| | İletişim

0 ziyaretçiden ortalama 0 puan

Lagoonia

Issız Bir Ada da Hayatta Kalabilir Misin?

Issız bir adada karaya çıktığında, adalıların yardımıyla başa çıkacağın çok sayıda görev seni bekliyor. Nesiller boyunca çalışarak kendi tropik cennetini kuruyorsun.

Internet tarayıcı oyunu Lagoonia’da kendini ıssız bir Güney Pasifik adasında buluyorsun. Ancak rüya gibi sahili kısa sürede cazibesini kaybediyor, çünkü sonuçta göz alabildiğine palmiyelerden, sahilden ve denizden başka hiçbir şey görülmüyor. Lagoonia’da yalnızca diğer kazazedelerle etkileşime girdiğinde hayatta kalabilirsin.

Issız bir ada'da hayatta kalabilir misiniz?

Kahramanınızın, sevgilisine ve arkadaşlarına kavuşabilmesi için size ihtiyacı var!

Issız bir adayı keşfet, diğer kazazedelerle buluş ve kendine tropik bir cennet yarat! Ada'da yapayalnız kalan kahramanınızın hayata tutunabilmesi sizin elinizde. En yeni online oyun ve en iyi macera oyunu olan Lagoonia, Oyuncu.com'da!

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: CASUAL

SKYRAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Skyrama Kendi havaalanını işletebileceğin aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğin Skyrama 'yı yakından tanımaya ne dersin? HEMEN OYNA!

FARMERAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Farmerama Köy hayatının tadını çıkarmaya ne dersiniz? Çiftliğini kur, kendi bitkini ve hayvanlarını yetiştir veya şehirdeki komşularınla ticaret yap! HEMEN OYNA!

TRENDY KENT : ONLINE CASUAL OYUNU

Trendy Kent Hemen ücretsiz Trendy Kent oyna. Türkiye'nin en çok sevilen şehir kurma oyunu Trendy Kent oyuncu.com'da HEMEN OYNA!

GOODGAME BIG FARM : ONLINE CASUAL OYUNU

Goodgame Big Farm Çiftliğini kur, geliştir ve ticaret dünyasında taht'a sen otur! Online çiftlik oyunu Big Farm Oyuncu.com'da. HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!