| | İletişim

Trendy Kent Oyna

Yeni eğlenceniz Trendy Kent artık Oyuncu.com'da. Dünyada Rising Cities adı ile de bilinen Trendy Kent bir şehir kurma oyunudur. Trendy Kent oynamaya başlarken ilk yapmanız gereken şehrinizi planlamak. Ardınan hemen inşaat çalışmalarını başlatabilirsiniz

Ücretsiz Trendy Kent Oyna

Trendy Kent oynarken vatandaşlarının istekleri ve şehrinin gereksinimleri arasında iyi bir denge kur. Vatandaşlar, beton dolu sıkıcı bir yerde yaşamak istemez. Trendy Kent oynarken onların gereksinimlerine kulak ver. Onların mutluluğu herşeyden önemli. Böylece şehrin de son sürat gelişecek ve sen de bolca altın kazanabileceksin. Ücretsiz oyun Trendy Kent ile hemen dünyanın en başarılı metropolünü kur, gücün ve zenginliğin tadını çıkar!

Şehir Kurma Oyunu Trendy Kent

Trendy Kent oynarken herkes kendi muhteşem metropolünü kurmak istiyor! Ücretsiz Trendy Kent oynayanlar stratejist ve müdür olarak kendilerini kanıtlayabilirler. Yeni Trendy Kent oyunu ekonomi, strateji ve gelişime odaklı bir oyun. Trendy Kent 'de hayalindeki şehri kur ve zengin bir metropole dönüştür!

Oyun Şifresi

Şehrine gereken ilgiyi göstererek onu büyük bir metropole dönüştür.

Trendy Kent Nasıl Oynanır?

Zirveye giden yol uzun ve zorlu! Sadece doğru taktik, iyi kaynak yönetimi ve vatandaşların memnuniyeti sayesinde Trendy Kent oynarken başarılı olabilir ve altınına altın katabilirsin! Trendy Kent sakinleri için konutlar inşa et, kira topla ve endüstriye, enerji santrallerine yatırım yap. Trendy Kent oyununda metropolünün gerçek bir şehir gibi çok kaynağa ve enerjiye ihtiyacı var. Trendy Kent oynarken krize dayanıklı bir endüstri kurup çeşitli endüstri malları üret. Ürettiğin malları şehrini geliştirmek için kullan veya pazar yerinde diğer oyunculara pazarlayarak iyi ticari ilişkiler kur.

Trendy Kent Video

Trendy Kent Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş