| | İletişim

Drakensang Efsanesi Başladı!

Geçmişin gölgeleri korku ve dehşet saçmaya başlıyor, Ander dünyasının güçlü ejderhası geri dönüyor! Drakensang ile savaşçılara veya büyücülere katıl, tarihe geçecek savaşlarda cesurca savaş ve insanlığı koru!

Drakensang rol yapma oyunu seni müthiş bir 3D dünyasına götürecek. Savaşlara yalnız veya diğer oyuncularla birlikte hazırlan. Güç ve kudret elde et ve Ander dünyasının yaratıklarını tek tek yok et. Büyüyle dolu fantastik bir dünyayı keşfet ve tehlikelere cesurca göğüs ger. Zamanı geldi, hemen sen de Drakensang oyna!

Drakensang Online Oyna

Türü MMORPG olan Drakensang, tüm dünyada oyun severler tarafından çok sevildi. Oyun karakterleri ve oyun senaryosu ile özellikle hardcore oyuncuların beğenisini alan Drakensang Online, tüm oyuncular tarafından zevkle oynanıyor. Keyifli ve heyecanlı Drakensang’i siz de Oyuncu.com ayrıcılağıyla hemen oynayabilirsiniz.

Drakensang Online Nasıl Oynanır?

İlk önce oyuncular birer karakter seçerler. Daha sonra bu karakterlerin yeteneklerini geliştir, büyüler öğrenir, tecrübe puanları kazanırlar. Oyun devam ettikçe yeni yetenekler öğrenip, materyalleri birleştirip eşyalar yapabilirsiniz. Daha sonra bu eşyaları birbiriniz arasında takas yapabilirsiniz. Online Drakensang oynamanın keyfini hemen çıkarın.

Drakensang Online

Tehlike ve mucizelerle dolu mistik dünya Drakensang’da çoktan unutulmuş antik yaratıklar geçmişin gölgesinden kurtulup tekrar ortaya çıkmaya başlıyorlar. Onlar insanoğlunun hakimiyeti ele geçirmesine tanık oldular, soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı ve kaçmaya zorlandılar. Dünyaları paramparça oldu ve yeni bir imparatorluk doğdu. Ama zaman aslında sonsuza kadar sürmesi beklenen bu düzeni parçaladı. Karanlık bir kült güç kazandı ve insanoğlunun en eski düşmanını salıverdi: Ejderha. Öfke dolu ejderha iki bin yılı aşkın süreden sonra dünyaya savaş açıyor. Drakensang’da keşfedeceğiniz daha birçok hikaye sizi bekliyor.

Macera Cüceler Diyarında Sürüyor..

Drakensang Macerası Cüceler Diyarında Sürüyor.. Drakensang sürüm 107 ile size Myrdosch'u, uzun süredir beklenen genişlemeyi ve cüceler diyarına bir yolculuğu sunuyoruz. Altı yeni alanın, çok sayıda yeni görevin, yüzlerce yeni malzemenin, yeni canavarların ve yeni bir büyük canavarın yanı sıra bu genişleme ile birlikte aynı zamanda seviye tavanını 45. seviyeye yükselttik. Ayrıca ara dünya modunu elden geçirmeye başladık. "Su Mezarını“ ara dünya görevlerine yönelik bir grup oluşturmaya çalışan kahramanlar için toplanma yeri olarak hizmet etmesi amacıyla şu andan itibaren tüm ara dünya zindanlarına ulaşabileceğiniz bir yer haline getirdik.

Drakensang Online Video

Drakensang Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş