| | İletişim

50 ziyaretçiden ortalama 4 puan

Sea Fight

Denizlerin Efendisi Ol!

En iyi online korsan oyunu Seafight'a hoşgeldin! Seafight Online'da denizlerin hakimi olmaya hazır mısın? Bunun için yapman gereken şey korsan oyununa iyi bir başlangıç yaparak gemine yeterli donanımı sağlaman. Seafight oynayıp gemine yeterli seviyede ilgi göstermen bu oyunda oldukça çok önemli. Çaylaklıktan kötü bir korsan olabilmek için yürüyeceğiniz bu uzun yolculukta kendinize birçok arkadaş edinebilecek, onlarla ittifak oluşturup saldırılar düzenleyebileceksiniz. Online deniz korsancılık oyunu Seafight oynayıp denizleri keşfederek o bölgede hakimiyet sağlayabileceksiniz.

Seafight'da neyin veya kimin gemine çıkmaya çalışacağını ya da geminin gövdesini döveceğini asla bilemezsiniz. Deniz savaş oyunu Seafight okyanusundaki yaşam oldukça zorlu ve doğru boyutta taşların, düşmanlarını etkisiz hale getirmek için kullanacağınız gelişmiş özel taktiklerin, diğer Seafight Online oyuncularıyla güçlü ittifakların veya gemini kişiliğine uygun olarak donatabileceğiniz öğelerin olmadan bu okyanusun hakimi olamazsınız. Macera oyunu Seafight'ın okyanus mücadelesinde yer almaya var mınız? Eğer düşmanlarla savaşacak cesaret ve gücün varsa, online korsan oyunu Seafight'ın birbirinden tehlikeli oyun haritalarında birçok hazine sizleri bekliyor! Zaman kabetmeden hemen Seafight oynayın

Seafight Online denizleri, standart bir tarayıcı oyunundaki insan yapımı gizemlerin çok ötesine giden köklü geçmişe sahip tehlikeli sulardır. Senin gibi düşünen, becerisi ve yeteneği sana yakın olan Seafight oyuncularıyla birlik oluşturarak devasa deniz savaşlarına katıl ve tek başınıza baş edemeyeceğiniz yaratıkları denizin dibine gönder. Bu doğa üstü deniz canavalarını, korsan oyunu Seafigt okyanusundaki tek tehlike olarak göstermek biraz yanlış olur. MMO oyunundaki en kötü düşmanların, güvenilmez bir birliğe üye olarak yelken açmış düşman korsan gruplarıdır. Fakat endişelenmeye hiç gerek yok, yalnızca denizdesin diye ateşle karşılık vermeyecek değilsin ya.. Seafight oynayarak bir ittifaka katıl ve düşmanlarını seninle dost olmadıklarına pişman ederek bükemedikleri bilekleri onlara öptür! Tüm Seafight oyun haritalarında oluşturduğun birliğin bayrağını dalgalandır, şöhret, altın ve saygınlık kazan.. Hemen Seafight oyunu oyna ve birliğini oluşturmaya başla!

Yaşadığın dünyada hayalkırıklığına uğramış ve hiç şansı dönmemiş bir şekilde, bir akşam limana gidip küçük bir gemide çalışmaya karar veriyorsun. O akşam hemen denizlere açılmak ve acılar dolu geçmişini geride bırakmak istiyorsun ki, bu senin için yeni bir hayat ve heyecan anlamına gelecektir.

Ama hayallerin beklediğin gibi gelişmedi.

Denize açıldığınızdan birkaç saat sonra korsanlar gemiye saldırdı. "Korsanlar" diye bağrıyorsun fakat zaman çok geç …

İlk top güllesi, tuzlu su yüzünden çürümeye yüz tutmuş yelken direğini parçalar. Parçalanan tahtalar yüzünde uçuşurken, sen yere düşüp bayılıyorsun.

Gemi korsanlar tarafından ele geçirilir ve mürettebatın çoğu öldürülür - geri kalan kısım ise köle olmak mecburundadır. Sen ise halen kanlı başın ile yerde yatmaktasın. Bu ise senin şansındır, çünkü seni ölü sanıp yerde bırakırlar.

Uyandığında geride bir tek yaşayanın sen olduğunu görüyorsun. Mürettebat ya ölmüş yada esir düşmüş. Elinde hayatınddan ve bu küçük gemiden başka birşey kalmamıştır. Artık yapacak tek şey kendi geminin kaptanı olmandır.

Artık kendi geminin kaptanısın, macera dolu denizlerde yelken açıp tehlikeli ve korkulan bir korsan olarak adını duyurmak artık elinde.

Seafight oynayabilmek için yapmanız gereken ilk şey, Oyuncu.com üzerinden üyelik giriş işleminizi gerçekleştirip, Seafight sayfasına gitmenizdir. Oyuna giriş yaptığınız içeride yer alan yönlendirmeler ve arayüz tanıtıcısı sayesinde online korsan oyununa kısa bir zamanda adapte olabilirsiniz.

Online korsan oyunu Seafight'da, savaş gemini kendi zevkine göre özelleştirebilirsin. Gemini savaş tarzına uygun bir görünüm ve ekipmanlarla donatmanın yanı sıra, tamamen kendin seçmiş olduğun estetik bir tarzda Seafight Online denizlerinde yelken açabilirsin. Çeşitli güverteler, zıpkınlar, toplar, kalkanlar, denizciler, yelkenler ve vudu arasından istediğini seç. Fakat Seafight oyununda olup bitenler sadece bundan ibaret değil. Geminin girmiş olduğu her denizde tarzından konuşulmasını sağlayabilirsin.

Dünya çapında popüler hale gelen Seafigt, geniş bir kitleye kendisini sevdirmeyi bildi. Durum böyle olunca da Seafight Hileleri söylentisi internet ortamında dolanmaya başladı. Seafight oyununda hiçbir işlevselliğinin olmayacağı yanı sıra, hile işlerine bulaşmamanızı tavsiye ederiz.

Seafight'ta Titanların Savaşı Başlıyor!
 

Çok büyük bir güç Seafight Korsanlarının dünyasını 14 - 29 Ağustos tarihleri arasında kasıp kavuruyor ve amansız bir "Titanlar Savaşı" başlıyor! Gaia ve Ouranos'un güçleriyle kutsanacaksın ve üç Şampiyon NPC amansız bir deniz savaşına girişecek. Takımını seç ve denizi yerinden oynatacak bu turnuvada yerini al. Karşı taraftaki Titanların NPC'leri ile savaşacak cesarete sahip olursan, o zaman daima tarihin sayfalarını değiştirebilirsin!

Güvertede "fosforlu mühimmatlarla“ toplarına inanılmaz bir güç verebilecek ve Titanların müritlerine ve karşı takımın oyuncularına senden korkmaları gerektiğini öğreteceksin. Yolda seni durdurmak ve engellemek isteyenler olacak. "Sağlam üst güverte" ve "duman kalkanı" gibi eşsiz buff'lar ile düşmanlarının ateşini savuşturabilirsin. Ayrıca karaborsa pazarsında güçlü etkilere sahip yeni gemi tasarımları bulacaksın.

Turnuva boyunca önemli turnuva puanlarını, şöhret ve tecrübe puanlarını ve kazanmak için en iyi yer prim kartlarını topla. Kuzey rüzgarıyla "Delphi'nin Kahinlerine" yüz ve daha büyük ödüller için gemi enkazlarını suya batır. Hazine avcıları için de pek çok sandık yeni sahibini bekliyor. Denizde gez, Titanları yen ve büyük ganimetleri ele geçir!

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Seafight'ın Sekizinci Doğumgünü'ne Özel Kampanya!

 

Sekiz yaşındaki Seafight, kutlama için bir sürü ödül hazırladı! 10 gün sürecek doğumgünü kutlamalarında denizlere açıl ve Büyük Sürü Avına katıl! 18 - 28 Mart arasnda savaşa katıl ve fantastik ödül ve öğeler kazan!

Seafight'da adına yakışır şekilde kutlama yap. Korkunç NPC'ler arasında ilerle ve büyük ödüllerle doğumgünü gemi tasarımları alırken kullanacağın etkinlik para birimi topla. Hepsi bu kadar da değil! Etkinlik Boss'unu bulup savaş ve şansın yaver giderse kaçan Su Yılanı'nın bırakacağı iki Hayvana birden sahip ol.

Definelerle dolu denizlerde bol ödüllü sayısız görev de seni bekliyor. 18 - 28 Mart arasında Büyük Sürü Avına katıl ve ambarını muhteşem doğumgünü hediyeleriyle doldur!
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Seafight Yeni Yıl Kampanyası


Kış ayında donmuş denizlere açılmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


15 Aralık – 15 Ocak tarihleri arasında kayıt ol hiçbir işlem yapmadan 30 TL’lik başlangıç paketine sahip ol!

Otomatik olarak hesabına yüklenecek başlangıç paketi ile; Kurşun Askeri engin okyanusa indirebilir, korsan gemileri karanlık suların altına gönderecek 15 adet topu güvertene yükleyebilir, verilen toplam 75000 adet mühimmiyat desteği ile tüm deniz yaratıklarının üstesinden gelebilir, 100 varil barut ile güçlü rakiplerine meydan okuyabilirsin ! Gücüne güç, gelişimine hız katacak 750 kristali de unutmamak gerek tabi!

“Bununla da bitmedi!”

İster yeni üye ol ister eski üye! Bu kampanya ile denizlerin hakimi olmak senin elinde!

Kod bölümüne SFYENIYIL yaz ve seni bekleyen 5 adet güçlü Voodoo Topuna hemen sahip ol!
 

 

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: AKSİYON

DARK ORBIT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Dark Orbit Dark Orbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. HEMEN OYNA!

SEA FIGHT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Sea Fight Uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralarla dolu anlar yaşamak istiyorsanız sizde Seafight'a katılın! Seafight Online, Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

DEEPOLIS : ONLINE AKSİYON OYUNU

Deepolis Okyanusun derinliklerinde geçen maceraya hazır mısın? Deepolis Online aksiyon oyununda denizaltı savaşlarında rakiplerinin bileğini bük! HEMEN OYNA!

PIRATE STORM : ONLINE AKSİYON OYUNU

Pirate Storm Korsan Oyunu PirateStorm! Geminde yeterli donanmanı sağlayarak düşman korsanlara karşı koy ve ganimetleri ele geçir! Denizleri keşfetmeye hazır mısın? HEMEN OYNA!

EMPIRE - IMPARATOR : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire - İmparator Empire online ve imparator oyunu ile kendi krallığınızı kurup, binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. HEMEN OYNA!

THE WEST : ONLINE AKSİYON OYUNU

The West Online aksiyon oyunu The West ile kovboy ya da kızılderili olarak Vahşi Batı’yı fethet ve çetin bozkırlara yerleş.The West online Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

GOL BE! : ONLINE AKSİYON OYUNU

Gol Be! Takmn kur, oyuncularnla birlikte iyi bir strateji gelitir ve kupalarn sahibi ol! HEMEN OYNA!

EMPIRE UNIVERSE 3 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire Universe 3 Empire Universe 3 oynayarak donanmanı kur, komutanlarını eğit, silahlarını geliştir ve gezegenlerdeki adeletsizliğe son ver! HEMEN OYNA!

WARGAME 1942 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Wargame 1942 II. Dünya Savaşı'nın kaderini yeniden belirle! HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!