| | İletişim

Vahşi Batı'yı Fethetmeye Hazır Mısınız?

Kovboy ya da kızılderili olarak Vahşi Batı’yı fethet ve çetin bozkırlara yerleş. Şimdi tehlikelerle dolu bir dünyada başarılı olabileceğini kanıtlamak sana düşüyor...

The West oyununu oynarken, dört karakter sınıfından birini seçmen gerekiyor. Her birinin kendine göre avantajları var. Karakterini oyun sırasında istediğin gibi uyarlayabilirsin. Bunu yaptığında, özellikle çok parlak olan belli yetenekleri konusunda uzmanlaşıyor. Belli görevler için belli yeteneklere sahip olman gerekiyor.

Elbette Yeni Dünya’da her şey toz pembe olmayacak!

Görevler sana para getirdikleri ve karakterinin oluşumuna katkıda bulundukları için önemli. Bu internet tarayıcı oyununda başta herhalde önce koyun güdeceksin. Elbette Yeni Dünya’da her şey toz pembe olmayacak. Başka oyuncularla düello durumları yaşanabilir. Başka biriyle görüş ayrılıklarını çözmen gerektiğinde, öğle saatinde yapılacak bir düello bunun halletmenin en iyi yolu olacaktır. Ama dikkat et: Düellolar hayat puanına mal olabilir ve kolay atlatılabilecek olaylar değildir. Senden güçlülerle dalaşma. En azından senden çok daha güçlü olanlarla. 

Eğer yeterince güçlüysen, başarabilirsin!

The West, doğrudan internet tarayıcı üzerinde oynanan çok ayrıntılı bir rol yapma oyunu. Hiçbir kurulum gerektirmiyor ve birçok dünyada denenebilir. Şimdiden binlerce oyuncu kaydoldu ve Yeni Dünya’daki hayatlarına başladı. Hepsi hayatta kalmayı başaramadı. Ama sen başarabilirsin – eğer yeterince güçlüysen.

The West Video

The West Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş