| | İletişim

4 ziyaretçiden ortalama 4 puan

The West

Vahşi Batı'nın En İyi Kovboyu Sen Ol!

Kovboy ya da kızılderili olarak Vahşi Batı’yı fethet ve çetin bozkırlara yerleş. Şimdi tehlikelerle dolu bir dünyada başarılı olabileceğini kanıtlamak sana düşüyor...

The West oyununu oynarken, dört karakter sınıfından birini seçmen gerekiyor. Her birinin kendine göre avantajları var. Karakterini oyun sırasında istediğin gibi uyarlayabilirsin. Bunu yaptığında, özellikle çok parlak olan belli yetenekleri konusunda uzmanlaşıyor. Belli görevler için belli yeteneklere sahip olman gerekiyor.

Görevler sana para getirdikleri ve karakterinin oluşumuna katkıda bulundukları için önemli. Bu internet tarayıcı oyununda başta herhalde önce koyun güdeceksin. Elbette Yeni Dünya’da her şey toz pembe olmayacak. Başka oyuncularla düello durumları yaşanabilir. Başka biriyle görüş ayrılıklarını çözmen gerektiğinde, öğle saatinde yapılacak bir düello bunun halletmenin en iyi yolu olacaktır. Ama dikkat et: Düellolar hayat puanına mal olabilir ve kolay atlatılabilecek olaylar değildir. Senden güçlülerle dalaşma. En azından senden çok daha güçlü olanlarla. 

The West, doğrudan internet tarayıcı üzerinde oynanan çok ayrıntılı bir rol yapma oyunu. Hiçbir kurulum gerektirmiyor ve birçok dünyada denenebilir. Şimdiden binlerce oyuncu kaydoldu ve Yeni Dünya’daki hayatlarına başladı. Hepsi hayatta kalmayı başaramadı. Ama sen başarabilirsin – eğer yeterince güçlüysen.

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: AKSİYON

DARK ORBIT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Dark Orbit Dark Orbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. HEMEN OYNA!

SEA FIGHT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Sea Fight Uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralarla dolu anlar yaşamak istiyorsanız sizde Seafight'a katılın! Seafight Online, Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

DEEPOLIS : ONLINE AKSİYON OYUNU

Deepolis Okyanusun derinliklerinde geçen maceraya hazır mısın? Deepolis Online aksiyon oyununda denizaltı savaşlarında rakiplerinin bileğini bük! HEMEN OYNA!

PIRATE STORM : ONLINE AKSİYON OYUNU

Pirate Storm Korsan Oyunu PirateStorm! Geminde yeterli donanmanı sağlayarak düşman korsanlara karşı koy ve ganimetleri ele geçir! Denizleri keşfetmeye hazır mısın? HEMEN OYNA!

EMPIRE - IMPARATOR : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire - İmparator Empire online ve imparator oyunu ile kendi krallığınızı kurup, binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. HEMEN OYNA!

THE WEST : ONLINE AKSİYON OYUNU

The West Online aksiyon oyunu The West ile kovboy ya da kızılderili olarak Vahşi Batı’yı fethet ve çetin bozkırlara yerleş.The West online Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

GOL BE! : ONLINE AKSİYON OYUNU

Gol Be! Takmn kur, oyuncularnla birlikte iyi bir strateji gelitir ve kupalarn sahibi ol! HEMEN OYNA!

EMPIRE UNIVERSE 3 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire Universe 3 Empire Universe 3 oynayarak donanmanı kur, komutanlarını eğit, silahlarını geliştir ve gezegenlerdeki adeletsizliğe son ver! HEMEN OYNA!

WARGAME 1942 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Wargame 1942 II. Dünya Savaşı'nın kaderini yeniden belirle! HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!