| | İletişim

70 ziyaretçiden ortalama 4 puan

Farmerama

Tarım Ticaretini Yap, Çiftliğini Geliştir!

En iyi online çiftlik oyunları arasında yer alan Bigpoint'in Farmerama oyununu keşfetmeye hazır mısın? Şehir yaşamından sıkıldın ve köy hayatını mı özlüyorsun? Yeşile oldukça düşkün ve sevimli hayvanları mı seviyorsun? O zaman şimdi çiftlik oyunu Farmerama'da içindeki çiftçiyi dışarı çıkarma zamanı.. Oyun, ücretsiz tarayıcı oyunu Farmerama'nın bir tarayıcı oyunu olduğunu unutturacak kadar gerçekçi bir çevrede geçmektedir. Çiftliğindeki hayvanlarına gereken ilgiyi göster, bereketli tarlalarda bitkilerini yetiştir ve Farmerama komşularınla zor durumlarda birbirinize yardım etmenizi mümkün kılan güçlü bir ağ oluştur.

Diğer oyuncular senin yardımına koştuğunda onlara teşekkür etmeti asla esirgeme ve online çiftlik oyunu Farmerama içerisinde onlara hediye gönder. Farmerama oyunu oynayarak hiç kimse uzun süre yalnız kalmaz. Çiftlik oyununa arkadaşlarını davet edebilir ve bir daha asla terketmek istemeyeceğin kırsal bir topluluk oluşturursun. Farmerama oynayarak eğlencenin doruklarına tırmanmaya var mısın?

Farmerama'da olan sessizlik seni yanıltmasın sakın! Gerçek bir çiftçinin yaşamı sadece dans festivallerinden ve yemek yarışmalarından ibaret değildir. Gerçek çiftçiler güneş yüzünü gösterdiğinde horoz sesi ile uyanır ve işlerini daha gün tam başlamadan bitirmiş olur. Farmerama online çiftlik oyununda iş kıyafetlerini mutlaka giymelisin ve kümesten yumurta toplamalı, inek sağmalı ve domuz ahırını temizlemelisin. Bu faaliyetlerden sonra ise tarla işleri seni bekliyor olacak. Çiftlik yaşamı için kendinize oldukça güvenmeniz gerekiyor. Çünkü bu iş uzaktan bakıldığı gibi kolay değil. Farmerama online oynarak eşsiz çiftlik keyfinin zevkini çıkar.

Hadi şimdi kolları sıvama vakti! Farmerama online'da verimli tarlalarına ürün ekmeden önce, sonbahar mevsiminde çalışmanın meyvelerini toplamadan önce, bir ahır dolusu çiftlik hayvanı beslemeden önce ya da çiftlik oyunu Farmerama sonbahar kermesinde mavi kurdeleyi kazanmadan önce ellerini kirletmen gerekiyor. Farmerama oyna, hayvanlarını yetiştirmek için ahırlar kur, tarlalarını genişlet, hasatlarını en iyi şekilde yap ki ürünlerine pazarda rahatlıkla alıcı bul.

Farmerama online oynayabilmek için ilk önce Oyuncu.com üzerinden üyelik giriş işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer Oyuncu.com'a üye değilseniz bir an önce üye olun..

Sonunda FARMERAMA’da da karnaval sezonu başladı. Şule bavullarını topladı ve 23-28 Şubat tarihleri arasında çılgın “Tropikale Karnavalı”nın yapılacağı BAHAMARAMA’ya doğru yola koyuldu bile.

Nerede güzel bir kutlama varsa, Şule oraya doğru çoktan yola çıkmıştır! Zamanlama bundan daha iyi olamazdı, çünkü ada ünlü Tropikale Karnavalı’na hazırlanıyor. Şule’nin daha önce hiç şahit olmadığı bir renk cümbüşü, yaratıcılık ve çoşku. Gösterişli kostümlerin ve oynak ritimlerin ortasında kalan cesur pilot da eğlenceye katılmak ve büyük geçit töreninde yürümek istiyor. Ama her şeyin bir sırası var: Önce kendi gösterişli kostümüne kavuşmalı.

Kalçalarını salla ve 23-28 Şubat tarihleri arasında çiftlikte dans ederek Şule’ye tropiklerin en renkli ve meyveli kostümüne sahip olması için yardım et. Şule Tropikale Karnavalı’nda rengarenk tüylerini sallarken tüm gözler onun üzerinde olacak!

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: CASUAL

SKYRAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Skyrama Kendi havaalanını işletebileceğin aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğin Skyrama 'yı yakından tanımaya ne dersin? HEMEN OYNA!

FARMERAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Farmerama Köy hayatının tadını çıkarmaya ne dersiniz? Çiftliğini kur, kendi bitkini ve hayvanlarını yetiştir veya şehirdeki komşularınla ticaret yap! HEMEN OYNA!

TRENDY KENT : ONLINE CASUAL OYUNU

Trendy Kent Hemen ücretsiz Trendy Kent oyna. Türkiye'nin en çok sevilen şehir kurma oyunu Trendy Kent oyuncu.com'da HEMEN OYNA!

GOODGAME BIG FARM : ONLINE CASUAL OYUNU

Goodgame Big Farm Çiftliğini kur, geliştir ve ticaret dünyasında taht'a sen otur! Online çiftlik oyunu Big Farm Oyuncu.com'da. HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!