| | İletişim
Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası Oyna Ben Bilmem Eşim Bilir Topuklu Ayakkabı Oyna
Ben Bilmem Eşim Bilir Biber Yeme Yarışması Oyna Ben Bilmem Eşim Bilir Tabak Taşıma Yarışması Oyna

Ben Bilmem Eşim Bilir

Kanal D’nin sevilen yarışması “Ben bilmem eşim bilir” artık oyun olarak elimizin altında. Topuklu ayakkabı ve bar masası oyunlarını oynayabildiğimiz “Ben bilmem eşim bilir” yarışmasında çok kısa süre içerisinde yeni bölümleriyle de oynayabileceksiniz.

Bar masası oyunu:

Uzun bir tahtanın uç kısmında bulunan kırmızı çizginin diğer tarafına bira bardaklarını dizmeye çalışıyoruz. Düşürmeden bar masasının son kısmında biriktirdiğimiz her bardak bize puan getiriyor. Tabi arada eşimiz de bize sözleriyle destek olmayı ihmal etmiyor.

Topuklu ayakkabı oyunu:

Önce yarışacak çiftimizi ve ayakkabımızı seçiyoruz. Oyuna başladığımızda ayağına topuklu ayakkabı giymiş eşimiz koşmaya başlıyor. Biz de ekranda çıkan sembolleri doğru şekilde basarak topuklu ayakkabı ile koşan yarışmacımızı yere düşürmeden engelleri aşmasına yardım ediyoruz.

Sen de hemen şimdi topuklu ayakkabı oyunu ve bar masası oyunu oynamaya başlayabilirsin. Ben bilmem eşim bilir’de bar masası ve topuklu ayakkabı oyunları ile çok eğleneceksiniz. Gerçek yarışmada yarışmacılarda olduğu gibi, bar masası ve topuklu ayakkabı oyununu oynarken biz de çok eğlendik. Sıkılmadan heryerde oynayabileceğiniz Ben bilmem eşim bilir’i, bilgisayarınızdan oynayabileceğiniz gibi Appstore’dan da ücretsiz indirebilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Fotoğrafları
 
En Çok Beğenilenler
Yeni Uzay Macerası: Empire Universe 3
Yeni Uzay Macerası: Empire Universe 3 Hemen Başla
Oyuncu.com bültenine üye ol, haberler mailine gelsin!
Paylaş