| | İletişim

136 ziyaretçiden ortalama 4 puan

Trendy Kent

Trendy Kent! Muhteşem metropolünü yarat!

Bigpoint firmasının başarılı tarayıcı şehir kurma oyunu, Trendy Kent şehir simülasyonu oyununa hoş geldiniz.. Trendy Kent, geleneksel şehir inşaat simülasyonlarının gerilimini karmaşık stratejik öğelerle harmanlamaktadır. Trendy Kent oynayarak yükselip uluslararası önemde süper star bir belediye başkanı statüsüne ulaş. Fakat bu hedefe giden yol, online şehir kurma oyununda hiçte kolay değil. Basit bir kulübeden lüks teras katına giden tüm detaylı adımları özenle gerçekletirmeniz gerekmektedir. Trendy Kent online'da taktik planlamalar yaparak, malzemeleri stratejik bir şekilde bölüştürerek ve bir uzman gözüyle şehrindeki vatandaşlarının rahatını gözeterek stratejik becerini ve önderlik yeteneğini tüm Trendy Kent oyuncularına kanıtla! Online şehir kurma oyunu Trendy Kent'te vatandaşlarının başlangıçtaki küçük nüfusunu atır ve kendine özgü stilini geliştir. İlk temel atma töreninden sonra çeşitli birçok ödüller sizi bekliyor..

Şehir bölgesini gelecekteki sakinleri için yaşam standartını yüksek bir konuma getirebilmek için, Trendy Kent oyununda ekonomi, endüstri ve yerleşim bölgeleri arasında doğru dengeyi yakalamalı, parkları, caddeleri, sokakları ve iş kulelerini de unutmamalısınız. Birçok strateji oyununda, gelişme üzerinde ancak sınırlı bir etki vardır. Trendy Kent online'da bu durum böyle değil. Şehirdeki vatandaşlarınızın sağlıklı bir yaşam alanları bulabilmeleri için önemli bir rol oynamakla kalmazsınız, aynı zamanda bunları bizzat kendiniz yapmanız gerekmektedir. Doğru ıbinalar için doğru konumları bularak, ticaret erbabı, akademisyenler ve işçiler arasındaki dengeyi tutturarak Treny Kent oyununda durgun bir kasabayı, yaşam standartı yüksek olan bir metropole dönüştürün. Altyapıya, endüstriye yatırım yapın, hammaddeleri yöetin ve sebze, meyve ve diğer gıdaların yanı sıra, en iyi şehir kurma oyunu Trendy Kent'te her binanın dikilmesi için olmazsa olmaz nitelikteki taş, kereste ve çimento gibi malzemelerde üretin.

Dünya çapında Rising Cities adı ile de bilinen Treny Kent'te keyifli dakikalara hazır olun! Hemen Trendy Kent Oyna

Trendy Kent oynarken vatandaşlarının istekleri ve şehrinin gereksinimleri arasında iyi bir denge kur. Vatandaşlar, beton dolu sıkıcı bir yerde yaşamak istemez. Trendy Kent oynarken onların gereksinimlerine kulak ver. Onların mutluluğu herşeyden önemli. Böylece şehrin de son sürat gelişecek ve sen de bolca altın kazanabileceksin. Ücretsiz oyun Trendy Kent ile hemen dünyanın en başarılı metropolünü kur, gücün ve zenginliğin tadını çıkar!

Gerçek şehirlerdeki gibi, Trendy Kent oyununda da belediye başkanı için asıl sınav kıtlık ve güçlük dönemleridir. Bu güçlüklere meydan oku ve kapsamlı bir itfaiye ağı oluşturarak, suçlu mücadele ederek ve hastaneler açarak şehirdeki vatandaşlarının sağlığını ve güvenliğini korumalısın. Bu ve benzeri başka güçlüklerin üstüsinden gelmenin yolunu bulmalısın.

Trendy Kent oynarken herkes kendi muhteşem metropolünü kurmak istiyor! Ücretsiz Trendy Kent oynayanlar stratejist ve müdür olarak kendilerini kanıtlayabilirler. Yeni Trendy Kent oyunu ekonomi, strateji ve gelişime odaklı bir oyun. Trendy Kent 'de hayalindeki şehri kur ve zengin bir metropole dönüştür!

Belki parayla saadet olmaz fakat yeterli geliriniz yoksa online şehir kurma oyunu Treny Kent'te büyük ve çok yönlü bir nüfusu yönetmenize imkan yoktur. Web tabanlı tarayıcı oyununda şehrin sakinlerinden kira ve vergi toplamanız gerekmektedir. Çeşitli nesnelerle şehir sınılarını genişleterek ve diğer şehirlerin belediye başkanlarıyla ticaret sağlayarak sağlam bir endüstri geliştirmeniz gerekmektedir. Yeterli malzemelere sahip olduğunuz sürece enerji santralleri, şehir altyapısı, kamu ulaşım araçları ve sayısız başka yapıya yatırım yapma şansına sahipsiniz; bunlar olmadan hiçbir metropol yaşam devamlılığını sürdüremez. Aynı gerçek hayattaki şehirler gibi, Trendy Kent Online oyunundaki çevrimiçi metropolünün de çeşitli hammaddelere ve enerjiye daima ihtiyacı bulunmaktadır.

Zirveye giden yol uzun ve zorlu! Sadece doğru taktik, iyi kaynak yönetimi ve vatandaşların memnuniyeti sayesinde Trendy Kent oynarken başarılı olabilir ve altınına altın katabilirsin! Trendy Kent sakinleri için konutlar inşa et, kira topla ve endüstriye, enerji santrallerine yatırım yap. Trendy Kent oyununda metropolünün gerçek bir şehir gibi çok kaynağa ve enerjiye ihtiyacı var. Trendy Kent oynarken krize dayanıklı bir endüstri kurup çeşitli endüstri malları üret. Ürettiğin malları şehrini geliştirmek için kullan veya pazar yerinde diğer oyunculara pazarlayarak iyi ticari ilişkiler kur.

Trendy Kent Futbol Turnuvası Etkinliği


Futbol ateşi dünyayı kavuruyor! 12 Haziran - 13 Temmuz arasında Trendy Kent şehriniz futbola ev sahipliği yapsın.


Belediye Başkanları, santra vakti geldi!

Tüm dünyadaki futbol cuşkusuna şehriniz de katılıyor. Etkinlik alanını bir futbol alanına dönüştürün ve futbol toplarını, abur cuburları ve hayran yazılarınızı toplayın. Final turuna kadar çıkarak, kendi şehrinize bir stadyum ve spor otel ekleyin. Bu yıl kimin Dünya Şampiyonu olacağını bilmiyoruz, ancak bizim kafamızdaki soru farklı: Altın ayakkabı yoksa sizin mi olacak?
 

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: CASUAL

SKYRAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Skyrama Kendi havaalanını işletebileceğin aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğin Skyrama 'yı yakından tanımaya ne dersin? HEMEN OYNA!

FARMERAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Farmerama Köy hayatının tadını çıkarmaya ne dersiniz? Çiftliğini kur, kendi bitkini ve hayvanlarını yetiştir veya şehirdeki komşularınla ticaret yap! HEMEN OYNA!

TRENDY KENT : ONLINE CASUAL OYUNU

Trendy Kent Hemen ücretsiz Trendy Kent oyna. Türkiye'nin en çok sevilen şehir kurma oyunu Trendy Kent oyuncu.com'da HEMEN OYNA!

GOODGAME BIG FARM : ONLINE CASUAL OYUNU

Goodgame Big Farm Çiftliğini kur, geliştir ve ticaret dünyasında taht'a sen otur! Online çiftlik oyunu Big Farm Oyuncu.com'da. HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!