| | İletişim

Dünyanın En Acayip ve En Komik Çiftliğine Hoş Geldiniz!

Köy hayatı hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Farmerama'nın büyük bir özenle hazırlanmış oyun dünyası ve oyuncu ailesi her yaş grubu için müthiş bir eğlence vaat ediyor. Çiftliğini kur, geliştir; birçok hayvan, bitki ve ağaç yetiştir, dikim yap, ot yol, gübre ver, hasat yap ve komşuların ile beraber şehirde ticarete atıl.

Arkadaşların ile çiftçi sohbetlerinde buluş ve çiftliğini ziyaretçilere aç.

Dünyanın en gelişmiş çiftlik oyununa sen de davetlisin. Bu eşsiz deneyimi kaçırma!

Sanat Haftası başlıyor.

Çiftliğinizi eşsiz bir sanat galerisine dönüştürmeye hazır olun! Farmerama Sanat Haftası başlıyor. Özel görevleri tamamlayın ve 4 ve 10 Nisan tarihleri arasında birbirinden değerli sanat şaheserlerini elde etme fırsatını yakalayın!

Çiftliğini Ziyaretçilere Aç!

*Arkadaşların ile çiftçi sohbetlerinde buluş ve çiftliğini ziyaretçilere aç.

*Dünyanın en gelişmiş çiftlik oyununa sen de davetlisin. Bu eşsiz deneyimi kaçırma!

Açık Hava Etkinliği Başlıyor!

Çiftlikteki herkesi yaklaşan Açık Hava Festivali 2013'ün heyecanı sardı! Bu yılın ana grubu, rock n' roll'un kötü çocukları, şahsına münhasır Trims'N'Roses! 29 Temmuz - 4 Ağustos arasında şehrin en büyük etkinliğinde yerinizi ayırtın.

Baylar ve bayanlar, yavru domuzlarınızı komşuya bırakın; çılgın hayran sürülerine yepyeni şarkılarını çalacak mega rock grubu Trims’N’Roses yeri yerinden oynatmak için şehrimize geliyor. Ama o da nesi? Çalmayı bıraktılar mı? Ama şov devam etmeli! Anlaşılan o ki birileri grubun istek listesini yerine getirmemiş ve grup Donutlarını almadan çalmayı reddediyor... Donut mu? Aynen öyle. Donut. Bu elemanlar donutsuz sahneye çıkmayız diyor. Grubun onsuz yapamadığı yapış yapış tatlı isteğini mutlaka yerine getirin. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, grubun rodileri bagetleri getirmeyi unutmuş! Ritimsiz müzik, bagetsiz davulcu olmaz. Davulcunun bagetlerine kavuşabilmesi için meşe ağacı kuşkonmazlarını toplayın.

Farmerama Video

Farmerama Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş