| | İletişim

Plants vs Zombies: GW Fiyatı Ne Kadar?

Plants vs Zombies: GW Fiyatı Ne Kadar? 05 Eylül Perşembe 2013

Yeni Plants vs. Zombies'in fiyatı ne kadar?

 
PopCap Games ve Electronic Arts şirketinin ilk olarak yeni nesil oyun konsolu olan Xbox One platformuna çıkarağı sevilen TPS oyunu Plants vs. Zombies: Garden Warfare'in çıkış fiyatı hakkında açıklama yapıldı. 
 
Oyun camiasının büyük bir kesimi tarafından sevilerek oynanan macera oyunu Plants vs. Zombies: Garden Warfare'ın çıkış tarihi de henüz açıklanmasa da yeni oyun, Xbox One oyun konsolu için satışa çıkarılacağından muhtemelen Kasım ayında bizlerle beraber olacak. TPS oyununun yapımcıları tarafından yapılan açıklamalara göre yeni oyunun Xbox One sürümü 39,99 dolardan satışa çıkarılacakken, PC ve Xbox 360 sürümleri ise 29,99 dolardan oyun raflarındaki yerini alacak. 
 
Sadece multiplayer oyun tabanlı olan Plants vs. Zombies: Garden Warfare, yeni yeni indirilebilir içeriklerlede desteklenecek. Plants vs. Zombies: Garden Warfare için yayınlanan E3 oyun fuarındaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz..
 
 

Bu haberi
nasıl buldunuz?
0 ziyaretçiden ortalama 0 puan
Yorum Yaz
Yorumlar Bu habere henüz yorum yapılmadı.
İlgili Oyun Haberleri
Plants vs. Zombies 2'nin Yeni Güncellemesi Yayınlandı! Plants vs. Zombies 2'nin Yeni Güncellemesi Yayınlandı! Yeni güncelleme birçok yenilik getiriyor..
Plants vs Zombies: Garden Warfare İçin Yeni Video! Plants vs Zombies: Garden Warfare İçin Yeni Video! Yeni seri Garden Warfare için yepyeni bir video daha yayınlandı.
Plants vs. Zombies'in Yeni DLC'si Ne Zaman Geliyor? Plants vs. Zombies'in Yeni DLC'si Ne Zaman Geliyor? Plants vs. Zombies için yeni bir DLC geliyor..
Yeni Nesil Uncharted için Yeni Söylentiler! Yeni Nesil Uncharted için Yeni Söylentiler! Uncharted PS4'e gelecek mi?
Assasin's Creed Unity'nin Reklam Afişi Sızdı! Assasin's Creed Unity'nin Reklam Afişi Sızdı! Assasin's Creed Unity'nin ilk afişi sızdırıldı..
Uncharted 4: A Thief's End Duyuruldu! Uncharted 4: A Thief's End Duyuruldu! Uncharted 4: A Thief's End, E3 konferasında duyuruldu..
Uncharted 4: A Thief's End'in Duyuru Videosu! Uncharted 4: A Thief's End'in Duyuru Videosu! Uncharted 4: A Thief's End'in Türkçe altyazılı videosu sizlerle..
Assassin's Creed'in Yapımcısı Değişiyor! Assassin's Creed'in Yapımcısı Değişiyor! Assassin's Creed yeni bir değişikliğe gidiyor.
Assassin's Creed Unity Sinematik Video! Assassin's Creed Unity Sinematik Video! Assassin's Creed Unity'e özel yeni bir video daha yayınlandı.
Dark Souls II: Crown of the Sunken King'in Yeni Görüntüleri! Dark Souls II: Crown of the Sunken King'in Yeni Görüntüleri! Dark Souls II'nin yeni içeriğine özel görüntüler yayınlandı.

The Last of Us`ın `Left Behind` Güncellemesi!  The Last of Us`ın `Left Behind` Güncellemesi!

Deepolis Tanıtım Videosu!  Deepolis Tanıtım Videosu!

Until Dawn`ın EGX 2014 Videosu!  Until Dawn`ın EGX 2014 Videosu!

NFS: Rivals`a Ford Mustang Eklentisi!  NFS: Rivals`a Ford Mustang Eklentisi!

South Park: The Stick of Truth Tanıtım Videosu!  South Park: The Stick of Truth Tanıtım Videosu!

 
En Çok Beğenilenler
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş