| | İletişim

Titanfall'ın Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Titanfall'ın Çıkış Tarihi Kesinleşti! 23 Ekim Çarşamba 2013

Titanfall ne zaman çıkacak?

 
Call of Duty oyununun yaratıcıları tarafından kurulan yeni oyun stüdyosu Respawn Entertainment'in ilk oyunu olan Titanfall, insanlar ile titanlar arasındaki savaş mücadelesini konu alıyor. Call of Duty tutkunlarının da yakından takip ettiği ve merak beklediği TitanFall oyununun çıkış tarihi de belli oldu.
 
Savaş oyunları arasında büyük bir yankı uyandırmaya hazırlanan TitanFall oyunu, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için Kuzey Amerika bölgesinde 11 Mart'ta, Avrupa'da ise 13 Mart tarihinde yeni oyun raflarındaki yerini alacak. Yeni savaş oyunu Titanfall'da platformlar arası savaşmak mümkün olmayacak. Bu durumu açıklamak gerekirse yani; siz bir Playstation oyuncusuysanız karşı taraftaki Xbox oyuncusuyla savaşamayacaksınız. Microsoft Game Studios başkanı, yeni Titanfall oyununun Xbox ve PC ile karşılıklı platform olarak oyun oynanabilmesini mantıklı bulduğunu daha önceden ifade etmişti. 2014 yılının Mart ayında çıkışını gerçekleştirecek olan yeni savaş oyununu merakla bekliyoruz..
Bu haberi
nasıl buldunuz?
5 ziyaretçiden ortalama 5 puan
Yorum Yaz
Yorumlar Toplam 1 yorum
serkanserkan
23.05.2014 | 17.32.29
Selm titafal oynyan varmi
    Skor : 0 | 0 oy
Yorumlayanlar
  • serkanserkan (1)
İlgili Oyun Haberleri
Titanfall'ın Yeni Tanıtım Videosu! Titanfall'ın Yeni Tanıtım Videosu! Beklenen Titanfall oyunu için uzunca bir tanıtım videosu..
Titanfall'un Yeni Robot Takımı Sizlerle! (Video) Titanfall'un Yeni Robot Takımı Sizlerle! (Video) Yeni robot sınıfı sizlerle..
Titanfall'ın Yeni Oyun Oynanış Detayları Açıklandı! Titanfall'ın Yeni Oyun Oynanış Detayları Açıklandı! Titanfall'a dair merak ettiğiniz herşey burada..
Titanfall'ın Betası Hangi Konsollara Gelecek? Titanfall'ın Betası Hangi Konsollara Gelecek? Titanfall'ın betası için yepyeni açıklamalar yapıldı..
Titanfall Betasıyla İlgili Yeni Detaylar! Titanfall Betasıyla İlgili Yeni Detaylar! Yetkili isimlerden betayla ilgili açıklamalar geldi..
Titanfall'ın PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Titanfall'ın PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Oyunun kurucusu, Titanfall'ın sistem gereksinimlerini açıkladı.
Titanfall'un Betasına Özel Bir Video! Titanfall'un Betasına Özel Bir Video! Oyunun betasına özel yeni bir video daha yayınlandı.
Titanfall'un Test Videosu Yayınlandı! Titanfall'un Test Videosu Yayınlandı! Titanfall'ın Xbox One sürümüne özel bir test videosu..
Titanfall'ın Yapım Süreci Tamamlandı! Titanfall'ın Yapım Süreci Tamamlandı! Yeni nesil oyunu Titanfall'ın yapımı tamamlandı.
Titanfall İçin TV Reklamı Yayınlandı! Titanfall İçin TV Reklamı Yayınlandı! Merakla beklenen Titanfall'ın TV reklamı sizlerle..

Ve Gerrard Formayı Giydi!  Ve Gerrard Formayı Giydi!

Diablo III: Reaper of Souls Eklentisi Geliyor!  Diablo III: Reaper of Souls Eklentisi Geliyor!

Resident Evil HD Remastered`dan İlk Oynanış Videosu!  Resident Evil HD Remastered`dan İlk Oynanış Videosu!

The Room PC`ye Geliyor!  The Room PC`ye Geliyor!

PES 2016`nın İlk Videosu Yayınlandı  PES 2016`nın İlk Videosu Yayınlandı

 
En Çok Beğenilenler
Yeni Uzay Macerası: Empire Universe 3
Yeni Uzay Macerası: Empire Universe 3 Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş