| | İletişim

284 ziyaretçiden ortalama 4 puan

Dark Orbit

Uzayda Aksiyon Sürüyor..

Uzayın sonsuz karanlığında amansız bir savaşa katılmaya hazır mısınız?

DarkOrbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. Şirketinizin size verdiği görevler doğrultusunda hareket ederek savaşarak ve geminizi geliştirerek üst düzey bir savaş bir gemisi olmak için uğraşmalısınız. Yükselmek için savaşlar kazanmalı. Uzay gemilerini en küçükten en büyük savaş gemisi haline getirmelisin.

Browser oyunları arasında ateşli bir uzay oyunu! Uzayın bitmek bilmeyen büyüklüğünü yaşa. İstersen tek başına, istersen ittifakınla en uzak bölgelerde seni bekleyen savaşlar bu browser oyununda. Yeni dünyaları keşfet ve gizemli uzaylılara karşı dikkatli ol.

Uzayı ele geçirmek isteyen şirketlerden birine katıl, kendin ila ittifakta bulunduğun arkadaşların için savaş ve uzay pilotu olarak şeref, servet ve güç sahibi ol. Uzay gemini ufak Starjet'ten, korkulan bir savaş gemisi olarak geliştir ve DarkOrbit'te kendine unutulmaz yap.

Heyecan dolu görevler seni DarkOrbit oyununda bekliyor!

DarkOrbit diğer uzay oyunlarına benzemez: DarkOrbit gerçek zamanlı ve canlı oynana bir savaş oyunudur.

Şirketinin verdiği görev doğrultusunda yol almaktasın!

* Şirketinde bir numara olmak için uğraş. Dünya, Mars ve Venüs birini seç!
* 10 tane uzay gemisidne birini seç ve değişik malzemelerle donat
* Tehlikeli uzay savaşları: ya kendi başına yada ittifak halinde savaş ve değerli hammadde topla
* Robotuna hangardan en güçlü silahları al ve geliştir
* Düşmanlarına uzayı dar et
 

Bu amansız mücadeleyi kaçırmamak için hemen Darkorbit oyna!

Darkorbit Reloaded Oyununda, galaksi kapılarından geçer geçmez inanılmaz bir uzay savaşı macerasıyla karşılaşmaya hazır mısın? En usta uzay pilotları burada, Darkorbit Oyunu oynayarak, geleceğin savaşında şimdiden yerlerini aldılar bile. Sen de geç kalmadan hemen ücretsiz Dark Orbit Oyna!

Siz de bu amansız savaşta yerinizi alabilir uzay geminizle hünerlerinizi gösterebilirsiniz. Darkorbit Oyunu oynamak için öncelikle pilot profilinizi oluşturarak uzay geminizi seçin. Sonrasında yerine getirmen görevler seni bekliyor olacak.

Oyunun başlangıcında 10 farklı uzay gemisi seçeneği ve birçok farklı ekipman oyunda çeşitliliği arttırıyor. Ne ile karşılaşacağınızı bilmediğiniz bu ortamda heyecan ve macera dolu saatler oyuncu.com'da sizleri bekliyor..

 

Darkorbit Oynayarak Dilediğin Gemiye Komuta Et

Bigpoint'in sevilen galaksiler arası online uzay oyununda, hangi klanı seçersen seç uzay savaşında kendini yansıtabilmen için geniş özelleştirme olanaklarına sahipsin. DarkOrbit oyununda komuta tamamen sende. Farklı alanlarda uzmanlaşmış gemilerden birini seç: Düşmana ani saldırılar düzenlemeye yönelik olarak tasarlanmış gemiler ve hızlı manevra yapabilen istihbarat gemilerinden müttefiklerine sağlam bir koruma sunarken hedefe ağır hasarlar veren yüksek teknoloji ürünü kereste gemilerine kadar geniş seçenekler.

Milyonlarca Düzenli Oyuncudan Oluşan Topluluğa Katıl

DarkOrbit'i rekabette öne çıkaran aslında sensin! En basit deyişle, diğer tarayıcı oyunları her gün birbiriyle çatışan 80 milyondan fazla aktif oyuncuyla mücadele edemez. Siz uzay pilotları sayesinde, DarkOrbit çevrimiçi uzay oyunları arasında kült statüsüne yükseldi. Senin gibi düşünen milyonlarca uzay pilotunun yanında veya varını yoğunu seni yok etmeye adamış düşmanların karşısında yerini al. Elin tetikte olsun. Her dönüşte bir tehlikeyle yüzleşeceğin evrende, bir saniyelik tereddüt bile ölüm kalım meselesi haline gelir.

Darkorbit'de Takımını Savaşa Götür

Gelmiş geçmiş en sevilen uzay savaşı oyunlarından birindeki tüm galaksiler tehlikelerle dolu ve oyuncuların kaynak ararken, yeni haritaları keşfederken veya yeni misyonları tamamlamaya çalışırken gardını indirmemesi şart. Ardı arkası kesilmeyen galaksi yaratıklarına karşı hayatta kalma şansını artırmak için arkadaşlarından ve saygın pilotlardan oluşan bir klana katıl veya mürettebatınla beraber ışık hızında seviye atlamak için en zorlu görevleri üstlen.

Darkorbit Online oyna ve uzaydaki amansız mücadeleyi kaçırma!

3000 yılının sonlarına doğru dünyamızda bir çok köklü değişiklikler oldu. Sadece iklim temelden değişmedi, dünyada yavaş yavaş değişmişti.

İnsan oğlunun dünya üzerindeki milyonlarca yıldır süren egemenliği, iki buz devrinin arasındaki sıcak dönemde gelişmiş ve gezegendeki üstünlüğünü bu sayede garantilemiştir.

Artık dünya yetmez olmuş, iklim değişikliği yaşam alannını daraltmaya başlamıştı ve insanlar yeni arayışlar içinde gözlerini gök yüzüne çevirmişlerdi. Bu yüzden, bütün gezegenleriyle uzayı fethetmek neden olmasındı ki?

Uzayda daha fazla hammadde bulunmaya başlandıkça, uzaktaki gezegenler yaşam alanları olmaya başlamış ve oradaki koşullara en iyi şekilde uyum sağlanmıştı.

Ama buradada yine güçlülerin kanunu geçmekteydi ve yüzyıllar içinde hammaddeleri ele geçirmek ve ticaretini yapmak için çok güçlü firmalar oluştu.Uzayı ele geçirme savaşında üç şirket meydana geldi ve bunların talanı yeni enerji dar boğazına sebep oldu.

Yüzyıllardır bu üç firma amansız bir savaş içinde uzaydaki doğal kaynakları ele geçirmeye çalışıyorlar. Efsanevi savaşları, akademideki Space-Pilot eğitiminde zaten sana anlatlmışlardı.

Bilinmeyen dünyaları fetih etmek ve araştırmak, yabancı galaksilerdeki tuhaf fenomenler seni hep büyülemiştir: Sen hep oralarda hazır bulunmak istiyorsun, senin hayatının içeriği bu! Nede olsa, akademideki eğitimini, dönem birincisi olarak bitirdin.

Artık genç bir Space-Pilot olarak, uzayın boşluğuna gönderileceksin ve görevin şu olacak: Git ve firman için hammadde ara, firman sadece böyle güç, enerji ve doğal kaynaklar için yürütülen savaşda ayakta kalabilir.

DarkOrbit'ten Bayrama Özel Etkinlik!

15.000 Uridium alışverişinizde + 2 Hafta Premium hediye!
30.000 Uridium alışverişinizde + 2 Hafta Premium ve 1 Hafta Avantaj paketi hediye!
75.000 Uridium alışverişinizde + 1 Ay Premium ve 1 Hafta Avantaj paketi hediye!
150.000 Uridium alışverişinizde + 500 Ekstra Enerji + Defcom Gemisi + Herkül Diroit Tasarımı Hediye!
330.000 Uridium alışverişinizde + 500 Ekstra Enerji +Defcom Gemisi + Hercules Diroit Dizaynı + Cerrah Gemi Tasarımı + 1 Aylık Premium Hediye!
Hercules Diroit Dizaynı kazanma sansi

Kurallar ; - Kampanyaya katılım sınırı yoktur.
- Kazançlı saat (X3) etkinliği ile birlikte kullanılabilir.
- Eğer aynı oyun hesabınızla birden fazla sunucuda karakter oluşturduysanız (TR1, TR2, TR3 vs.) hediye olarak kazanılan materyaller sadece satın almış olduğunuz sunucuda kullanılabilir. Satın aldığınız sunucu dışında hediye olarak kazanılan materyaller kullanılamaz. Eğer hediye olarak kazanılan materyalleri diğer sunucuda da kullanmak isterseniz hesabınızla o sunucuya girip Uridium paketi satın alarak kullanabilirsiniz.
- Etkinlik sadece 24 Eylül Persembe günü saat 00:00'da başlayıp 28 Eylül Pazartesi günü 23:59'da sona erecektir.

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: AKSİYON

DARK ORBIT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Dark Orbit Dark Orbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. HEMEN OYNA!

SEA FIGHT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Sea Fight Uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralarla dolu anlar yaşamak istiyorsanız sizde Seafight'a katılın! Seafight Online, Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

DEEPOLIS : ONLINE AKSİYON OYUNU

Deepolis Okyanusun derinliklerinde geçen maceraya hazır mısın? Deepolis Online aksiyon oyununda denizaltı savaşlarında rakiplerinin bileğini bük! HEMEN OYNA!

PIRATE STORM : ONLINE AKSİYON OYUNU

Pirate Storm Korsan Oyunu PirateStorm! Geminde yeterli donanmanı sağlayarak düşman korsanlara karşı koy ve ganimetleri ele geçir! Denizleri keşfetmeye hazır mısın? HEMEN OYNA!

EMPIRE - IMPARATOR : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire - İmparator Empire online ve imparator oyunu ile kendi krallığınızı kurup, binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. HEMEN OYNA!

THE WEST : ONLINE AKSİYON OYUNU

The West Online aksiyon oyunu The West ile kovboy ya da kızılderili olarak Vahşi Batı’yı fethet ve çetin bozkırlara yerleş.The West online Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

GOL BE! : ONLINE AKSİYON OYUNU

Gol Be! Takmn kur, oyuncularnla birlikte iyi bir strateji gelitir ve kupalarn sahibi ol! HEMEN OYNA!

EMPIRE UNIVERSE 3 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire Universe 3 Empire Universe 3 oynayarak donanmanı kur, komutanlarını eğit, silahlarını geliştir ve gezegenlerdeki adeletsizliğe son ver! HEMEN OYNA!

WARGAME 1942 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Wargame 1942 II. Dünya Savaşı'nın kaderini yeniden belirle! HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!