| | İletişim

7 ziyaretçiden ortalama 5 puan

BGO

Battlestar Galactica Online Efsanesi Devam Ediyor!

Bigpoint tarafından geliştirilen online uzay oyunu Battlestar Galactica Online'da seçim tamamen sizin. Oynaması tamamen ücretsiz olan tarayıcı oyunu ile SyFy'ın sevilen dizi uyarmalamasının galaksiler arası aksiyon ve heyecan dolu evrenine kendinizi kaptıracaksınız. Battlestar Galactica dizisindeki en sevdiğin karakterlerle omuz omuza veya onlara karşı savaşın, komutanlarınızın vermiş olduğı zorlu görevleri tamamlayın, Saylon Raider veya Koloni Viper ya da online shooter oyununda daha önce hiç görülmemiş komuta gemileriyle uçun.

Battlestar Galactica oynayarak cesaret tüm isteyen tüm görevleri üstlenin, uzayda düşmanlarınızla kıyasıya mücadele edin ve onları parçalayın! Hangi mirası devam ettireceğinize karar kılmadan önce seçiminizi yapın; insanlığın yanında mı yoksa ona karşı mı mücadele edeceksiniz? Görevinizi alın ve eşi benzeri olmayan online uzay savaş oyunu Battlestar Galactica oynayarak maceranın doruklarına tırmanın.

Battlestar Galactica Online oyununda iyi ve kötü arasındaki destansı savaşlara ücretsiz oynayarak katıl. Heyecan dolu shooter oyununda zorlu savşlara tek başına ya da BGO Online'da bulunan diğer online pilotlarla katıl. Battlestar Galactica Online indirmeden oyna!

Tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz, gelişmiş 3d grafikler ile bu oyunun sınırsız dünyasında insanlar ve saylonlar arasındaki amansız savaşa katılmaya hazır mısınız?

Bu savaşta ırkınızı kendiniz belirleyebilir ve ırkınızın başarısı icin birçok taktik uygulayabilirsiniz. Bir yandan kendinizi geliştirip bir yandan da stratejik bölgeleri ve hammaddeleri ele geçirebilmek için sana verilen görevleri yerine getirmen ve uzayda hayatta kalmak için savaşman gerekiyor. Başarılı oyun yapımcısı ve yayıncısı Big Point tarafından geliştirilen Battlestar Galactica Online karşınızda !!!...

Saylonlar insanlar tarafından yaratıldı. Kendilerini geliştirdiler. Baş kaldırdılar.

İlk Saylon Savaşı'ndan 40 yıl sonra, Saylonlar geri döndü ve 12 Koloni'yi yakıp yıktılar. Sadece eski uzay gemisi Battlestar Galactica bu saldırıdan sağ kurtulabildi ve insanlığın on üçüncü kabilesinin efsanevi memleketini, "Dünya" adlı gezegeni bulmak için yola koyuldu.

Hemen Battlestar Galactica oyna! 

Battlestar Galactica Online Nasıl Oynanır?

Battlestar Galactica oyununu oynayabilmek için ilk olarak Oyuncu.com sitesine üyelik giriş işleminizi yapmış olmanız gerekmektedir. Oyun başlangıcında sizden istenen alıştırma görevleri vardır. Bu görevleri başarı ile yerine getirirseniz oyunu çözmeniz çok kolay olacaktır.. Online uzay savaş oyunu Battlestar Galactica Online'da yer alan öğretici oyun tanıtım rehberleri sayesinde, mmo strateji oyununa kısa bir sürede aşina olacaksınız..

Battlestar Galactica Online: Poseidon'un Ziyafeti

 

Eskiden, bilinen evrendeki koloniler, kışın uzun geceleri gelmeden önce son derece verimli hasatların tadını çıkarırdı. Ancak kolonilere seri saldırılar başladıktan sonra kaynaklar kutlama ve eğlenceye yetmeyecek kadar kıtlaştı. Oruç, yani açlık, artık onurlu bir gelenek olmaktan çok, savaşın kaçınılmaz bir gerçeği. İster saylon ister insan, sonuç değişmiyor; erzak stokları yenilenmedikçe ve düşmanın tedarik hatları yok edilmedikçe savaşta üstünlük sağlayan bir taraf olmayacak.

Poseidon Etkinliğinde uzun dört hafta boyunca savaş açısından hayati önem taşıyan görevleri tamamlayarak azmini, bağlılığını ve becerikliliğini sergileyebilirsin. 5 Aralık - 5 Ocak arasında, her hafta ihtiyaç duyulan belirli erzaklardan (gıda, su ve doğal kaynaklar) 50 birim toplamakla görevlendirileceksin.

Yalnızca yılda bir düzenlenen Poseidon'un Ziyafeti Etkinliğinde kazanabileceğin ödüller seni bekliyor.

OYUN AYRINTILARI

Oyun türü: BROWSER TABANLI MMO OYUNU Kategori: MMORPG

BGO : ONLINE MMORPG OYUNU

BGO Beğeniyle izlediğimiz Battlestar Galactica artık online oyun olarak karşımızda. HEMEN OYNA!

DRAKENSANG : ONLINE MMORPG OYUNU

Drakensang 3D Browser oyunu Drakensang Online'da geçmişin gölgeleri dehşet saçmayı sürdürüyor.. Savaşçı veya büyücülere katılarak insanlığı koru! HEMEN OYNA!

FLIPLIFE : ONLINE MMORPG OYUNU

Fliplife Bedava Fliplife oyunu ile hayalindeki işi seç, kariyer basamaklarını hızla tırman, yeni insanlarla tanış HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!