalanche Studios`un imzasını taşıyan Mad Max oyununa ait uzun bir oynanış görüntüsü yayınlandı.
Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu Kingdom Come Deliverance`ın E3 Videosu İzle! Oynayanlarına gerçekçi bir ortaçağ deneyimi sunmaya hazırlanan yeni savaş oyunu Kingdom Come: Deliverance için E3 festivalinde yeni bir video yayınlandı.
Uncharted 4`ün Oynanış Videosu Uncharted 4`ün Oynanış Videosu İzle! 2016 yılının başlarında çıkışını gerçekleştirmesi beklenen yeni Uncharted oyunu, yeni oynanış videosuyla birlikte kendini gösterdi.
Fallout 4`ün İlk Oynanış Videosu Fallout 4`ün İlk Oynanış Videosu İzle! Bethesda, E3 etkinliğindeki sunumunda Fallout 4 için yeni detaylar sundu. Yayınlanan Fallout 4 oynanış videosunda karakterimizin seslendirildiğini görebiliyoruz.
Battlecry`ın E3 2015 Videosu Battlecry`ın E3 2015 Videosu İzle! Cryengine oyun motoru ile hazırlanan ve bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Battlecry`ın E3 2015 videosu yayınlandı. İyi seyirler..
Superstar Skaters Tanıtım Videosu Superstar Skaters Tanıtım Videosu İzle! Efsane oyun kahramanlarından biri olan Hugo ve yeşil sahaların yıldız ismi Cristiano Ronaldo`nun yer aldığı yeni Superstar Skaters`in tanıtım videosu..
PES 2016`nın İlk Videosu Yayınlandı PES 2016`nın İlk Videosu Yayınlandı İzle! PES tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği PES 2016`dan ilk atak geldi. İlk tanıtım videosu yayınlanan oyunun kapak yıldızı da belli oldu.
Hellblade`ten Etkileyici Oynanış Videosu Hellblade`ten Etkileyici Oynanış Videosu İzle! Ninja Theory firması, uzun bir süredir bağımsız olarak yeni oyunu Hellblade üzerinde mesai hacıyor. Oyun için yayınlanna ilk oynanış videosu sizlerle.
Adr1ft`in E3 Videosu Sızdırıldı Adr1ft`in E3 Videosu Sızdırıldı İzle! Geçtiğimiz yıl duyurusu gerçekleştirilen FPS oyunu Adr1ft`in E3 videosu, festival öncesi internet ortamına sızdırıldı. Oyunun ilk videosu sizlerle.
NBA Live 16`nın İlk Tanıtım Videosu NBA Live 16`nın İlk Tanıtım Videosu İzle! E3 dönemi hergeçen gün yaklaşırken Electronic Arts, NBA Live serisinin yeni oyunu NBA Live 16`nın ilk tanıtımını gerçekleştirdi.
Resident Evil 0 HD Remastered`in Duyuru Videosu Resident Evil 0 HD Remastered`in Duyuru Videosu İzle! Geçtiğimiz ay sonunda duyurulan Resident Evil serisinin yeni oyunu Resident Evil 0 HD Remastered için ilk duyuru videosu yayınlandı.
Battleborn`un E3 Videosu Battleborn`un E3 Videosu İzle! Geçtiğimiz Eylül ayında duyurusu gerçekleşen ve Gearbox tarafından geliştirilen Battleborn için ilk E3 videosu yayınlandı.
Steam Kontrolcüsünün Yeni Tanıtım Videosu Steam Kontrolcüsünün Yeni Tanıtım Videosu İzle! Vazgeçemediğiniz oyunlarınız için yeni düzeydeki kontrol hassasiyetini tecrübe edebileceğiniz Steam Kontrolcüsünün yeni tanıtım videosu yayınlandı.
Air Combat Online Tanıtım Videosu Air Combat Online Tanıtım Videosu İzle! iOS ve Android platformlarının sevilen simülasyon uçak savaş oyunu Air Combat Online`ın tanıtım videosu sizlerle. Oyunun incelemesini detay sayfasında bulabilirsiniz.
Hearthstone`un TV Reklamı Yayınlandı Hearthstone`un TV Reklamı Yayınlandı İzle! Blizzard tarafından geliştirilen Hearthstone, mobil platformlar için de çıkışını gerçekleştirdikten sonra yapımcı firmadan bir TV reklamı geldi.
XCOM 2`nin İlk Videosu Sizlerle XCOM 2`nin İlk Videosu Sizlerle İzle! Firaxis tarafından geliştirilen ve 2K Games`in dağıtıcılığını üstlendiği XCOM serisinin yeni oyunu XCOM 2`nin ilk videosu yayınlandı.
The Banner Saga 2 İçin Yeni Bir Video The Banner Saga 2 İçin Yeni Bir Video İzle! 2014`ün Aralık ayında duyurulan The Banner Saga 2`ye ait yeni kısa bir video paylaşıldı. Oyuna ait detaylı bilgiler çok yakında bizlerle olacak.
FIFA 16`dan İlk Tanıtım Videosu FIFA 16`dan İlk Tanıtım Videosu İzle! FIFA serisinin merakla beklenen yeni oyunu FIFA 16 ilk tanıtım videosunu yayınladı. Yeni oyunda bizleri çok büyük bir sürpriz bekliyor diyebiliriz.