| | İletişim

Kendi krallığını kurmak, geliştirmek ve düşman krallıklarla savaşmaya hazır mısın?

Goodgame Empire oyununda sahip olduğun kaleyi istediğin gibi geliştirebilir, ordu için asker eğitebilir ve çevrende bulunan düşman krallıklara saldırarak maden elde edebilirsin. Ayrıca diğer krallar ile sohbet edebilir, ittifak kurabilirsin.

Goodgame Empire'da krallığınızı kurun, kalenizin sınırlarını genişletin, yeni binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. Hem verilen görevleri yerine getirerek hem de çevrenizdeki krallıklara saldırarak çeşitli ödüller ve ganimetler toplayın.

Empire - İmparator

Dünyanın en iyi savaş oyunu ve en iyi korsan oyunu olan Empire - İmparator, Oyuncu.com farkıyla sizlere sunuluyor.. Oyuna katılın ve bu muhteşem korsan macerasına sizlerde ortak olun.

Hadi ne bekliyorsunuz?

Haritayı fethetmek üzere devasa bir sefer için hazırlan!

Good Game Empire strateji oyununda Mouse ile aşağıdaki menüden çeşitli binalar yapıp zenginleşin ve ordunuzu güçlendirin. Kalenizin savunma silahlarını ve surlarını geliştirin. Güçlenip iyi bir stratejik planlama ile yakınlardaki krallıklara saldırıp onlardan odun ve maden çalın. Online olarak diyer krallıklar ile chatleşip sohbet edinn ve ittifakalar kurun..

Empire - İmparator Video

Empire - İmparator Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş