| | İletişim

DarkOrbit Filosu Yeni Pilotlar Arıyor !

Uzayın sonsuz karanlığında amansız bir savaşa katılmaya hazır mısınız?

DarkOrbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. Şirketinizin size verdiği görevler doğrultusunda hareket ederek savaşarak ve geminizi geliştirerek üst düzey bir savaş bir gemisi olmak için uğraşmalısınız. Yükselmek için savaşlar kazanmalı. Uzay gemilerini en küçükten en büyük savaş gemisi haline getirmelisin.

Darkorbit

Oyunun başlangıcında 10 farklı uzay gemisi seçeneği ve birçok farklı ekipman oyunda çeşitliliği arttırıyor. Ne ile karşılaşacağınızı bilmediğiniz bu ortamda heyecan ve macera dolu saatler oyuncu.com'da sizleri bekliyor..

Darkorbit

Uzayın, Hades sektöründe devamlı büyüyen tehditten kurtaracak savaşçılara ihtiyacı var. Yeni Hades Kapısı'nı inşa edin, pilot arkadaşlarınızla en az 4'lü bir grup oluşturun ve onlara günlerini gösterin.

Haydi, şimdi savaşa!

DarkOrbit – Evrenin hakimiyeti için galaksiler arası savaşa katıl

İticilerini kuşan ve uzay boşluğundaki MMO'ya hazırlan. Kanının son damlasına kadar savaşacak uzay pilotlarıyla birlik ol

Dinle uzay pilotu! Geniş DarkOrbit evreni seni bekliyor! Uzay aracını seç ve savaş istasyonunla insanlığı yok etmeye savaşan uzaylı tehditine karşı verilen savaşa katıl. Kendi uzay geminle galakside dolaşırken savaştan asla kaçma. Hemen DarkOrbit'e kaydol, uzay pilotu ol, üç şirketten birindeki yerini al ve yol arkadaşlığı edeceğin pilotlarla gücünü birleştir veya klanlar kurup değerli kaynakları ele geçirerek şirketini zafere taşı. Elbette tüm bunları yaparken bilgisayarındaki tarayıcıdan ücretsiz olarak oynayabileceğin uzay oyununda düşmanlarını galaksinin çöplüğüne de göndereceksin!

Darkorbit Video

Darkorbit Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş