| | İletişim

44 ziyaretçiden ortalama 4 puan

Drakensang

Geçmişin Gölgesi Dehşet Saçmaya Devam Ediyor..

Drakensang Online oyununda, aradan geçen uzun bir zamandan sonra, tehlike ve olağanüstü olayların yaşandığı dünyada, geçmişin gölgesinden kurtulmak isteyen antik yaratıklar tekrardan gün ışığına çıkmaya başlıyorlar. Geçmişte soykırıma uğrayarak kaçmaya zorlandılar ve insanoğlunun hakimiyeti ele geçirmesine tanıklık ettiler. Alışmış oldukları düzen adeta yerle bir oldu. Yeni bir oluşumun sonsuza dek sürmesi beklenirken, her şey birden değişti ve karanlık dünyanın yaratıkları insanoğlunun en eski düşmanını salıverdi.. Ejderha!

İnsanlığa karşı büyük bir öfkeyle dolu olan bu ejderha şimdi en büyük savaşını çevrimiçi savaş oyunu Drakensang Online oyununda başlatıyor.. Ücretsiz Drakensang Online oynayarak ejderhalara karşı amansız bir mücadele vermeye hazır olun!

En iyi online savaş oyunları arasında gösterilen Drakensang Online heyecanını Oyuncu.com'da yaşayın..

Drakensang Online bir tarayıcı üzerinden aynı zamanda bilgisayara 8.6 MB lık küçük bir dosya indirerekte oynanabilen görsel efektleri çok gelişmiş olan bir online browser mmo savaş oyunundur.

Browser Oyunları yani hiç bir oyun dosyası indirmeden de oynayabileceğiniz bu tarz oyunlar genellikle tarayıcıların Java destekli olması gerekmektedir. Aksi takdirde oyun size bunu indirmeniz gerektiğini ve gerekli linkleri ve adımları vererek size yardımcı olmaktadır. Drakensang Online oynayarak siz de aksiyon dolu dakikalar yaşama hazır mısınız?

Türü MMORPG olan Drakensang Online, tüm dünyada oyun severler tarafından çok sevildi. Oyun karakterleri ve oyun senaryosu ile özellikle hardcore oyuncuların beğenisini alan Drakensang Online, tüm oyuncular tarafından zevkle oynanıyor. Keyifli ve heyecanlı Drakensang’i siz de Oyuncu.com ayrıcalığıyla hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

 

İlk önce oyuncular birer karakter seçerler. Daha sonra bu karakterlerin yeteneklerini geliştir, büyüler öğrenir, tecrübe puanları kazanırlar. Oyun devam ettikçe yeni yetenekler öğrenip, materyalleri birleştirip eşyalar yapabilirsiniz. Daha sonra bu eşyaları birbiriniz arasında takas yapabilirsiniz. Online Drakensang oynamanın keyfini hemen çıkarın.

Tehlike ve mucizelerle dolu mistik dünya Drakensang’da çoktan unutulmuş antik yaratıklar geçmişin gölgesinden kurtulup tekrar ortaya çıkmaya başlıyorlar. Onlar insanoğlunun hakimiyeti ele geçirmesine tanık oldular, soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı ve kaçmaya zorlandılar. Dünyaları paramparça oldu ve yeni bir imparatorluk doğdu. Ama zaman aslında sonsuza kadar sürmesi beklenen bu düzeni parçaladı. Karanlık bir kült güç kazandı ve insanoğlunun en eski düşmanını salıverdi: Ejderha. Öfke dolu ejderha iki bin yılı aşkın süreden sonra dünyaya savaş açıyor. Drakensang’da keşfedeceğiniz daha birçok hikaye sizi bekliyor.

Drakensang Online oyununa ilk olarak Oyuncu.com üzerinden üyelik giriş işlemini gerçekleştirerek kayıt olmanız gerekmektedir.

Drakensang Online'da yer alan ;

Heredur - Avrupa
Agathon - Doğu amerika
Tegan - Bati Amerika
Balor - PVP
Grimmag - AB 2
Werian - AB 3
serverlarından birini seçerek aksiyon oyununa giriş yapabilirsiniz. Online oyun içerisinde karşınıza ilk olarak karakter seçmeniz için bir bölüm gelecektir. Burada Drakensang Online karakterlerinin yetenekleri kısaca anlatılmaktadır.

Ejderha Savaşçısı

Güçlü savaşçılar rakiplerine cesurca saldırır ve onların saldırılarına sabırla karşı koyar. Öfkeli ejderha kanları efsanevi savaş tekniklerini kullanmalarına olanak sağlar

Çember Büyücüsü

Heybetli bilginler ruhlarının gücüyle gizemli büyüler yapar ve bunlar doğal afetler kadar yıkıcı olabilir veya riskli mücadelelerden kurtulmalarını sağlayabilir.

Korucu

Atik avcılar ve pusu kurucular hedeften şaşmayan nişancılardır. Bıçaklı yaylarıyla yakın dövüşte de beklenmedik geçişler yaparlar, dolayısıyla ne zaman ne yapacaklarını tahmin etmek zordur.

Bu bölümde karakter seçiminizi gerçekleştirdikten sonra artık Drakensang Online oynamaya hazırsınız demektir..

Online savaş oyununa ilk giriş yaptığınızda size karşı görevler sunan çeşitli NPC'ler göreceksiniz. Bu NPC'ler sizin bilgi şöhret ve beceri puanlarınızı geliştirmenize yardımcı olacaklardır.

Kraliçe Antonia, Dracania'nin ezeli düşmanlarını yok etmek için en güçlü kahramanları Kingshill'e davet ediyor! 8 Ocak 2015 ile 22 Ocak 2015 tarihleri arasında amansız bir çatışmaya hazır ol.

Kingshill halkı Dracania'nın ezeli düşmanlarını yenmenin imkânsız olduğuna inanıyor. Ancak direniş yükseliyor: Kraliçe Antonia, bu düşmanların yenilebileceğini halkına göstermek için Dracania'nın en güçlü kahramanlarını çağırıyor. Şövalye Hardy ile Şövalye Kendrick de canavarları yalnızca Dracania'dan değil, tüm Duria'nın topraklarından yok etmek için cesur kahramanlarını krallığın merkezinde topladı! Bunun karşılığında en iyi savaşçılar şöhret nişanıyla ödüllendirilecek. Tek bir ezeli düşmanı yenerek büyük bir savaşçı haline gel veya ezerli düşmanlardan birkaçını veya tümünü yenerek en büyük kahramanlardan biri olarak kendini ölümsüz hale getir!

Antik tanrıların her bir arenada savaşçılarını birbiriyle çarpıştırması gibi Efsanevi Monstrorum Çemberinde de artık Kral Heredur, savaş örümceği Arachna, iblis kadın M'edusa ve Av Tanrıçasının savaşçısı Bearach'a meydan okuyabilirsin. Bu düşmanların her birini yendiğinde Dracania'nın bugüne kadar gördüğü en sıra dışı refakatçilerden biri olan Heredur oyuncağının bir parçasını kazanabilirsin.

8 Ocak - 22 Ocak 2015 tarihleri arasında yenilmezleri yen ve Dracania'nın ölümsüz kahramanları gibi tarihin sayfalarındaki yerini al!

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: MMORPG

BGO : ONLINE MMORPG OYUNU

BGO Beğeniyle izlediğimiz Battlestar Galactica artık online oyun olarak karşımızda. HEMEN OYNA!

DRAKENSANG : ONLINE MMORPG OYUNU

Drakensang 3D Browser oyunu Drakensang Online'da geçmişin gölgeleri dehşet saçmayı sürdürüyor.. Savaşçı veya büyücülere katılarak insanlığı koru! HEMEN OYNA!

FLIPLIFE : ONLINE MMORPG OYUNU

Fliplife Bedava Fliplife oyunu ile hayalindeki işi seç, kariyer basamaklarını hızla tırman, yeni insanlarla tanış HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!