| | İletişim

DARK ORBIT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Dark Orbit Dark Orbit uzay oyununda uzay savaşları, tehlikeli uzaylılar, tanımlanamayan olaylar ve zorlu görevlerle dolu bir dünya seni bekliyor. HEMEN OYNA!

TRENDY KENT : ONLINE CASUAL OYUNU

Trendy Kent Hemen ücretsiz Trendy Kent oyna. Türkiye'nin en çok sevilen şehir kurma oyunu Trendy Kent oyuncu.com'da HEMEN OYNA!

EMPIRE - IMPARATOR : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire - İmparator Empire online ve imparator oyunu ile kendi krallığınızı kurup, binalar ve birimler inşa ederek seviyenizi yükseltin. HEMEN OYNA!

SEA FIGHT : ONLINE AKSİYON OYUNU

Sea Fight Uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralarla dolu anlar yaşamak istiyorsanız sizde Seafight'a katılın! Seafight Online, Oyuncu.com'da! HEMEN OYNA!

FARMERAMA : ONLINE CASUAL OYUNU

Farmerama Köy hayatının tadını çıkarmaya ne dersiniz? Çiftliğini kur, kendi bitkini ve hayvanlarını yetiştir veya şehirdeki komşularınla ticaret yap! HEMEN OYNA!

DRAKENSANG : ONLINE MMORPG OYUNU

Drakensang 3D Browser oyunu Drakensang Online'da geçmişin gölgeleri dehşet saçmayı sürdürüyor.. Savaşçı veya büyücülere katılarak insanlığı koru! HEMEN OYNA!

PIRATE STORM : ONLINE AKSİYON OYUNU

Pirate Storm Korsan Oyunu PirateStorm! Geminde yeterli donanmanı sağlayarak düşman korsanlara karşı koy ve ganimetleri ele geçir! Denizleri keşfetmeye hazır mısın? HEMEN OYNA!

FORGE OF EMPIRES : ONLINE STRATEJİ OYUNU

Forge of Empires İktidar sahibi olarak etkileyici bir imparatorluk kur ve halkını Forge of Empires'da yönet! HEMEN OYNA!

GOALUNITED : ONLINE STRATEJİ OYUNU

goalunited Dünya genelinde en iyi menejer olmaya var mısın? Online futbol oyunu goalunited ile takımını kur, stratejini geliştir ve kupaları müzene götür! HEMEN OYNA!

TRAVIAN : ONLINE STRATEJİ OYUNU

Travian Travian dünyasında ırkını seçip, muhteşem bir stratejini online oyununda maceraya katılmak istersen tek adres Oyuncu.com! HEMEN OYNA!

GOODGAME BIG FARM : ONLINE CASUAL OYUNU

Goodgame Big Farm Çiftliğini kur, geliştir ve ticaret dünyasında taht'a sen otur! Online çiftlik oyunu Big Farm Oyuncu.com'da. HEMEN OYNA!

GOL BE! : ONLINE AKSİYON OYUNU

Gol Be! Takmn kur, oyuncularnla birlikte iyi bir strateji gelitir ve kupalarn sahibi ol! HEMEN OYNA!

EMPIRE UNIVERSE 3 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Empire Universe 3 Empire Universe 3 oynayarak donanmanı kur, komutanlarını eğit, silahlarını geliştir ve gezegenlerdeki adeletsizliğe son ver! HEMEN OYNA!

WARGAME 1942 : ONLINE AKSİYON OYUNU

Wargame 1942 II. Dünya Savaşı'nın kaderini yeniden belirle! HEMEN OYNA!

AKSİYON

Aksiyon tutkunuyum diyorsan doğru adrestesin! Uzaydan denizaltına, krallıklardan vahşi batıya birçok aksiyon oyunu Oyuncu.com'da! Adrenalin patlamasına hazır mısın?

CASUAL

İçinde ticaret ruhu yatıyorsa doğru adrestesin! Birbirinden eğlenceli çiflik oyunları, şehir kurma oyunları gibi birçok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

MMORPG

Binlerce gerçek oyuncuyla arenada yüzleşmeye hazır mısın? MMORPG oyunlarında görevden göreve koşarken, heyecanlı ve macera dolu saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız...

STRATEJİ

Benim göbek adım Strateji ve taktik! mi diyorsun!! Ozaman işte sana kendini kanıtlamanın yolu! Birbirinden farklı eğlenceli zeka ve strateji oyunları Oyuncu.com'da!