| | İletişim
269 ziyaretçiden ortalama 2 puan
Şu anda
6
kişi King oynuyor!
King Oyna King Nasıl Oynanır? Kingde Ceza Sistemi King İpuçları
şu anda oyun oynayan8.730 kişi
_MiDO_ : SELAMLAR CANLAR,AVM DE BİR HAFTA GÜNDÜZ-BİR HAFTA GECE VARDİYELİ ÇALIŞTIGIMDAN DOLAYI FAZLA NETTE OLAMIYORUM AZDA OLSA OLCAM NETTE DOSTLARIM   -    _____quLbaksLm : Veee Evetttt Bize AyrıLan Sürenin SonLarına Dogru YakLasıyoruz GuLbakSLm SaLonumuzu GrekLi Zamanı Ayıramadıgımız İçin kapatma Kararı ALdık.   -    _____quLbaksLm : 11 AGUSTOS 2015 BIR HIKAYENIN SON Günü.Her GüzeL Şeyin Bir Sonu Vardır Bizimde O Gün Veda Gunumuzdur. Bütün BakısLarın GüL OLması DiLeğiyLe.   -    _____quLbaksLm : SaLonumuza Her Daim YüregiyLe Destek Veren Gercek Dost OLan Ve Dost OLarak KaLacak Yapımda Yayında EmeğıGecen Kocaman YUREKLİ GüseL İnsan;   -    _____quLbaksLm : _KjVjLCjM_,OMRUM_,ADNANAK68,Ö_M_E_R,BaCaNaK,KaLbimdeki_Name,11Pelin361,I_MELDA_I,KaLbineTutSaK,PaSakLi_KonteSs,_NefeSim-oL,-YuReqteSaqLi- ya   -    _____quLbaksLm : Hepinizin OGüzel YürekLerinize SaGLık Yanımdaki Güzel VarLıkLarınız İçin Hepinize Canı Günülden TekTek Teşkr Ediyorum HAKKINIZI HeLaL EDİN.   -    _____quLbaksLm : SizLeri Tanımak Burdaki En Büyük Kazancım İyiki YoLunuz Bizden Gecdi Iyıki SzLeri Tanıdım ve İyiki SizLerLe GüLdüm SizLerLe AğLadım CANSINIZ   -    _____quLbaksLm : Acı TatLı GünLERİ İyiki de SizLerle Paylasdım SizLerLe Yasadım.Benim İçin Onursunuz Hepiniz. Adıma Hakkım Sonuna Kadar Hepinize HeLaL OLsuN   -    _____quLbaksLm : Ayrıca son Gune Kadar Bizİ Yalnız Bırakmayan Oyuncu DOstLarımada Cok TeskLr Edrm.Hepinizin OgüzeL YürekLerinize SaGLık HAKKINIZI HELAL EDİN.   -    _____quLbaksLm : Hımm Gerisimi Bizm HıkayemızLe ALakaLarı Yokdur HayaL Ürünü hepsi.KALDIGIMIZ ZAMAN SURESI ICINDE SÜRÇ_İ LISAN ETTIK ISE AFFOLA. HOSCAKALIN   -    _____quLbaksLm : Radyomuz http://qulbakslm.blogspot.com.tr/ Hizmetine ve Müziğin KaLbi OLmaya Devam Edecekdir http://qulbakslm.blogspot.com.tr/ ***ÇjRKjN   -    _Dudaktan_KaLbe : DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELNI YASAR BASARI MERDIVENLERINI KOLAYLIKLA CIKARSIN ELLERINDEN GULUM GUL ABLAM IYIKI DOGDUN UNAL))   -    __T__R__Q__Y__ : ***** http://devrim-fmm-germany.de.tl/ ***** http://devrim-fmm-germany.de.tl/ ***** http://devrim-fmm-germany.de.tl/ ****   -    __T__R__Q__Y__ : **__**KIRIK_DUSLER**__** http://devrim-fmm-germany.de.tl/ **__**KIRIK_DUSLER**__** http://devrim-fmm-germany.de.tl/   -    __SIRGIBI__ : (`·.·´)http://askbestesi-fm.ff.tl/(`·.·´)KaLite AsLa TeSadüf DeğiLdir(`·.·´)http://askbestesi-fm.ff.tl/(`·.·´)   -    __SIRGIBI__ : ¸.•´¯•`.Dj CEREN¸.•´¯•`.Dj DİLARA¸.•´¯•`.Dj ORKİDE¸.•´¯•`.Dj CEM¸.•´¯•`.Dj AYLİN¸.•´¯•`.Dj TİMUR¸.•´¯•`.Dj PERݸ.•´¯•`.Dj SAHRA SULTAN¸.•´¯•   -    ASk-BeSTeSi : Müziğin RiTmini Muhabbetin Keyfini FlaTın Farkını Keşfetmeye Bütün GönLü qüzel DostLari Bekliyoruz...   
Salon Adı
Doluluk
Puan Limiti
King Of Freedom
King Of Freedom
Sınırsız, seviyeli, keyifli YASAKSIZ salon.
4/150
0
EHLİKİNGCAFE
EHLİKİNGCAFE
KİNG'E VE OYUNCUYA SAYGI...BİZ BURDAYIZ..YA SİİZ???......İYİ OYUNLAR......
2/150
75000
Rıfkı Defol
0/100
0
King Puan Tablosu
1 . fordmd 6.320
2 . ANADOLUEFES 6.135
3 . pamirpir 5.625
4 . ozan-21 5.315
5 . ROTA-48 4.975
6 . Pantrera 4.965
7 . 3544166 4.805
8 . hatice48 4.255
Kız almaz
0/100
0
Demli Çay
0/100
15000
Kankalar
0/100
3000
Son İki Sevenler
0/100
0
King Kong
0/100
0
MarinaVIP
0/100
30000
Paylaş
King Nasıl Oynanır?
KİNG NASIL OYNANIR, KURALLARI NEDİR? King oyunu iki ana bölüm altında (koz ve ceza) sıra ile seçerek oynanır. Oyunun ceza bölümünde el almaz, kupa almaz, kız almaz, erkek almaz, son iki almaz ve rıfkı almaz başlıkları ile bulunan ayrı amaçları olan eller oynanır. Koz kısmı ise sırası gelenin tercih ettiği koz üzerinden en fazla eli almak esasına dayanarak oynanır. Ceza kısmında başarısız olan her el oyuncu puanından düşülür. Koz bölümünde alınan her el için puan eklenir. Oyunun ilk dört elinde ceza grubundan eller seçilmesi mecburidir. Her oyuncu 2 koz 3 ceza eli seçer. Oyun toplam 20 el sonra biter.
OYUNA NASIL BAŞLAYABİLİRİM? Oyuna başlayabilmek için, masadaki dört kişinin de ‘hazırım’ düğmesine basması yeterli olacaktır.
CEZA GRUBUNDAKİ OYUNLARIN AMACI NEDİR? Ceza bölümündeki oyunların her birinin farklı bir amacı ve ceza puanı vardır.
EL ALMAZ NEDİR? Oyuncular yerden hiç kağıt almamaya çalışır. Alınan her el 50 puan ile cezalandırılır.
KUPA ALMAZ NEDİR? Oyuncular kupa serisi kağıtları almamaya çalışırlar. Alınan her el 50 puan ile cezalandırılır.
KIZ ALMAZ NEDİR? Oyuncular yerden Q (kız resimli) tipi kağıtları almamaya çalışırlar. Alınan her el 100 puan ile cezalandırılır.
ERKEK ALMAZ NEDİR? Oyuncular yerden J ve K (erkek resimli) tipi kağıtları almamaya çalışır. Alınan her el 60 puan ile cezalandırılır.
SON 2 ALMAZ NEDİR? Oyuncular oynanan elin son 2 turunda kağıt almamaya çalışır. Alınan son iki elden her biri 180 puan ile cezalandırılır.
RIFKI ALMAZ NEDİR? Oyuncular yerden Kupa papazını almamaya çalışır. Alınan papaz 320 puan ile cezalandırılır.
KOZ GRUBU NASIL OYNANIR? Oyunun amacı elinize dağıtılan kağıtlara göre o turda mümkün olduğunca çok el kazanmaktır. Masaya atılan kağıtların en büyüğünü süren ya da oynanan seriden kağıdı olmadığı için koz oynayan kişi eli alır. Oyuncular yere direkt olarak koz atamazlar. Koz oynamaya başlamak için oyunculardan herhangi birinin başka bir seriden olan kağıda koz atması gerekir. Eğer masaya koz oynanmışsa ve oyuncunun elinde koz kalmamışsa istediği kağıdı atabilir.