| | İletişim

Beğenilen Dizi Battlestar Galactica Artık Bir Oyun!

Tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz, gelişmiş 3d grafikler ile bu oyunun sınırsız dünyasında insanlar ve saylonlar arasındaki amansız savaşa katılmaya hazır mısınız?

Bu savaşta ırkınızı kendiniz belirleyebilir ve ırkınızın başarısı icin birçok taktik uygulayabilirsiniz. Bir yandan kendinizi geliştirip bir yandan da stratejik bölgeleri ve hammaddeleri ele geçirebilmek için sana verilen görevleri yerine getirmen ve uzayda hayatta kalmak için savaşman gerekiyor. Başarılı oyun yapımcısı ve yayıncısı Big Point tarafından geliştirilen Battlestar Galactica Online karşınızda !!!...

Şimdiye Kadar Olanlar!

Saylonlar insanlar tarafından yaratıldı. Kendilerini geliştirdiler. Baş kaldırdılar.

İlk Saylon Savaşı'ndan 40 yıl sonra, Saylonlar geri döndü ve 12 Koloni'yi yakıp yıktılar. Sadece eski uzay gemisi Battlestar Galactica bu saldırıdan sağ kurtulabildi ve insanlığın on üçüncü kabilesinin efsanevi memleketini, "Dünya" adlı gezegeni bulmak için yola koyuldu.

BGO

Oyun başlangıcında sizden istenen alıştırma görevleri vardır. Bu görevleri başarı ile yerine getirirseniz oyunu çözmeniz çok kolay olacaktır..

Battlestar Galactica Online Tüm Dünya'da 2 Milyon Kullanıcıyı Geçti.

Bigpoint'in yayınlanan raporuna göre Battlestar Galactica Online 2 Milyon kullanıcıyı geçmiş durumda. Ünlü televizyon dizisi Battlestar Galactica'dan esinlenilerek yapılan bu MMO, Türkiye'de de kitleleri peşinden sürüklüyor.

Battlestar Galactica Video

BGO Fotoğrafları
 
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor!
Drakensang Online Efsanesi Devam Ediyor! Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş