| | İletişim

529 ziyaretçiden ortalama 4 puan

Empire - İmparator

Krallığınızı Korumak Sizin Elinizde!

Goodgame Empire (İmparator) verimli bir ekonomik sistem oluştur ve diğer oyuncularla ittifaklar kur. İmparatorluğun yükselecek! Binlerce MMO oyuncunun aynı anda çevrimiçi olarak oynadığı online stratejik savaş oyunu Goodgame Empire oyununda diğer oyunculara karşı büyük savaşlar gerçekleştirebilirsiniz. Goodgame Empire bir çok savaş ve strateji oyunlarından daha kaliteli ekran görüntülerine ve taktiksel savaşlara sahne oluyor. Bu tarz stratejik savaş oyunlardan hoşlanıyorsanız İmparator oyununu hemen oynayın..

Goodgame Empire oyununda sahip olduğun kaleyi istediğin gibi geliştirebilir, ordu için asker eğitebilir ve çevrende bulunan düşman krallıklara saldırarak maden elde edebilirsin. Ayrıca diğer krallar ile sohbet edebilir, ittifak kurabilirsin.

Goodgame Empire'da krallığınızı kurun, kalenizin sınırlarını genişletin, yeni binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. Hem verilen görevleri yerine getirerek hem de çevrenizdeki krallıklara saldırarak çeşitli ödüller ve ganimetler toplayın.

Ücretsiz Goodgame Empire oynamak için doğru adrestesin..

Hamburg, 16 Haziran 2014. Goodgame Studios'a yakın zamanda 200 milyonuncu oyuncu kayıt oldu. Hamburg merkezli şirket, 200'den fazla ülke ve bölgeden oyuncuya sahip. Hatta Vatikan ve Nauru gibi ülkelerde bile Goodgame hayranları var. Goodgame Empire en fazla oyuncuya sahip. Geçen yıldan beri mobil sürümü de olan çok başarılı oyun, 77 milyondan fazla kayıtlı oyuncu tarafından oynanıyor. Goodgame Big Farm ve Goodgame Gangster sırasıyla 27 ve 23 milyon oyuncuya sahip.

Goodgame Studios özellikle Türkiye ve Orta Doğu'da çok güçlü bir trend gözlemledi. İş Geliştirme Müdürü Caglar Eger şunları bildiriyor, "Bu pazarlardaki gelişim potansiyelini erken dönemde tespit ettik ve ürünlerini Türkçe ve Arapça dillerinde sunan Avrupa'nın ilk oyun şirketleri arasında yer aldık. Oyunlarımız Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da çok popüler olduğu için yeni oyunlarımızın çevirisini yapıp oralara da sunacağız ve uzun vadede başarı yakalamayı ve oyunlarla eğlence sunmayı hedefleyeceğiz.

Goodgame Studios COO ve ortak kurucusu Dr. Christian Wawrzinek etkileyici büyüme oranından memnun: "2009'da şirketi kurduğumuzdan bu yana oyuncu sayımız tutarlı bir şekilde artıyor ve agresif pazarlama stratejimiz ve yeni pazarlara açılmamız sayesinde yeni kayıt sayımız büyümeye devam edecek. Yeni oyuncular elde etmenin bir başka yolu da portföyümüzü genişletmek. Bu tarafta az sayıda yüksek kaliteli oyunlar yayınlamaya odaklanıyoruz."

Good Game Empire strateji oyununda Mouse ile aşağıdaki menüden çeşitli binalar yapıp zenginleşin ve ordunuzu güçlendirin. Kalenizin savunma silahlarını ve surlarını geliştirin. Güçlenip iyi bir stratejik planlama ile yakınlardaki krallıklara saldırıp onlardan odun ve maden çalın. Online olarak diyer krallıklar ile chatleşip sohbet edinn ve ittifakalar kurun..

Milyonların severek oynadığı online stratejik tarayıcı tabanlı savaş oyunu Goodgame Empire`da (İmparator) birçok oyun içi istatistikler gün yüzüne çıktı.

Hergeçen gün yeni bir oyuncu kazanan Empire oyunu tam tamına 50 milyon oyuncu sayısına erişmiş durumda. Oyun içi grafik, olgu ve oyun yapısıyla birlikte herkesi hayran bırakan Empire için bu sonuç aslında çok da şaşırılacak bir durum olmamalı. Goodgame Empire için yayınlanan diğer oyun içi istatistikler ise şu şekilde;


Ortalamada 942.368.802 oyun parası her saat başı toplanıyor.
Her gün dünya çapında oyuncular arasında 10.427.212 mesaj gönderiliyor.
Her gün dünya çapında 8.645.665 ajan krallıklar arasında istihbarat ve sabotaj görevlerine katılıyor.
Ger gün dünya çapında 2.018.890 adet büyük sava gerçekleştiriliyor.
Dünya çapında 22.686.239 bataklık kaplumbağası kale hendeklerinde toplanıyor.
Her gün dünya çapında 8.966.170.639 kaynak ve altın yağmalanıyor.
Dünya çapında51.903.137 "park" inşa edildi.

 

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: AKSİYON

DARK ORBIT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Dark Orbit Dark Orbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. HEMEN OYNA!

SEA FIGHT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Sea Fight Uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralarla dolu anlar yaşamak istiyorsanız sizde Seafight'a katılın! Seafight Online, Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

DEEPOLIS : ONLINE AKSİYON OYUNU

Deepolis Okyanusun derinliklerinde geçen maceraya hazır mısın? Deepolis Online aksiyon oyununda denizaltı savaşlarında rakiplerinin bileğini bük! HEMEN OYNA!

PIRATE STORM : ONLINE AKSİYON OYUNU

Pirate Storm Korsan Oyunu PirateStorm! Geminde yeterli donanmanı sağlayarak düşman korsanlara karşı koy ve ganimetleri ele geçir! Denizleri keşfetmeye hazır mısın? HEMEN OYNA!

EMPIRE - IMPARATOR : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire - İmparator Empire online ve imparator oyunu ile kendi krallığınızı kurup, binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. HEMEN OYNA!

THE WEST : ONLINE AKSİYON OYUNU

The West Online aksiyon oyunu The West ile kovboy ya da kızılderili olarak Vahşi Batı’yı fethet ve çetin bozkırlara yerleş.The West online Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

GOL BE! : ONLINE AKSİYON OYUNU

Gol Be! Takmn kur, oyuncularnla birlikte iyi bir strateji gelitir ve kupalarn sahibi ol! HEMEN OYNA!

EMPIRE UNIVERSE 3 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire Universe 3 Empire Universe 3 oynayarak donanmanı kur, komutanlarını eğit, silahlarını geliştir ve gezegenlerdeki adeletsizliğe son ver! HEMEN OYNA!

WARGAME 1942 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Wargame 1942 II. Dünya Savaşı'nın kaderini yeniden belirle! HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!